Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנהרות הכרמל שוב העלו מחירים!

pinny_l
שימו לב! השרשור הזה בן 1959 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום אחרי הרבה זמן שלא נסעתי במנהרות הייתי לחוץ בזמן אז עברתי במנהרות.

מסתבר שבשקט בשקט הם שוב העלו את המחירים.

די נמאס מזה שהרשויות לא מגינות עלינו הצרכנים.

מכיר את הוויכוח על זה. את הבעד והנגד. שזה חוסך זמן וכולי וכולי וזה עדיין לא מצדיק את החזירות הזאת.

אני חוזר להחרים את המנהרות. מקווה שיצטרפו עוד אנשים ונצליח להזיז משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ביזיון,

אני לא נוסע דרכם, כי המחיר שהם גובים פשוט שערורייתי.

מעדיף לעבור דרך נווה שאנן , או רוממה ולרדת בפרויד וההפך, זמן זה לא יחסוך לי, אך זה יעלה לי פחות בוודאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבורה של מעצבנים! די כבר! איך הם לא מתביישים?! נמאס!!! מה אני אמור לעשות עם כל האגורות האלה שהם נותנים עודף? שנת 2018, שיעשו כבר מחיר עגול. איפה הממשלה? מה, זה? 100 גרם גבינה צהובה? יש לי איזה 40 קילו אגורות במאפרה של האוטו בגללם.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה העלו?

פעם אחרונה שנסעתי היה 10 שקלים. עגול ונוח (שנאתי את ה9.80).

מבחינתי שווה ומשתלם בשביל הפעם בהרבה זמן שאני נמצא בחיפה.

אני מבין איך למנויים עלייה במחיר עלולה לגרור כעס, אבל לנהג מזדמן? זה באמת כזה משנה? עד כדי חזירות?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני אישית משתדל לא לנסוע שם.

למרות שאני גר בקריית חיים והיציאה הצפונית מתאימה לי לא רע.

מחיר לק"מ או לדקה ממש לא מצדיק לטעמי

אין החותם מעיד על גיסתו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזירים, מעדיף לאכול את הרמזוריה של רחוב העצמאות ולא לתת להם שקל.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שלא יעלו? הציבור הישאלי מטומטם וישלם כל מחיר שידרשו ממנו. יותר ויותר גופים מתחילים לקלוט את זה ועל מנת לא לעורר רעש מכניסים את האלמנט צעד צעד...

אני מאמין שמתישהו בעתיד, ידברו על התקופה שלנו ועל איך היינו מוכנים לקבל את מחירי המחייה המאוד גבוההים הללו.

אני יכל להיות לקוח קבוע של המנהרות. אני פוטנציילית יכל להשתמש בשירותיים בין פעם אחת לפעמיים ביום. גם למכללה שלי וגם לעבודה שלי אני יכל לינסוע דרך המנהרות ולחסוך לעצמי זמן.

אבל, אני לא מוכן לשלם את המחיר שהם דורשים, אז אני נוסע דרך נווה שאנן או העיר התחתית, דבר אשר מאריך את הנסיעה משמעותית. אז אני יוצא לפני הזמן ושם איזה פרודקסט או אודיו-בוק ומנזה להנעלים את זמני ולהפיק מיזה תועלת כלשהי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק שהעלו את המחיר, אלא אתה גם משלם בשביל להיות מוגבל ל-70 קמ"ש, וגם סביר מאוד שאם לא תשים לב שאתה חורג מ-85 קמ"ש, תחטוף דו"ח של 700 ש"ח הביתה.

אם אתה שואל אותי, עדיף להתקע בפקק של 20 דקות בעיר התחתית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם מחברים איזור תעשיה מתקדמת שלם לצפון, וגם קניון גדול, בנוזף הם מספקים מעקף מהיר מאוד לעיר מאוד עמוסה, הם יודעים את עלות המוצר שלהם לציבור וגובים על זה בהתאם להסכם, להמון אנשים המחיר הזה משתלם לעומת חצי שעה פחות על הכביש בשעות עומס.

עריכה אחרונה על ידי khalil
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש במנהרה בממוצע לקטע אחד פעם בשבוע, אבל לפעמים קצת יותר. זה מסתכם במשהו כמו 30-50 ש"ח לחודש ל-2 מכוניות.

השיקול פשוט מאד: יש שעות בהן הדרך החלופית עולה לי יותר מדי זמן (ודלק) - אז אני מעדיף לשלם עוד 3-4 ש"ח (מחיר המעבר במנהרה מינוס עלות הדלק לעקיפתה) כדי לחסוך 10-15 דקות ובעיקר הרבה עצבים. וכדי להספיק עוד 10 דקות באימון בחדר הכושר ולהגיע בזמן לעבודה.

בקו התחתון - יש לי מנוי לכל כבישי האגרה בישראל (כולל הקטע החדש של כביש 6 שנפתח בימים אלה), חוץ מהנתיב המהיר בכניסה לת"א, שאין לי כל שימוש בו.

פות"ש - אתה מתלונן שהרשויות לא מגנות עלינו. אתה שוכח שכל המחירים האלה נקבעים בהתאם להסכמים של החברות המפעילות עם הרשויות ולרשיון שניתן להן להפעלת הכבישים. המהלך האחרון היה מבחינתי דווקא ירידת המחיר (מ-8.5 ל-7 ש"ח לקטע), אבל למי שאינו מנוי אכן המחיר עלה בשיעור דומה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קורא את הביקורת על מנהרות הכרמל וזה קצת מצחיק.

לא מבין את זה.

מישהו מכם מעביר כזו ביקורת על מרצדס בגלל מחירי הרכב? אם אין לכם כסף למרצדס, אתם רוכשים קיה או סובארו. אבל אתם לא קוראים למרצדס גנבים וחזירים.

זה אותו הדבר.

בכל העולם כבישי אגרה זה דבר מקובל וראוי לשימוש.

רוצה - סע. לא רוצה - אל תסע. יש דרכים אלטרנטיביות בחינם, כשהמחיר הוא זמן, דלק ועצבים.

רק כאן בארץ הם גנבים וחזירים.

רוצים להשתמש בזול - תעשו מנוי.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שבחול המחרי הוא כל כך גבוהה לקט דרך קצר כזה,

אני הייתי המוך החול והמחירים ממש לא מנופחים.

בנסיעה לוקח לך בקושי 5 דקות לעבור מקצה לקצה במנהרות הכרמל, אז על מה צריך לשלם כל כך הרבה, לי אין מנוי ואני משלם הרבה יותר מ10 שקלים לכיוון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1959 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...