Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזדה 3 שנת 2009 בעיית בלמים

Dreyzsome
שימו לב! השרשור הזה בן 1993 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

יש לי מזדה 3 שנת 2009(הדגם של 2006-2008) הייתה לי בנסיעה ב100 קמש בעיה שדוושת הבלם נכנסה עד הרצפה והרכב לא בלם כלל, כמובן שנלחצתי שחררתי את הדוושה לחצתי שוב והכל הסתדר כרגע הרכב בולם והכל טוב אבל בלמים זה חשוב ובטיחותי ורציתי להבין מה הבעיה

בדקתי כמות נוזל בלמים יש מספיק, מבט על כל הקווים של הבלמים והמיכל לא קיים נזילה נראת לעין הכל יבש בדיקה של הרפידות מראה שחיקה קלה ברפידות קדמיות וקצת יותר ברפידות אחוריות

עכשיו השאלה העיקרית פה שלא החלפתי רפידות קרוב ל65 אלף קמ האם זה הגיוני?(נוסע בעיקר בין אירוני ממש קצת בעיר)

והשאלה השניה מה יכול להיות כיוון הבעיה?

תודה רבה אם מישהו נתקל במשהו דומה או יש לו כיוון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי..

קרה לי בעבר.

בדקתי את הנושא.

משאבת abs

חדש 3600

משופץ 1800

באתרים בחול מסתבר שזה משאבת הabs יצאה מאיזון ובלימת חירום מאפסת אותה חזרה

כמה שזה נשמע הזוי מסתבר שזה הפיתרון.הבעיה החלה אצלי לאחר קפיצה על בור בכביש

אני בזמנו הבאתי למוסך רפידות, צלחות ונוזל בלמים.עשו החלפה ומראש טענו שזה לא הבעיה. ואז המכונאי נתן בלימת חירום ומאז הכל דבש

תבדוק בפורומים בחול ותבין שזו הכלה.

סע בזהירות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי..

קרה לי בעבר.

בדקתי את הנושא.

משאבת abs

חדש 3600

משופץ 1800

באתרים בחול מסתבר שזה משאבת הabs יצאה מאיזון ובלימת חירום מאפסת אותה חזרה

כמה שזה נשמע הזוי מסתבר שזה הפיתרון.הבעיה החלה אצלי לאחר קפיצה על בור בכביש

אני בזמנו הבאתי למוסך רפידות, צלחות ונוזל בלמים.עשו החלפה ומראש טענו שזה לא הבעיה. ואז המכונאי נתן בלימת חירום ומאז הכל דבש

תבדוק בפורומים בחול ותבין שזו הכלה.

סע בזהירות

לי קרה משהו דומה עם המשאבת ABS בדור שני, אני חשוב שזה אותה משאבה

נדלקו לי מנורות ABS בלם יד ובקרת החלקה. האוטו בלם רגיל וחזק אבל לא היה ABS בבלימת חירום

כשהלכתי למוסך מורשה לקריאת מחשב אמרו שהלכה המשאבה, אמרו לי את המחיר ההזוי שאמרת, כמובן לא הסכמתי אז הנציגת שירות אמרה שהיא תאפס לי את התקלת מחשב ואם זה יחזור אני חייב להחליף משאבה.

נסעתי כמה ימים, נתתי קצת בלימות חירום כדי לבדוק באמת את תקינות הברקסים ואחרי כמה בלימות כאלה הABS חזר והתקלת מחשב לא חזרה יותר.

כנראה שזה באמת משהו נפוץ יחסית ויש חלק שבאמת צריכים להחליף ויש כאלה שלא.

אבל @dreyzsome הייתי בודק אצלך אם יש אוויר במערכת בלמים. ובאותה הזדמנות תעשה בדיקה לצלחות ולרפידות לא יזיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להקפיד במיוחד על נוזל בלמים בתקן הנכון של מאזדה, המתאים למשאבות ה ABS

נוזל בלמים DOT-4 הרגיל, הוא צמיגי מידיי.. ולפעמים לא עובר טוב, דרך המשאבה.

צריך (Class 6 - DOT-4 (LV -Low Viscosity , הפחות צמיגי - ראו בטבלה בצד ימין.

ראו דיון כאן - מה ההבדל בין 2 סוגי נוזל בלמים/ מאזדה cx-5

imgf000003_0001.png

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1993 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...