Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוצאות בדיקה קיה פיקנטו עם משמעות גבוהה

Kobi Malka
שימו לב! השרשור הזה בן 1986 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תוצאות בדיקה שערכתי השבוע לקיה פיקנטו,את הרכב לא לקחתי אך מאחר ומכון הבדיקה בחר להשתמש במילה מכה במרכב ולא מכה בשילדה שלאחר התייעצות עם שמאי זה אותו הדבר,מה גם שמעה בעמוד אמצעי(ראו קובץ מצורף) הינו שילדה לכל דבר ועניין...לא רצה המוכר לשלם לי בחזרה את הכסף של הבדיקה למרות שהתחייב לי והוא מוקלט ומצולם,למודעות ביד 2 מצולמת גם כן שרשום שם שהוא מתחייב...מה אוכל לעשות?

IMG_20181107_160946.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשום "מרכב שילדה - משמעות גבוהה" נזק לעמודים זה משמעות גבוהה לגמרי ורכב שממש לא כדאי לקנות(משמעות בטיחותית חמורה).

לדעתי ללכת ו"להילחם" על ה500 שקל האלה זה בזבוז זמן, ה500 שקל האלו חסכו ממך לקנות רכב שכזה ועשו את שלהם.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל טוב שלא קנית את הרכב.

לנסות להוציא את ה 500 שקל ממנו יכול לעלות לך יותר מ 500 שקל.

תנסה להשיג אותו ולאיים עליו בתביעה עם ההוכחות שיש לך,אם הוא עדין מסרב לשלם אז שכח מזה,הטרחה שלך לא שווה 500 שקל.

MAZDA 3 SPIRIT 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שיעלה לי יותר,אם יש לי הוכחות ואיום בתביעה לא ירתיע אותו,בית משפט לא יכול לעזור במקרה כזה?

בית משפט יכול לעזור.

אני מדבר על הטרחה של ללכת לעורך-דין/ להגיש בעצמך תביעה בתביעות קטנות וכל ההתעסקות הזאת,האם זה כשלעצמו לא יהיה שווה ערך ל 500 שקל האלה?

MAZDA 3 SPIRIT 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא עניין הכסף כמו עניין העקרון שצריך ללמד לקח אנשים כאלה ולא לתת להם לעבור לקורבן הבא....מעבר לזה אני צריך חוות דעת שמאי?
יכול להיות שהוא יפעל בדרכים לא משפטיות, על מנת להוריד אותך מדרישתך.

כמו שאמרו אם מילים יפות לא יעזרו, אז כדאי לוותר.

שירות יותר טוב תוכל לעשות באמצעות פתיחת פרופיל מזויף בפייסבוק על מנת להסתיר את זהותך ולהזהיר רוכשים אחרים.

תמיד תוכל גם להעלות מודעה זהה לשלו ולרשום שלרכב יש פגיעת שלדה, ככה שאם הקונה חכם, הוא יבין את הרמז שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1986 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...