Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש פה רוכשי דירה במסגרת מחיר למשתכן?

sorvall
שימו לב! השרשור הזה בן 1962 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

ראשית, למה לשים לב. נראה שהכל מובנה וסגור מבחינת מפרט/חוזה/קבלן. זה באמת כך? שנית, לאור זה, אפשר לוותר על שרותי עורך דין?

תודה

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה יכול לקבל מידע באתר של המחיר למשתכן. לגבי שירותי עורך דין, תמיד כדאי שיהיה מישהו שמסתכל. אף פעם על תסמוך מישהו שלא מטעמך שיעשה את העבודה בשבילך, במקרה הזה ובכלל בחיים. בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי האתר, ברור.

לגבי העו"ד. גם זה ברור. רק שכאן בכל מקרה הכל מובנה. אני מתכוון לקחת עו"ד. אני מנסה להבין למה...

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב רוכשי מחיר למשתכן מוותרים על העו"ד - החוזה הוא בלתי ניתן לשינוי. גם המפרט.

TAKE IT OR LEAVE IT.

נועד למנוע כאבי ראש לקבלן ולזרז תהליכים.

חבל על הכסף של העו"ד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר אחרי חתימה על החוזה, התחילו בנייה. הצטרפתי לקבוצה שלקחה עו"ד אחד בצורה מרוכזת, בעלות של כ-700 ש"ח לדירה, על בערך 40 דירות. בדיעבד היה די מיותר, לא השתנה כלום בחוזה, התועלת היחידה הייתה אולי שהיה את מי לשאול לגבי דברים לא ברורים.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על 700 שח לא הייתי פותח שירשור...:)

במקרה שלי יש כ 40 רוכשים שלקחו עו"ד. הוא גובה 2000 שח. נשמע לי הרבה בשביל לא לעשות דבר.

אדון b, יש לך אילו תובנות לחלוק על מחיר למשתכן? יש פעולות שהיית עושה אחרת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שנאמר כבר, החוזה לא ניתן לשינוי,

מספיק שתעבור אליו ביסודיות ותבין אם מתאים לך או לא,

כל המידע מוצג בשקיפות מלאה, אתה מקבל את כל המסמכים ויש לך מספיק זמן לעבור עליהם לפני הבחירה הפיזית של הדירה.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע לי גם הרבה מדי, הייתי מוותר.

תובנות אין לי הרבה כי אני די חדש בעסק, רק חתמתי לפני חודש והבניין בשלב היסודות.

מה שחשוב זה לבחור דירה טובה יחסית לרוב (זה תלוי מיקום בהגרלה מן הסתם). יש הרבה מאד שיקולים מן הסתם, וחשוב להבין איך תראה הסביבה הקרובה של הבניין והשכונה בסוף הפיתוח (כיוונים, נגישות, רעש וכו'). לחפור בתכניות העירוניות של האיזור.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חתמתי בשבוע שעבר.

כאמור, החוזה לא ניתן לשינוי.

הדירה, כמו שרצינו.

הפרוייקט בחלק מהבניינים כבר בקומה 4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על 700 שח לא הייתי פותח שירשור...:)

במקרה שלי יש כ 40 רוכשים שלקחו עו"ד. הוא גובה 2000 שח. נשמע לי הרבה בשביל לא לעשות דבר.

אדון b, יש לך אילו תובנות לחלוק על מחיר למשתכן? יש פעולות שהיית עושה אחרת?

למה לא לעשות דבר?

הוא עשה רושם על 40 רוכשים שהוא הולך לייצג אותם נאמנה.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג איך זה הולך במחיר למשתכן, אבל פעמיים קניתי דירה מקבלן בלי לשלם לעורך דין מטעמי, ופעמיים הצטערתי על כך, "נענשתי" בהוצאות אחרות, גדולות בסדרי גודל.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכן ציינתי שאני לא מבין במחיר למשתכן.

עדיין הייתי מתיעץ עם עורך דין כדי לודא שאין שם עיזים שהופכות את העסקה ללא מתאימה לי. לשלם לעורך דין כמה מאות ש"ח כדי לודא שעסקה של מיליון תקינה, או, לפחות, להבין היכן מצויות הבעיות, נראה לי הגיוני.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין עיזים

החוזים במחיר למשתכן אחידים, ברורים, ובכל מקרה לא ניתנים לשינוי - כך שחבל על הכסף לעו''ד.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...