Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עמדת תשלום באשראי באירוע - מי מה מו מומלץ?

Max.M
שימו לב! השרשור הזה בן 1931 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם נותנים לך בחינם אז תיקח (לפעמים מקבלים מהאולם).

אומנם השירות לא יקר, אבל שמעתי מיותר מידי זוגות על כך שיש תקלות תקשורת עם העמדה הזו בעיקר בזמן קבלת הפנים ואנשים שמתבססים על תשלום דרכה די תקועים. (אם תסגור איתם, אז המוזמנים מקבלים מראש הודעה על כך שיש עמדת תשלום באשראי).

קח בחשבון שהסיכוי שתגיע למס' החיובים הדרוש בשביל לא לשלם על העמדה - קלוש. בסופו של דבר מעטים משתמשים בה (המידע מחברים שלקחו עמדה כזו).

בחתונה שלנו בחרנו לא לקחת.

אה, ומזל טוב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש תמיד כאשר יש (ובד״כ גם דואג לשלם בבית לפני שאני יוצא, וככה גם רוב האנשים שאני מכיר)

יותר מעצבן אותי כאשר אין את זה היום ואז אני צריך לדאוג להוציא כסף או לרשום צ׳ק :roll:.

מנקודת מבט שונה, שלושה חברים מאוד טובים שלי התחתנו בחצי שנה האחרונה ואצל שלושתם הייתה אופציה דרך אשראי לפני החתונה + עמדה בחתונה עצמה, ממה שזכור לי סדר גודל של שליש או קצת יותר מהאורחים השתמשו בזה (בממוצע).

בחתונה שלי (שתהיה בשנה הקרובה) אשתמש בזה גם בוודאות...

(אצל כולם השתמשו ב-easy2give)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העמדה הזאת זה הדבר השני הכי טוב אחרי לא להיות מוזמן לחתונות כלל [emoji41]

לא צריך לרשום צ׳קים או למשוך מזומנים. חוץ מזה, אני לא יודע אם זה קשור, אבל אתה יכול גם לפתוח שירות תשלום לכאלה שלא יכולים להגיע, אבל רוצים לתת משהו בכל זאת.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול גם לפתוח שירות תשלום לכאלה שלא יכולים/לא רוצים להגיע, אבל רוצים לתת משהו בכל זאת.

אוי, כן!

גם ככה יש שלושה דברים שזוכרים מחתונה (ולא דווקא בסדר הזה) - הכלה, האוכל וכמה כסף שילשלת לכספת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כמובן מתנגד לעמדה כזו, בכלל כל עיניין מימון החתונה עי האורח הופך את השמחה לממוסחרת.

טיפה אסטה מהדיון או אתעלק על השרשור ברשותכם.

לדעתי כל עיניין מימון החתונה עי האורחים הוא מיותר לחלוטין. כדי להגיע לחתונה משפחתית אני צריך להביא כ 800-1000 שח רק מתנה בנוסף דלק בגדים תסרוקת לאשה וכו..... מה עושה אדם שאין לו או יש לו 2/3 אירועים בחודש?

חודש שעבר הוזמנו לחתונה במושב איזור בית שמש, אנו גרים בצפון הארץ. הבאנו להם מתנה צנועה כאשר האלטרנטיבה היתה לא להגיע.

באירוע הבא שאני אעשה כבר לקחתי על עצמי החלטה לא לקבל כסף מאורחים ואני אגיע גם לאירועים שלהם עם כרטיס ברכה בלבד.ככה מתחילה מנטליות נכונה לדעתי.

עריכה אחרונה על ידי yossy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם חושב שזה גאוני. אבל לא שמתי.

למה?

בזמנו ביקשו ממני עמלה על ההצבה של איזה 200 שקל בערך. שזה לא היה הבעיה.

הבעיה הייתה שיש עמלה לכל אורח של 7 שקלים.

ומסקר קצר שערכתי - זה יכול די לבאס אנשים, אז החלטתי לוותר.

כי האורח יבוא, יחשוב שיש לו את האופציה ואז בום - עמלה נסתרת. לא נעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי, זו לא חתונה נא פתח שרשור אישי משלך ;)

נ.ב בחתונה שלך במה שילמו? בכסף מונופול?

נ.ב 2 -אפשר להתסכל על זה כבילוי משפחתי ולא כעל הוצאה כפי שאתה מסתכל על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי, זו לא חתונה נא פתח שרשור אישי משלך ;)

נ.ב בחתונה שלך במה שילמו? בכסף מונופול?

נ.ב 2 -אפשר להתסכל על זה כבילוי משפחתי ולא כעל הוצאה כפי שאתה מסתכל על זה.

שיפתח שרשור דומה אגיב, אענה לשאלותיך, ואביע את דעתי בהרחבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם חושב שזה גאוני. אבל לא שמתי.

למה?

בזמנו ביקשו ממני עמלה על ההצבה של איזה 200 שקל בערך. שזה לא היה הבעיה.

הבעיה הייתה שיש עמלה לכל אורח של 7 שקלים.

ומסקר קצר שערכתי - זה יכול די לבאס אנשים, אז החלטתי לוותר.

כי האורח יבוא, יחשוב שיש לו את האופציה ואז בום - עמלה נסתרת. לא נעים.

כשיש את האופציה - תמיד משלם דרך זה.

נכון שיש עמלה של כמה שקלים, אבל זה מתקזז עם הטרטור של נסיעה לכספומט (והעמלה בו) או כתיבת שיק והעמלות הכרוכות בכך.

אני חושב שזה מבורך. ומשלם גם דרך האתר /אפליקציה כדי לא להיתקע בתור בכניסה לאולם...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...