Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב יומיומי נעים וחזק שאפשר לקחת "פעם ב.." ליום מסלול או טיול נהיגה ולהנות עד 70K ש"ח

deltaHF
שימו לב! השרשור הזה בן 1969 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

IS דווקא כן רכב נהיגה. 2.5 V6 והנעה אחורית. אלפא עם נתונים כאלה הייתה נחשבת לאילוי.

תבדוק גם DS3. היא פחות מושחזת וחלשה מ208, אבל יותר זולה לקניה וגם הרבה יותר זולה בביטוח. אין בעיה לשפר אותה לרמות של 208 ומעבר בעלות חד ספרתית, אם חסר לך כוח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בds זה אותו מנוע כמו ב208? לא היה שם איזה כשל מובנה שהיה גורם למנוע לסיים קריירה מוקדם מהצפוי?

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שנת 2014, ה-DS שווקה עם מנוע THP156 שאכן היה "מבורך" בהרבה כשלים.

לאחר מכן, היא קיבלה את מנוע THP165 שהינו מנוע משודרג עם הרבה מכלולים חדשים והוא אמור להיות מוצלח.

ב-208 הותקן מנוע אחר - THP200 עד 2015 כולל ו-THP208 לאחר מכן.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 3 מנוע 2.0 תתן תמורה מעולה לכסף.

לצרכים שלך לפי מה שכתבת, לטעמי זאת הבחירה הנכונה.

אמינות, סחירות, ביצועי מנוע מהנים, אחזקה לא יקרה אפילו במורשה יבואן, חסכונית בדלק, ואבזור ברמה גבוהה.

בתקציב שלך 70-75k אפשר להביא שנתון 2014 שמור עם קילומטרז' נמוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוקוס לא נכנסת לרשימה בגלל אמינות מפוקפקת.

אני לא חושב שיש שאלות אמינות לדור האחרון של הפוקוס (לא הנוכחי שעדיין לא נמכר בארץ) ומדובר על רכב שיכול מאוד להתאים לדרישות שהצבת.

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן מה שהמלצתי. למיטב ידיעתי לא ידוע על שום מחלה או תקלה, והפוטנציאל נהדר. אבל עזוב, קח מאזדה 3, נראה שאתה מחפש ראש שקט ויקר.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חד משמעית מחפש ראש שקט. לגבי היקר זה נתון לפרשנות.

מספיק לרשום אקובוסט בגוגל ותקבל שם מידע לגבי כשל תכנוני בבלוק שגורם לו להתחמם יותר מדי באיזור מסויים ולפתח סדקים. יכול להיות שזה שטויות ויכול להיות שלא. מעדיף שלא לבדוק בעצמי.

חבר שהוא בעלים של אחת ידנית נהנה ממנה מאוד עד שחצה את גבול ה100k קמ. לאחר מכן התחיל לבקר יותר מדי פעמים לא מתוכננות במוסך. אולי הרכב שלו הוא לא דוגמה מייצגת אבל כשיש לזה עדויות גם בדר' גוגל אני מעדיף להיות on the safe side.

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה מנועי אקובוסט, אם מדובר בפוקוס הידנית (לפני מתיחת הפנים) זה אקובוסט 1.6, שהוא (להבנתי הצנועה) שונה מה-1.5 של אחרי מתיחת הפנים. יש כמובן גם את האקובוסט 2 ליטר מהמונדיאו (וה-s-max וכו'), שגם הוא מנוע שונה, ושם היו פעם אזכורים לתקלה נדירה בצילינדר מסויים בגרסה החזקה יותר (240 כ"ס), שקצת דומה למה שמצאת.

אם אתה מחפש ראש שקט, אני לא בטוח ש-208 תהיה פיתרון טוב יותר. גם לא קדילאק, ותכל'ס, גם לקסוס בת 8 (כמעט 9) עלולה לפתח תקלות פה ושם.

אבל בסוף, רצונו של אדם כבודו.

ד"א, אם אפשר לשאול, איזה תקלות חווה החבר עם הפוקוס הידנית? יש לי גם אחת כזו, מעניין לדעת.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לשנינו שאפשר לאכול מרורים מכל רכב, גם מקורולה. ככל שהרכב "מיוחד" יותר כנראה שהסיכוי גובר. אז כחובבי רכב כל אחד מאיתנו מנסה למצוא את "העמק השווה". ומובן מאליו שעלויות האחזקה יהיו כנראה גבוהות מסתם משפחתומטית. נקרא לזה סיכון מחושב אבל בגלל שאין לי יותר מדי זמן להתעסק עם הרכב אז מעדיף רכב שמלכתחילה פחות רגיש.

מודה שאני לא מכיר את המנועים שלאחר מתיחת הפנים, אני דיברתי על 1.6. נדמה לי שזה מה שרלוונטי לתקציב וישנו גם עם תיבה ידנית. ה1.5 נחשב אמין יותר? מגיע רק עם אוטומט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מספיק פוקוסים מ-2016, אפילו האצ'בק טיטניום שזה לכאורה מה שאתה מחפש שמבקשים עליהן 70, וזה לפני מיקוח. לא צריכה להיות בעיה למצוא אחת סבירה, אם תרצה. וכן, כולן אוטומטיות.

הבעיה עם הפוקוס אקובוסט לפני מתיחת הפנים היא למצוא אחת למכירה. עלו על הכביש 20 כאלו, זה לוקח זמן.

ברור שגם בקורולה עלולות להיות בעיות, אבל כל הרכבים שהזכרת באופן די ודאי יהיו פחות אמינים מקורולה, ולדעתי, לפחות מהניסיון המצומצם עד עתה, לא יותר אמינים מפוקוס מ-2016 (הלקסוס כנראה יותר אמינה בבסיס, אבל אתה כבר מחפש אחת די ישנה, וזה משפיע). אם כי בסוף זה הרבה עניין של מזל (אחרי שמניחים תחזוקה ונהיגה באופן סביר וכו').

לגבי הפוקוס הידנית, יש קבוצת וואטסאפ שלה, אם החבר לא מכיר ורווצה להצטרף אתה מוזמן לפנות אלי בה"פ, וגם אם לא, יהיה מעניין לדעת מה קרה לו, אבל חבל להספים עוד יותר את השרשור הזה (אז גם בה"פ).

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז קצת קריאה וסיבוב ביד 2 והפוקוס המתוחה מצטרפת לרשימת האופציות. VFM ממש גבוה. מנוע ה1.5 לא ידוע במחלות כלשהן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה DS החדשה חולקת את המנוע עם ה 208, טורבו שונה.

לדעתי ה 208 היא האולראונדרית הכי טובה [למרות שקניתי DS]

נהגתי קצת על קורסה ונשבר לי הגב אחרי 20 דק', לא מומלץ לדיילי בכלל לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז קצת קריאה וסיבוב ביד 2 והפוקוס המתוחה מצטרפת לרשימת האופציות. VFM ממש גבוה. מנוע ה1.5 לא ידוע במחלות כלשהן?
פוקוס טורבו 1.5 יש בארץ רק עם גיר אוטומטי למייטב ידעתי. הגיר הוא פלנטרי 6 הילוכים, פיתוח משותף של פורד ו GM. מבוסס על הגיר של אופל אסטרה ושברולט קרוז, אבל כל ה"מחלות" טופלו ויצא גיר טוב.

מנוע 1.5 טורבו קיים גם בפורד קוגה. יחסית למנועי הזרקה ישירה פחות נוטה לצבור משקעים על שסתומי היניקה.

אין הרבה מכוניות כאלה בארץ, לא פוקוס ולא קוגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1969 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...