Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב יומיומי נעים וחזק שאפשר לקחת "פעם ב.." ליום מסלול או טיול נהיגה ולהנות עד 70K ש"ח

deltaHF
שימו לב! השרשור הזה בן 1941 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפוקוס לא נכנסת לרשימה בגלל אמינות מפוקפקת. ד"א, חייב לך התנצלות מהשירשור הקודם לגבי המאזדה 3 2 ליטר שבאמת מתגלה כמאוד חסכונית ביחס למנועי 2 ליטר אחרים.

הקאדילק מעניינת אבל נראה לי סובלת מאותה בעיה כמו האינפיניטי - צימאון מוגזם לדלק.

אלפות נפסלו בגלל תחזוקה יקרה "ותלות" במוסכים מתמחים מסויימים. מודה שהצצתי לכיוון ה159 הידנית לרגע.

קליאו ספורט 2010 אני לא מכיר מבחינת אחזקה. מניסיון הדגם של 2001 היה יקר לאחזקה לדעתי ואם זה המצב גם בחדשות יותר אז היא לא רלוונטית.

ג'ולייטה תלתן 1.8 ידנית תתן לך שרות מצוין והיא אמינה לגמרי עם אחזקה ממש לא יקרה.

לדעתי היא נופלת בול לדרישות שלך.

יש מספיק מוסכים מתמחים ואף אחד מהם לא "גרידי", בנוסף טיפולים שותפים הם זולים ויכולים להתבצע בכל מוסך שאמין עליך.

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קאדילק ATS 2013. סובלת ממחירון בעייתי ובאמת שלא מוצדק - לטובתך כרוכש.

מניסיון אישי שלי - רכב מדהים ברמה של BMW 328. שנתון גבוה יחסית. אמינות גבוהה יחסית לרמת הטכנולוגיה . הנעה אחורית עם שלדה פגז וים של כוח זמין. נראית ויושבת מצוין על הכביש גם בנסיעה מנהלתית. בד"כ נמכרת כחדשה לאנשים שאינם חובבי הגה (שמורות בד"כ). מוסך הוגן ועלות טיפולים סבירה בהחלט.

מה יש עוד לחשוב ? אחד הרכבים הכיפיים שהיו לי בשנים האחרונות. כיום נוהג על קמארו עם אותה שלדת אלפא מוצלחת.

מחיפוש קצר - יש רכבים למכירה עם 80 אלף קילומטר ומבקשים 80 אלף שקל. גמיש כמובן.

ממה שאני מבין גרסת פרמיום גם מגיעה עם דיפ מוגבל החלקה וגם מתלים מתכווננים. מצד שני ממה ששמעתי אוטו לא מרגיש 270 סוסים כמוגדר אלא יותר לכיוון 220.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם סקודה סופרב - עם מנועי 2.0 ליטר (לא לבחור ב 1.4 או 1.8 - רק 2.0 בהספקים 200/220 כ"ס שנת 2012 למשל?

(אין במנועים החזקים את ה dsg7 יבש dq200 אלא dsg6 המעולה) ויכולות לתת הנאה

אם תמצא VRS בכלל הנאה

גם סיוויק type R שנת 11 נכנסת בתקציב שלך

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בכיוון שלך רק עם תקציב של 40K

בחרתי במיטו אחרי נסיעות מבחן

הכי חשוב לי היה חווית נסיעה אמינות ולא שוחטת במוסכים

האלפא נותנת את זה בקלות.

שווה לחפש ג'ולייטה תלתן בתקציב שלך ולעשות נסיעת מבחן

לא תתחרט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי על 208GTI, רכב מדהים,קצת טורבו לאג , מערכת הבידור דורשת שיפור מיידי! , לצורך העניין הרגע שבחרת שיר בפלאפון עד שהוא מתנגן בערך 4~5 שניות שלא נדבר על אם אתה רוצה להחזיר אחורה... אבל כחבילה כוללת , אחלה רכב ולדעתי בא בול לדרישות שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תמצא VRS בכלל הנאה

VRS? ב70K ש"ח ? שחוטה אולי

יש פה הרבה הצעות,אבל אסור לשכוח שמרביתן יקחו סכום נכבד כל חודש (בלי דלק) רק על האחזקה,הטסט\ביטוח בטח גם לא זולים.

לתשומת פותח השרשור..

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מוצא ג'ולייטה תלתן, ללא תאונות, מטופלת, ועם קילומטראז' לא של מונית, ב 70K , תודיע לי, אני מחפש כבר זמן מה, למעשה אפילו אם תוותר על אחד הפרמטרים, לא תמצא בתקציב הזה, ועוד למעשה, אני עם תקציב משמעותית יותר גבוה ועדיין לא מוצא :-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במעקב לוחות אחרי רוב ההמלצות שעלו פה.

האלפא בהחלט דורשת מתיחה של התקציב כלפי מעלה ולא נתקלתי בידנית עדיין. בנוסף במקרה שלה מטידות אותי יותר עלויות האחזקה השוטפות ולא רק האמינות. ע"פ מה שאני מכיר, מחירי החלפים של אלפא הם על הצד היקר מאוד של הסקאלה.

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במעקב לוחות אחרי רוב ההמלצות שעלו פה.

האלפא בהחלט דורשת מתיחה של התקציב כלפי מעלה ולא נתקלתי בידנית עדיין. בנוסף במקרה שלה מטידות אותי יותר עלויות האחזקה השוטפות ולא רק האמינות. ע"פ מה שאני מכיר, מחירי החלפים של אלפא הם על הצד היקר מאוד של הסקאלה.

מחזיק תלתן חדשה יותר מהתקציב שלך ובכל זאת...

אמינות סבבה.

תקלה מינורית אחת(חיישן טמפ' פנימי של המזגן).

תושבת מנוע אחת שהוחלפה(700+300 עבודה).

מיכל עודפים סדוק(התגלה בטיפול-400 ש"ח).

למעט זה רק טיפולים שוטפים כל 15K, הכי יקר היה 1500(כולל בלמים), הזול 600.

הרכב עשה 75K

לא נראה לי כמו עלויות אחזקה בעייתיות...

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1941 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...