Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לשיוט בין עירוני של 120-130 ק"מ ביום

alex321
שימו לב! השרשור הזה בן 1987 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא יודע אם הייתי משתמש בטוסון בהקשר של שיוט 120 קמש...לדעתי דווקא כאן הסיטרואן הקטנה (אפילו היא) עדיפה.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שוקל רכב היברידי.

אני עושה את זה עם יונדאי איוניק (נסיעה של 100 ק"מ ביום בשיוט על 120 בכביש 6), ומגיע ל20 קמ"ל בממוצע.

אבל מה התקציב של פות"ש? אולי הוא כזה שאפשר לסגור את הפינה עם רולס רויס wraith.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא צוין תקציב:

בוקר טוב!

עקב מעבר מקום מגורים אני עתיד לסוע יותר ומחפש לשדרג את הרכב למשהו חסכוני.

אנחנו זוג ואולי נתרחב עוד שנתיים,התקציב הוא עד 50 אש"ח.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב יוני, בישראל אנשים חסידים של מכוניות מיני עם מנועים קטנים, גם אני איתך בהסכמה על רכבי מנהלים חזקים שיושבים על הכביש, הבעיה שלא כולם כמונו.

קיבלתי לשבוע בארופה פגו 2008 1.2 טורבו גרסת GT ( עם אגזוז מזויף כמובן - הרי אתה חייב להפחיד את הפורשות באוטובאן) - אשתי גם נהגה על הרכב ואני מצטט - "רכב פח זבל מרגיש שהוא עוד שנייה עף מהכביש ב 140", לא מתכוון להעליב חסידים פה של פיגו', ואשתי נוסעת ביום יום על המונדאו שלי שזה פאקינג טנק.

ואוי ואבוי כמה שזה נכון. בקצת יותר מ 5 שנים האחרונות נהגתי בינעירוני בשברולט ספארק (2 דגמים שונים, החדשה הרבה יותר מוצלחת), רוב הזמן במהירויות של שלילה במקום, ואולי בגלל זה לא הפריעה לי כל-כך הישיבה על הכביש כי כן נהניתי מנסיעה במהירויות גבוהות מאוד בלי חשבון לדלק. בקיצור, עכשיו כבר אין ליסינג ואני נוסע ביומיום עם האימפלה על גפ"מ לעבודה כבר חודש וחצי ונוהג במהירות הגיונית (120 קבוע), אז אתמול בגלל שאשתי ביום לימודים ורציתי לבדוק צריכת דלק של הסוניק RS מחוץ לעיר נטו, אז ניצלתי את ההזדמנות, השארתי את האימפלה בבית ונסעתי עם הסוניק לעבודה. הסוניק (2014) סופר-מיני לא כזו קטנה ועם מנוע סבבה לגמרי, 1400 טורבו שמגיב טוב, אבל עדיין, רק כשהייתי על הכביש המהיר ב 120 הבנתי איזה הבדל תהומי זה - פשוט אין מה להשוות, האימפלה למרות שהיא ישנה הרבה יותר (כמעט בעשור!) פשוט עושה את זה יותר טוב בענק. השקט במהירות שיוט, הנוחות של המושב (למרות שהסוניק גם נוחה לדעתי, אבל הכל יחסי), הכוח הזמין שאתה מרגיש שהמנוע הזה יכול לדחוף עוד הרבה יותר גם במהירויות הגבוהות, ז"א שיש לו עוד "מרווח נשימה" בעוד הסוניק ב 120 יושבת על 2500 סל"ד ועושה רעשים של "כן, אפשר עוד לתת הרבה יותר מזה, אבל עדיף שנשאיר את זה ככה". זה פשוט עולם אחר שרק כשאתה מתרגל למשהו ואז חוזר חזרה אתה יכול באמת להרגיש בהבדל :)

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם סוטים קצת מהנושא המקורי, אבל בזמנו כשהיה לי בליסינג את האסטרה 1.4 טורבו, ממש לא הרגשתי שהרכב ממצא את היכולות ב-120, ובכיף יכל להגיע גם ל-140(למי שעושה את זה, לא אני כמובן)

אולי הסוניק רועשת יותר בסל"ד גבוה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע אחרי שנסעתי 3 שנים על ספארק 2013 1.2 ידנית 150-160 קבוע מחוץ לעיר, ברור שכמעט כל רכב יכול לשייט ב 140 די בכיף. מה שבאתי להדגיש כאן זה רק את ההבדל מהאימפלה הישנה שהמנוע שם פשוט מרגיש יותר "נושם" במהירויות האלו. זה לא קשור לזה שאם הייתי נותן קיק ב 120 אני בטוח שהסוניק הייתה מגיעה ל 160 בלי בעיה לצורך עקיפה רצינית נניח, פשוט זה לא אותו דבר, זה הכל.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשווה מנוע בריא שש בוכנות למנוע טורבו קטן מבחינת כח במהירות גבוהה או שקט בשיוט. נסעתי על אאודי 2.4 a6 גם v6 , לא מטוס אבל דוחפת יפה והמנוע מרוב שאין רעש אתה חושב שהוא לא קיים, וכמובן יושבת על הכביש ושקטה בטרוף

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1987 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...