Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אהבתכם הראשונה

Kimel
שימו לב! השרשור הזה בן 1989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהבות גדולות לא היו לי, אולי בגלל שלא היו לי מכוניות "מיוחדות", אבל מבין המכוניות שנהגתי בהן אהבתי יותר את:

- סובארו ג'אסטי 1.0 ידנית שנת 1990 - המכונית הראשונה שלי

- מאזדה 323 ידנית שנת 1995 - רכב חברה שהיה המכונית הראשונה שקיבלתי כחדשה לגמרי

- מיצובישי מונטרו ספורט - הידוע בארץ כפאג'רו - שנהגתי בו כרכב שכור בארה"ב לכמה ימים ב-1998 (שודרגתי)

- סקודה אוקטביה 2001 1600 אוטומטית - רכב ליסינג שהיה ברשותי שנה והיה טוב בהרבה ממה שהיה לי עד אז (ואולי גם מאז)

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בס"ד

אז ככה...

אימפרזה טורבו, דור ראשון (למרות שלא הייתה לי אחת..), יצא לי לנהוג כמה וכמה פעמים (דור ראשון ושני+פרודרייב).

רכב, שבזמנו הביא לך הרבה הרבה ביצועים, במעט כסף (יחסית).

לאחר מכן, כמקובל בפורום, עברו 2 צרפתיות שהאחרונה מהם (307 המפורסמת..), שאליה נקשרתי, אחרי הרבה שנים ביחד, ויותר מידי תקלות.

כרגע, מחזיק בפורד, שהיא יותר חזקה מהאימפרזה ובאמת נקשרתי אליה, למרות הזמן המועט יחסית שלי איתה.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שרשור נחמד.

מי שמכיר אותי מהכתיבה כאן כבר יודע על מה אכתוב.

הג׳וליה שלי. נקנתה על ידי כשהייתי בן 17 בשנת 92 קצת אחרי הבגרות האחרונה בתנך.

בבעלותי עד היום.

בשנת 2008 הצטרפה אליי בבריטניה.

קיבלה רישוי בריטי. עם הגה שמאלי אנחנו נהנים מאוד ביחד.

בשנת 2012 נסעתי איתה ללה מאנס קלאסיק בעיר לה-מאנס בצרפת.

תמונות נוספות שלה (ושל בית המלאכה שלי לשחזור מכוניות קלאסיות) אפשר למצוא באינסטא

fourleafcloverclassics@

אהבות נוספות מתוך מכוניות שעליהן התמזל מזלי לנהוג- פיאט דינו קופה, לנצ׳יה דלתא אינטגראלה, 911 מלפני שנת 73, 356 פרהa, a ואפילו b, לנציה פולביה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז אצלי זו היתה אהבה קצרה-אופל קדט 82 אוטומטי שנרכשה ממגרש מכוניות בחיפה בעיר התחתית עם לא פחות מ 500,000- נסעה עוד 15,000 עד שהלך ראש מנוע ועוד 25,000 עד שהגיר הראה סימני גסיסה מתקדמים.

לא אשכח,שאבא שלי צחק ואמר,שבגלל צפצפת הרוורס שהיתה מותקנת ברכב שזה דומה יותר לטרקטור או מכונה ניידת שהוא נוהג עליה בסדנה בצבא קבע.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופל קדט עם חצי מיליון קילומטר? מרשים :)

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אלפא סוד 83'.

מה לא עברתי איתה. נקנתה ב-05' עם סיום הלימודים, עד היום אני לא יודע מה חשבתי לעצמי.

בן אדם בלי כסף, לא זוכר אפילו במה עבדתי אז ודקה אחרי זה גם עברתי מהצפון למרכז.

עמידה בפקקי גוש דן כל יום, נסיעות כל שבוע-שבועיים לצפון, עמדה בזה בכבוד ובלי תקלות (!).

אחרי כמה שנים חזרה איתי לצפון, הפכה לרכב שני ושלישי וגם רביעי בהמשך ופיתחה גינונים של עציץ.

לא היה לי זמן בשבילה, אבל מכירה לא היתה בכלל על הפרק, עם כמה שהעיק עליי לראות אותה מתאחדת לאט לאט עם הרצפה בחניה.

ואז קצת פיניתי זמן, השקעתי הרבה מכאנית, חזר לי הכיף אבל לא כמו פעם. מפה הבנתי שצריך למכור אבל לא היה לי אומץ.

שכנעתי את עצמי שהנה אני מפנה זמן יותר משמעותי לתחביבים ואתחיל לנסוע איתה יותר. הצלחתי קצת אבל עם פחות רעל מפעם.

long story short, לקח לי 5 שנים לבצע את זה. 13 שנים סה"כ.

מכוניות נקנו ונמכרו, את כולן אהבתי ומכרתי לא בלב שלם, אבל הן נמכרו וזהו. לא מתגעגע.

לסוד אני כן מתגעגע, אבל לא מצטער שמכרתי. ונראה לי שתחושות כאלה כלפי רכב, כבר לא יהיו לי.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...