Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פול פריים, או לא פול פריים, זאת השאלה.

dorsht
שימו לב! השרשור הזה בן 1985 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זווית רחבה זה טוב לטיולים כדי לתפוס יותר ממה שאתה רואה, שומדבר אחר.

אבל לפי מה שאתה אומר, יכול להיות שבאמת אין לך סיבה לעבור לפול פריים. לכל מערכת יש את היתרונות והחסרונות שלה, ואתה צריך לשאול את עצמך אם אילו חסרונות אתה מוכן לחיות כדי לקבל אילו יתרונות, וזה משהו שאף אחד לא יוכל לענות עליו בשבילך.

השוואה טכנית אני בטוח שאתה יותר ממסוגל לעשות, ומכאן זה נטו החלטה של העדפות. אני למשל החלטתי שאני מוכן להתמודד עם משקל ומחיר כדי לקבל גמישות ועומק שדה רדוד (וטווח דינאמי עדיף, ביחס למצלמה הקודמת), אתה יכול להחליט שאתה מוכן להתמודד עם פחות מבחר של עדשות מקצועיות בשביל עוד reach או משקל. שתי ההחלטות מקובלות ולגיטימיות. זה לא "טלפון מול מצלמה", ששם יש יתרונות ברורים מאוד למצלמה אמיתית (בכל מה שנוגע לצילום), כאן יש טרייד אוף קטן בשביל משהו קטן אחר.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המבצע הסתיים.

אני אעקוב אחרי מבצעים נוספים שבטח יופיעו ביום שישי השחור, אולי אמצא שם משהו טוב יותר.

נראה שאני מרוויח חיישן מתקדם יותר, גוף ארגונומי ונוח יותר ומייצב תמונה מובנה בגוף, לצד מערכת פוקוס נחותה יותר - בעיקר מבחינת כמות נקודות הפוקוס ויכולת של פוקוס עוקב, קצב אש נמוך יותר, וידאו פחות טוב. אין כאן רק רווח, אני גם מפסיד דברים. וידאו פחות חשוב (אם כי 4K זה נחמד), אבל מערכת פוקוס טובה זה חשוב לצילומי התעופה. זה לא שהמערכת באלפא 7 דור שני גרועה, היא פשוט פחות טובה מזו שיש לי ב-6300.

מכאן נראה שיהיו שתי אפשרויות:

1. לחסוך כסף ולרכוש מתישהו את האלפא 7 מארק 3 שכנראה תתאים יותר, בזכות מערכת פוקוס מתקדמת יותר מזו שיש לי עכשיו וביצועים עדיפים מהמארק 2 ובוודאי מהסוני הנוכחית. אז גם יהיה לי אולי כסף לשדך לה אופטיקה טובה.

2. לראות אם יהיו מבצעים מעניינים ביום שישי השחור על דגמים כמו A7IIR או A7IIS, או מחיר טוב יותר (קשה לי להאמין) על האלפא 7 מארק 2, אולי עם עדשה טובה יותר וכו'.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...