Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תהיה כללית: שוק רכב יד 2 הוא שוק חלש ומוצף. האומנם?

booki222
שימו לב! השרשור הזה בן 1982 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בכל אופן, אז אם יש פראיירים בפוטנציה בקהל אני אשמח לרכוש רכב מעולה במחיר מגוחך בגלל שהשוק נבול ואין להם כח להתעסק עם המכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אחינו חרפנת אותי , אני אשכרה לא מצליח להבין אם אתה מפרגן ל301 שלך או סובל ממנה.
זה כל כך פשוט: גם וגם. תלוי באיזה יום אתה שואל.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל אופן, אז אם יש פראיירים בפוטנציה בקהל אני אשמח לרכוש רכב מעולה במחיר מגוחך בגלל שהשוק נבול ואין להם כח להתעסק עם המכירה.

אם זה באמת משהו שמעניין אותך, אז תשקיע שעה ותתקשר לבעלי פיזו, סיטרואן, רנו, שברולט, אופל ושאר דגמים חסרי שוק , ותציע 40 אחוז פחות מהמחיר ותדגיש שמחר אתה בא ולוקח שבשביל הפלפל. די בטוח שאחד או שניים יפלו בחכה.

ברצינות, לא בציניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה פג'ו איזה סיטרואן איזה רנו ??

כמעט קניתי בטעות פג'ו 301 רחמנא ליצלן. נתונים מרהיבים ב30K.

הקטע שכפי שחברינו לפורום עזרו לי להבין.. הייתי מקלל את היום דבו קיבלתי רשיון.

תנו לסחבק כיוון ריאלי לרכבים מומלצים.40K תקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רוצה יעוץ לרכישת רכב? פתח שירשור. מהשירשור הזה אי אפשר להבין שום דבר חוץ מזה שאתה מחפש מציאה ב-40K.

בלי קשר למה תיקנה ולמה לא, למצוא מציאה אומר לחפש בסבלנות ולהגיב מהר. זה יכל לקחת יום ויכול לקחת חודש, הכל תלוי באיזה רכב מדובר וכמה אתה גמיש מבחינת הרכב.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחינו חרפנת אותי , אני אשכרה לא מצליח להבין אם אתה מפרגן ל301 שלך או סובל ממנה.

לא, אני לא סובל את ה301, אוטו לא שווה שקל,

עדיין, מעדיף אותה על ה308, במיוחד כאשר בעצמי שמעתי על יותר מדי תקלות שנראה לי שהאוטו לא כזה אמין, בעיות בסרן אחורי, רצועת טיימינג רגישה מדי, רכבים שנתקעים בקילומטראג' מוקדם מדי, אז עם כל הכבוד לניסיון היפה של פיג'ו, מעדיף לאכול את הזבל של ה301 שלפחות אמינה.

pooh-bear

טוב, אני לא רוצה להיות פראייר, אך באותה מידה, אין גבול לחוצפה שיש לקונים, אם תפרסם רכב בחינם הם יתקשרו בשביל שתשלם להם לבוא באוטובוס, ברוך הבא לישראל ישראלי.

עריכה אחרונה על ידי Wildlands
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא חוצפה, זה שוק. למה הקונה צריך לשלם לך יותר ממה שהוא יכול לשלם למוכר אחר? למה דוקא מחיר אקראי כלשהו שנראה לך הגיוני, הוא המחיר ה"נכון"? ברגע שתבין את זה, תצליח למכור.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תיקח גם אישית את כול הליצנים של "10 אלף ובא עכשיו משלם במזומן", הם לא יודעים מה הרכב שלך וזה גם לא מעניין אותם, אתה עוד מספר מתוך 20 שהם מתקשרים אליו עם בדיוק אותו נוסח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מובן מה הם מנסים לעשות.

אני אומר להם "יאלה תבוא", הוא אומר "כן?!", אני אומר "כן...".

הוא בשוק. אז הוא אומר "אני אחזור אליך" וכמובן שהוא לא חוזר ובכלל הוא לא התכוון לקנות. זה בטח התחביב שלו לנסות להוריד במחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1982 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...