Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אינטרנט ביתי על תשתית סלולרית, כדאי?

zivk
שימו לב! השרשור הזה בן 1489 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מחפש פתרון שייתן לי אינטרנט סביר במחיר שפוי, עבור החדר שלי במעונות המכללה, חדר שבו קיימת רק תשתית בזק ישנה יחסית.

במהלך החיפושים עלה לי הרעיון לרכוש מודם סלולרי (בארץ או להזמין מחו"ל) וסים יעודי מאחת המפעילות. מבחינת המחיר זה יוצא לי משתלם, בנוסף לכך שהכל מיידי ואני לא תלוי בטכנאים ובתשתיות חוטיות.

מה דעתכם? מישהו התנסה בדבר כזה?

המודם קולט טוב יותר מהטלפון? יש מודם (הכוונה לאחד שכולל נתב) מומלץ?

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון לשימושים שאינם משחקי רשת הדורשים תגובה מהירה (BF ושאר משחקי מלחמה / יריות), או הורדות מתוך טראקרים סגורים, זה רעיון לא רע בכלל.

לפרטנר יש אפילו תוכנית ייעודית לעניין הזה.

לגבי הקליטה, אין לי מושג.

מניח שזה כמעט זהה לנייד.

המינוס העיקרי של הסתמכות על הסלולר כתשתית היחידה, הוא כמובן מגבלת הנפח שיש בכל תכנית, וחוסר היציבות היחסי בהשוואה לתשתית קווית נורמלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הצטרפתי אז לפרטנר במסלול הזה.

היה על הפנים. איטי מאוד.

למרות שבנייד עבד בסדר גמור גם עם סים של פרטנר.

אולי זה משתנה ממקום למקום - לא יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השתמשתי בשירות הזה של פרטנר משך קצת פחות משנה, היה מצויין. עד שהבן הצעיר השתחרר מהצבא והתחיל לשתות את הגיגאבייטים, וההקצאה (500+50 ג"ב לחודש) הפסיקה להספיק. בדוק את קצה זרימת הנתונים באזור מגוריך, ואם הוא מספק, ונפח הנתונים שמספקת התוכניתמספק - לך על זה, לפחות לניסיון.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם השירות הזה של פרטנר, עם הראווטר שלהם גם (של הוואי) זה עובד מושלם, בשנה וקצת שיש לי את זה הייתי צריך אולי פעמיים מקסימום להוציא את המכשיר מהחשמל ולהחזיר, בבזק זה פעולה שבועית במקרה הטוב. אני מוריד המון בטורנט, 3-5MB/s מהירות הורדה ממוצעת שזה לגמרי מספיק. אני גר ביחידת דיור אז רק אני על זה, ולא משחק משחקי רשת.

הראווטר עם הסים הגיע אלי עם שליח מאוד מהר, יותר מהר מטכנאי של בזק, ומאז לא דיברתי עם איזשהו נציג של פרטנר.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור, כמה אתה משלם בכל חודש? ראיתי באתר של פרטנר שההצעה הנוכחית היא 99 שקלים עבור הסים (300gb) ועוד 15 שקלים עבור שכירות של הנתב, לא זול.

אני חשבתי ללכת על סים 100gb (חושב שזה מספיק) של הוט מובייל ב-39 שקלים ולרכוש נתב כלשהו, ראיתי שהוואוי עולה סביבות ה-50 דולר.

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

70 + 15

אבל אחותי עבדה בפרטנר כשנרשמתי לזה אז לא יודע אם זה מייצג

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שילמתי בסביבות 80 ש"ח לחודש עבור 500+50 ג"ב - אבל זה היה לפני כשנה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא לקנות את הראוטר באופן פרטי ממקום אחר ופשוט לשלם על השירות ?

ואגב, 100 שקל לאינטרנט זה ממש לא נורא.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גש למרכז שירות של פרטנר וקח את הציוד באופן אישי. יש סיכוי טוב שתקבל תנאים יותר טובים במסגרת ה"הטבות" שכל נציג יכול לתת על מנת לשפר מכירות.

ואם תתאכזב, החזר את הציוד באותה דרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

מקפיץ. היות וכולם בבתים עכשיו, אפשר להרגיש את התשתית של בזק מקרטעת. 

אמא שלי מתלוננת שהסלקום טיוי כל הזמן נתקע, חשבתי להעביר אותה לתשתית סלולרית של פרטנר 300 ג'יגה ב 99שח + 15 לנתב. המיקום בקריות אם זה משנה. 

יש חוות דעת טרייה למישהו? 

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחתי תשתית סלולרית של פרטנר והחזרתי את המודם אחרי שבוע. הקליטה באזור שלי מאוד חלשה. 

הצלחתי לחבר את הבניין לתשתית אופטית של פרטנר, לקחתי 1000MB ומאוד מרוצה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

300 ג"ב לחודש זה מעט מאד, במיוחד אם הכוונה להשתמש בעיקר לצרכי וידיאו. אני לא יודע מה הנפח של שעת צפיה בסלקום TV, אני יודע שאצלי בבית (משפחה) 500 ג"ב הספיקו לסביבות שבועיים ברגע שהיה מי שצפה בוידיאו ושיחק משחקי רשת. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, SurfHigh כתב:

מקפיץ. היות וכולם בבתים עכשיו, אפשר להרגיש את התשתית של בזק מקרטעת. 

אמא שלי מתלוננת שהסלקום טיוי כל הזמן נתקע, חשבתי להעביר אותה לתשתית סלולרית של פרטנר 300 ג'יגה ב 99שח + 15 לנתב. המיקום בקריות אם זה משנה. 

יש חוות דעת טרייה למישהו? 

אצלי יש את החבילה הזו ומרוצה ממנה. יש לי קליטה טובה. החבילה מספיקה לי לגלישה ונטפליקס בכמויות מכובדות.

יש לציין שאני רוב הזמן לבד למעט מתי שהבת הקטנה שלי מגיעה ואז צורכת המון.

• אהבתי 1
  • נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר גם להשתמש בסמארטפון ישן שיהיה מחובר למטען באופן קבוע + סים של אחת החברות הסלולאריות (ופשוט להפוך אותו ל HOT SPOT).

היום כבר יש דילים של 200GB ב 40 שח ל SIM רגיל (או 35 שח אם אתה לוקח 2 קווים - ואז אתה משלם 70 שקל ומקבל 400GB).

• רעיון טוב! 2

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...