Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אפשרי ליבא אקורה(acura) לארץ או הונדה אקורד?

MultiHunter
שימו לב! השרשור הזה בן 1986 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, לא מצאתי תשובה חד משמעית מחיפוש באינטרנט, האם יבוא רכב מתוצרת אקורה אפשרית?

לחילופין, האם אפשרי ליבא הונדה אקורד חדשה?

כמו כן, האם ניתן ליבא הונדה סיוויק בדגמים שאין בארץ? (si..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

סיוויק ניתן, אקורה קצת יותר מסובך כי אין יבואן רשמי בארץ.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמורה להיות בעיה ברכבים עם תקינה אמריקאית, לפני 3 שנים הגיעו דרך אלבר סיוויק ואקורד אמריקאיות.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיוויק ניתן, אקורה קצת יותר מסובך כי אין יבואן רשמי בארץ.

אקורה זו חטיבת היוקרה של הונדה, זה לא יצרן נפרד. ה-NSX משווקת בארה״ב תחת הסמל של אקורה. היתה תקופה שהאקורד האירופאית שווקה בארה״ב תחת השם אקורה TSX.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע אבל מבחינת משרד התחבורה זה מותג שונה. אם אין יבואן אין מי שיוכל לטפל ברכב, להחזיק חלקים במלאי, יכשיר מכונאים, יבצע ריקולים וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם קרסו ויוניון מוטורס מחזיקים מערכי שירות נפרדים עבור לקסוס ואינפיניטי?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה/קיימת לפחות אקורה אחת בארץ, זו הייתה אינטגרה אדומה ולא שווקה שום מכונית עם מנוע וגיר זהים.

בנוסף אני די בטוח שהיא לא הייתה מכונית שהגיעה לתקינה מסויימת מכייון שלוחית הרישוי שלה מסתיימת ב-00, מספר אשר ניתן לרכבים ביבוא אישי.

אז אפשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אקורה זו חטיבת היוקרה של הונדה, זה לא יצרן נפרד. ה-NSX משווקת בארה״ב תחת הסמל של אקורה. היתה תקופה שהאקורד האירופאית שווקה בארה״ב תחת השם אקורה TSX.

לא מדויק. אקורה זה פשוט הונדה לפלח שוק אחר. בארה"ב משווקת אקורה NSX ובשאר העולם הונדה NSX. אין קשר ליוקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח שאפשר, כל עוד המכונית עומדת בתקינה שמכתיב משרד התחבורה הישראלי אז אפשר להביא הכל. את התקינה אתה עושה עצמאית במשרד הרישוי.

אני לא יודע כמה אבל אפשר להניח שמאות רכבי יבוא אישי שלא היה להם יבואן נכנסו לישראל לאורך 70 שנותיה. לא צריך יבואן ישראלי שיתחייב לטפל, צריך רק מוסך אחד מורשה משרד התחבורה שיחתום על אישור שבו לפחות הוא מתחייב לתקן את הרכב.

אגב, ריקול לרוב הולך לאיבוד ברכבי יבוא אישי מכיוון שאין תקשורת בין היצרן לבין הרכב שכן הוא "נגדע" מארץ המקור שבה נרשם כחדש והמידע אודות הריקול לא ימצא את דרכו לכאן.

אופנוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון של חבר שייבא רכב אמריקאי: צריך להחליף את הפנסים לתקן אירופאי וזה עולה הון תועפות. צריך להחליף את המולטימדיה כי האמריקאית לא קולטת תחנות רדיו ישראליות וזה עולה הון עתק. לא בטוח שבכלל השתלם לו כספית לבצע את הייבוא הזה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם האוטו שלי ביבוא אישי ויש לי את הבעיה ברדיו. לא צריך להחליף ולא כלום, יש תדרים אלטרנטיביים לרוב התחנות ובכלל אצלנו באוטו רוב השמע מגיע מהאינטרנט.

בקשר לפנסים, כבר כמה שנים שמותר תקן אמריקאי. אצלי באוטו זה תקן אמריקאי, אני לא מאמין שקיימת בכלל האופציה לתקן אירופאי לאוטו שלי, ועדיין האוטו פה עובר טסט כל שנה.

באופו כללי, גם התקן האירופאי וגם האמריקאי מותר על ידי משרד התחבורה והרישוי הישראליים. הן במכוניות והן באופנועים.

אופנוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם קרסו ויוניון מוטורס מחזיקים מערכי שירות נפרדים עבור לקסוס ואינפיניטי?
מה הקשר?

האם צ'מפיון מחזיקים מערכי שירות נפרדים לאאודי, סיאט, סקודה ופולקסווגן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

האקורד החדשה אמורה להיות כמעט זהה באירופה ובארצות הברית . המנוע של fk8 מופחת הספק ( 252 כ"ס כמדומני ) תיבה הילוכים ידנית ( 6 הילוכים ) או אוטומטית ( 10 הילוכים )

למה לך ללכת על הסיוויק si ? ( הוא טיפה יותר " ספורטיבי " מהדגם שמשווק בארץ )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין יותר אקורד חדשה באירופה, היה במשך כמה דורות דגם ייחודי לאירופה ויפן, בעוד שאר השווקים (ארה"ב, סין, תאילנד, המזרח התיכון) קיבלו דגם שונה שהגיע גם לארץ בייבוא סדיר בין השנים 1991-2003, מאז בארץ קיבלו את הדגם האירופאי עד להפסקת הייצור - פרט לכמה יחידות בודדות אירופאיות שהגיעו באמצע שנות ה-90, ובשנים 2001-2003 האקורד האמריקאית והאירופאית שווקו פה במקביל.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1986 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...