Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירותי CASHBACK לקניות באינטרנט. מישהו השתמש? משתמש?

Big_White
שימו לב! השרשור הזה בן 1953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני משתמש באיבייטס (ebates) כבר מס׳ שנים.

קאשבק ישירות לחשבון פייפאל שלך כל רבעון. ההחזר הוא מאתרים כמו אסוס, איביי, גירבסט, אליאקספרס לפעמים אמאזון ועוד...

לאחרונה קיבלתי אפילו 30$ החזר על המלון שהיינו בו באמסטרדם כי ההזמנה הייתה דרך אגודה.

באופן כללי מאוד פשוט, יש תוסף לכרום, ברגע שאתה נמצא באתר שיש עליו החזר ׳קופץ׳ כפתור ואתה מפעיל את האופציה להחזר.

ההרשמה בחינם, ישנה אפשרות להירשם ׳דרכי׳ דרך הקישור (כמובן שלא חייבים, יש אפשרות פשוט להיכנס לאתר ויש שם אופציית הרשמה :))

https://www.ebates.com/r/SAARKA3?eeid=28187

אתה מרוויח מכך 10 דולר (לאחר קניות בסכום מצטבר של 25 דולר) ואני מרוויח מכך (ברגע שאתה תגיע לסכום קניות מצטבר של 25 דולר) היום אני מרוויח 25 דולר על בן אדם שהצטרף, לעיתים זה משתנה.

אם יש עוד שאלות אשמח לענות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קאשבק ישירות לחשבון פייפאל שלך כל רבעון. ההחזר הוא מאתרים כמו אסוס, איביי, גירבסט, אליאקספרס לפעמים אמאזון ועוד...

לאחרונה קיבלתי אפילו 30$ החזר על המלון שהיינו בו באמסטרדם כי ההזמנה הייתה דרך אגודה.

באופן כללי מאוד פשוט, יש תוסף לכרום, ברגע שאתה נמצא באתר שיש עליו החזר ׳קופץ׳ כפתור ואתה מפעיל את האופציה להחזר.

ההרשמה בחינם, ישנה אפשרות להירשם ׳דרכי׳ דרך הקישור (כמובן שלא חייבים, יש אפשרות פשוט להיכנס לאתר ויש שם אופציית הרשמה :))

אתה מרוויח מכך 10 דולר (לאחר קניות בסכום מצטבר של 25 דולר) ואני מרוויח מכך (ברגע שאתה תגיע לסכום קניות מצטבר של 25 דולר) היום אני מרוויח 25 דולר על בן אדם שהצטרף, לעיתים זה משתנה.

שאלה ישראלית למדי חח ואם אני רשום בכמה שירותי קאשבאק? מכולם מקבלים החזר? :-D

25 דולר זה קל :-D

יש לי בחודש לפחות אלף שקל הזמנות מאייבאי ואלי אקספרס, כל חודש :-D

האם זה עובד פר אתר או שתלויי במוכר? או שזה לא משנה כל כך?

אינסטגרם עם הריתוכים שלי :-D

http://instagram.com/newworldofdisorder

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג למען האמת אם אפשר לקבל מכמה אתרים במקביל, אני משתמש רק בזה כי הוא הכי נוח לי (בלי התעסקויות למעט ללחוץ על באנר שקופץ לך אוטומטית בכרום)

זה עובד לגמרי פר אתר, ז״א יכול להיות לך היום אחוז החזר באלי אקפרס ו3 אחוז באיביי ולמחרת זה יכול פתאום להיות 10 אחוז באיביי כי יש ׳מבצע׳...

ז״א שאין קשר למוכרים, זה לגמרי פר אתר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג למען האמת אם אפשר לקבל מכמה אתרים במקביל, אני משתמש רק בזה כי הוא הכי נוח לי (בלי התעסקויות למעט ללחוץ על באנר שקופץ לך אוטומטית בכרום)

זה עובד לגמרי פר אתר, ז״א יכול להיות לך היום אחוז החזר באלי אקפרס ו3 אחוז באיביי ולמחרת זה יכול פתאום להיות 10 אחוז באיביי כי יש ׳מבצע׳...

ז״א שאין קשר למוכרים, זה לגמרי פר אתר

והקנייה היא כניסה רגילה לאתר האינטרנט או דרך האתר של EBATES?

זתומרת, התוסף מזהה לבד לאיזה אתר נכנסתי? או שצריך לכוון אותו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שאתה מתקין את התוסף אתה נכנס לאתר הקניות כרגיל, לוחץ על הבאנר והאתר ״נפתח מחדש״ אוטומטית עם הקישור לאיבייטס ככה שתקבל את הקאשבק. ממש ממש פשוט ובלי התעסקות. הדבר היחידי שצריך לעשות אחרי שנרשים זה להזין את חשבון הפייפאל כדי שלשם תקבל את הכסף (ולהוריד את התוסף)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על ההתעלקות, יש כזה תוסף גם לפיירפוקס?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על ההתעלקות, יש כזה תוסף גם לפיירפוקס?

כן: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/ebates/

לא ניתן "לרמות" בשימוש במספר תוספים כדי לקבל CASHBACK מכמה מקומות במקביל. התוספים האלה באופן כללי נחמדים ובעבר גם השתמשתי ב eBates עד שבסוף נמאס לי כי הרגשתי שחלק מהתשלומים אני לא מקבל.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני משתמש וממליץ על ebates. משתמש בתוסף של chrome במחשב.

בהתחלה הייתי שוכח להפעיל אותו בקנייה, ומתבאס. עכשיו נהייה הרגל.

עד שלא הצטרפתי וניסיתי, לא האמנתי שזה אמיתי.

האתר מתעד ומסכם את ההחזרים מאז ההצטרפות, וזה כבר מפחיד... עד היום קיבלתי 90 דולר בחזרה.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא חייב לקנות מאותו המחשב, אתה חייב להתחבר לאיבייטס שלך פשוט...

ז״א אם אתה רוצה לקנות דרך הנייד זה טיפה יותר מתוסבך, אתה צריך להיכנס לאתר שלהם/לאפליקציה וללחוץ שם על האתר הרלוונטי ואז זה יעבוד (משמעותית פחות נוח מאשר במחשב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי קצת רקע על שיטת העבודה של eBates יעזור לקוראי השרשור להבין איך העניין הזה עובד.

למיטב הבנתי eBates הם כמו חברת affiliate. הם מקבלים מהמקום שבו אדם קונה תשלום עבור על כל לקוח שהם הפנו מהתשלום הזה הם מעבירים לקונה את הCASHBACK ושומרים חתיכה מזה לעצמם. שיטת העבודה שלהם היא לרוב באמצעות לינק ייעודי שיש בתוכו את קוד ההפניה שלהם. עוד אופציה זה שהם משתמשים ב cookie שהם שותלים בדפדפן לפני שאתם מבצעים את הקניה ואז החנות שקניתם ממנה יודעת שההפניה בוצעה באמצעות eBates.

ועל כן, כדי לקבל את הCASHBACK חייבים להשתמש בהפניה דרך eBates. בין אם זה באמצעות התוסף בדפדפן או באמצעות לינק ייעודי שנוצר על ידי eBates.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ותמיד חייבים לקנות מאותו מחשב?

כלומר אם בא לי קניה ספונטנית על המכשיר הנייד אז זה לא יעבוד?

מכל מחשב / טלפון נייד / טאבלט. רק צריך לעבור דרך האתר / אפליקציה.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, נרשמתי דרך הלינק שלך, התקנתי את ההרחבה...

אם משהו שם לא יעבוד כמו שצריך ולא אקבל כסף חזרה... I WILL FIND YOU AND I WILL KILL YOU

:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...