Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כתבה תורנית בסגנון ״אכלו לי ,שתו לי ,לא ניגבו לי״ על מחסור בעובדים.

Big_White
שימו לב! השרשור הזה בן 1960 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפעם קצת עם חריגה מהלוז (כי בשנתיים האחרונות פורסמו כתבות דומות שנה אחרי שנה בדיוק באותו התאריך!)

ממש נהיה ספורט לאומי!

https://www.maariv.co.il/news/israel/Article-669095?fbclid=IwAR0hn5DSSkeYlEKdAdZexLIn1fYzwp5VgQi7cITUOb1B0X1h4i6dVWZPDx0

אינסטגרם עם הריתוכים שלי :-D

http://instagram.com/newworldofdisorder

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נמצא כי בני דור ה־Z בפריפריה מחליפים עבודות במהירות, מעוניינים בעבודה עם שכר ותנאים גבוהים ומחפשים משמעות במקום העבודה. עם זאת, צעירים אלה לא מאיישים את אלפי המשרות הפנויות בתעשייה הדרומית

חוצפנים הצעירים האלו, רוצים לחיות ולממש את עצמם.

קומדיה של ממש \:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה לא באלו שיש להם מה להציע ולא מוכנים להתפשר.

הבעיה באלו שאין להם מה להציע ולא מוכנים להתפשר.

וזה רואים לא רק בתחום העבודה - אלא גם בזוגיות... או יותר מדויק חוסר זוגיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן, חלום חיים זה לעבוד 14 שעות במפעל בשביל מינימום, ולהגיע הביתה לאישה עם יופי של קרוקודיל ואופי של שטן.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן, חלום חיים זה לעבוד 14 שעות במפעל בשביל מינימום, ולהגיע הביתה לאישה עם יופי של קרוקודיל ואופי של שטן.

ומה לך יש להציע לאותה אשה?

רק בשביל לקבל פרפסקטיבה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מה להציע לה, אז אני לא מציע.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם להחזיר את הדיון למציאות לרגע ולא לברוח למחוזות הקיצוניים-

הבעיה לא באלו שיש להם מה להציע ולא מוכנים להתפשר.

הבעיה באלו שאין להם מה להציע ולא מוכנים להתפשר.

.

הבעיה היא בגודל הפשרה.

ראיתי לא מעט הצעות עבודה למהנדסים מתחילים שמציעים משהו כמו 8.5~ ולעובדי יצור עם ניסיון שמציעות 6-6.5

"באורח פלא", המשרות האלו נשארות לא מאוישות לאורך זמן. אדם כלשהו יתפשר או על שכר, או על תנאים, או על מיקום וסביבה.

אתה לא יכול לבקש ממנו להתפשר על כל ה 3 במקביל ואז להתלונן "אנשים לא באים לעבוד"

וזה מצב שבהחלט קיים בחלק מהמקומות בשוק.

*אני לא יודע מה המשכורות והתנאים שמציע המקום בכתבה, מה שכתבתי זה בכלליות, אבל מצורת ההתנסחות שם- לא אתפלא אם זה המצב בפועל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיבכו. אין עובדים שיעברו מבאר שבע.

במקצועות מסויימים גם במרכז לא מוצאים עובדים.

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם להחזיר את הדיון למציאות לרגע ולא לברוח למחוזות הקיצוניים-

הבעיה היא בגודל הפשרה.

ראיתי לא מעט הצעות עבודה למהנדסים מתחילים שמציעים משהו כמו 8.5~ ולעובדי יצור עם ניסיון שמציעות 6-6.5

"באורח פלא", המשרות האלו נשארות לא מאוישות לאורך זמן. אדם כלשהו יתפשר או על שכר, או על תנאים, או על מיקום וסביבה.

אתה לא יכול לבקש ממנו להתפשר על כל ה 3 במקביל ואז להתלונן "אנשים לא באים לעבוד"

וזה מצב שבהחלט קיים בחלק מהמקומות בשוק.

*אני לא יודע מה המשכורות והתנאים שמציע המקום בכתבה, מה שכתבתי זה בכלליות, אבל מצורת ההתנסחות שם- לא אתפלא אם זה המצב בפועל.

ברור שזה המצב בפועל... רשום שהמפעלים עוברים לדרום, למה עוברים לדרום? כי יש הטבות במס וכאלה, וגם השכר... השכר יותר נמוך מאשר במרכז... אז מחבסים על כוח עבודה זול.

אינסטגרם עם הריתוכים שלי :-D

http://instagram.com/newworldofdisorder

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואז מגלים שגם בדרום אנשים רוצים לאכול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שזה המצב בפועל... רשום שהמפעלים עוברים לדרום, למה עוברים לדרום? כי יש הטבות במס וכאלה, וגם השכר... השכר יותר נמוך מאשר במרכז... אז מחבסים על כוח עבודה זול.

עוברים כי אם אני צריך 5 דונם במרכז אצטרך לשלם בסביבות 200,000 שקל לחודש שכירות ובבאר שבע בסביבות 100,000. זו הסיבה שעסקים בורחים מהמרכז.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבר מהנדס חשמל עם נסיון שמחפש עבודה בדרום בלבד. כבר חצי שנה שולח קורות חיים והמקומות היחידים שחוזרים אליו זה משרדי תכנון(נמאס לו) וניהול פרוייקטים(לא באמת עבודה למהנדס).

דברים אחרים או שלא חוזרים כלל, או שרוצים לשלם 8.5 בחודש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...