Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפחתית אמינה וטובה 2010-2013 עד 30k

ר ב
שימו לב! השרשור הזה בן 1941 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חדש פה :-)

אנחנו זוג + 2 ילדים קטנים

יש לנו סובארו אימפרזה שנת 2000 שכבר גמורה

מחפשים תקופה ארוכה רכב משפחתי גיר אוטומטי ולא מצליחים להיסגר מה רוצים (לא מבינים בתחום בכלל)

נשמח לייעוץ מנסיונכם

להלן הפרמטרים לרכב (לפי סדר חשיבות):

1. פונקציונאלית- רכב משפחתי נוח, ברוחב שיוכל לשמש אותנו גם עם ילד שלישי (קטני קומה כך שלא חשוב במיוחד מרחק לרגליים), עם תא מטען מספיק גדול לעגלה מזוודה ועוד.

2. אמינות- רכב אמין לאורך זמן, ללא בעיות ידועות וכדו', העדפה לעד 160,000 ק"מ, רכב יפני או לפחות קוריאני.

3. תחזוקתיות- רכב שלא דורש טיפולים מורכבים, צריכת דלק נמוכה, מחיר ביטוח נמוך.

4. מחיר- התקציב שהקצנו לרכב הוא 30,000 שקל, אבל נשמח בשקלול שאר הפרמטרים שלעיל להוריד במחיר הרכישה במידת האפשר.

חושבים על טויוטה קורולה GLI 2007 בסביבות 22,000 אלף, המחיר שלה גבוה יחסית לרכבים בקטגוריה, אבל נחשב לאמין חסכני וזול לתחזוקה.

מתלבטים אם שווה את המחיר או ללכת על רכבים אחרים יותר מאובזרים ומשנתון יותר מתקדם.

רכבים אחרים- יונדאי i25/ i30cw/ i30/ i35, מיצובישי לנסר, ניסאן טידה/ נוט, קיה סיד סטיישן/רגילה.

מה אומרים? מה הייתם מציעים בשקלול הנתונים שפרטתי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שהצאתי למישהו אחר היום, יש לך קיה פורטה 2011 - 2012 שזולה יחסית מהמתחרות בשנים האלה, ומאוד אמינה. (שים לב שאם אתה הולך על זה לקנות את הדגם שיש בו 6 הילוכים)

לגבי הקורולה בשנים שאתה מחפש הייתה איזה שהיא בעייה עם הגיר הרובוטי, אני לא בדיוק זוכר מה אבל הייתי מחפש יותר לגבי זה ולא קונה את הדגם הרובוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שהצאתי למישהו אחר היום, יש לך קיה פורטה 2011 - 2012 שזולה יחסית מהמתחרות בשנים האלה, ומאוד אמינה. (שים לב שאם אתה הולך על זה לקנות את הדגם שיש בו 6 הילוכים)

ראיתי באמת יותר מאוחר מה שכתבת לגבי הפורטה. בהחלט נראה טוב.

יש איך לזהות ביד 2 את הדגם של ה-6 הילוכים?

לגבי הקורולה בשנים שאתה מחפש הייתה איזה שהיא בעייה עם הגיר הרובוטי, אני לא בדיוק זוכר מה אבל הייתי מחפש יותר לגבי זה ולא קונה את הדגם הרובוטי.

2007 היה לפני הרובוטי ומ- 2009 או 10 זה שוב אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרובוטי נמכר החל משנת 2008 כביכול (בפועל חלק מהרכבים עלו לכביש בשנת 2007, בגלל שיטת המודלים שהייתה נהוגה עד 2008) ועד 2010, כאשר בשנים 2009-2010 הרובוטי נמכר במקביל לגיר האוטומטי.

בכל אופן, רכב יפני או קוריאני ועד 160 אלף ק"מ לא מבטיחים לך שקט. מעבר לכך, 160 אלף ק"מ הם לא מעט, וזה כמובן תלוי בתחזוקת הרכב. אתה יכול למצוא רכב שעשה ק"מ כזה, טופל בזמן וננהג בצורה רגועה ויהיה במצב טוב מאוד, אתה יכול למצוא רכב שעשה 80 אלף ק"מ, אבל נהגו בו בברוטאליות ולא טיפלו בו בזמן והמצב שלו לא יהיה מזהיר.

התקציב שלך והדרישות שלך לא הולכים ביחד. אתה מחפש רכב חסכוני, לא מאוד ישן, מגביל את עצמך למדינות ייצור מסוימות, שיהיה נוח וכו'. אתה תצטרך להתפשר על משהו.

כיוון שמדובר במשפחה עם שני ילדים קטנים, הייתי מחפש במסגרת התקציב רכב סטיישן. יונדאי i30CW או קיה סיד יעשו את העבודה. לא חסכוניות במיוחד, היונדאי סבירה (ותו לא) מבחינת נוחות, רמת האמינות נחשבת סבירה, אבל כמו בכל רכב מתיישן, אתה עלול להיתקל בתקלות.

אני מציע כאן אופציה אחרת שהיא לא יפנית או קוריאנית, ב-37 אלף ש"ח ראיתי למכירה מגאן 3 אסטייט, שנת 2015 עם מנוע 1.2 טורבו. היא נוחה יותר מהיונדאי בהרבה, חסכונית יותר, סוחבת טוב יותר, מאובזרת יותר ולדעתי בכל אספקט היא עדיפה על היונדאי. אני מאמין שבמסגרת התקציב שלך יהיה ניתן למצוא אחת משנת 2014 במצב סביר.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מוסיף לרשימה פוקוס סטיישן 2012-2013

אחלה רכב לצרכים שלך

והיתרונות הם:

1)מחיר שוק נמוך יתכן וישאר לך גם מעט עודף מ 30 אלף.

2)תא מטען ענק.

3)הנאה מנהיגה.

4)רכב זריז וחסכוני יחסית.

5)חלפים לא יקרים נורא והשוק מוצף בחלפים חדשים ויד שניה.

6)בטיחותית,נאה,שקטה ומאובזרת.

7)שנתון מתקדם יחסית המאפשר מציאת רכב שמור עם ק״מ נמוך (לא בעיה למצוא כאלו עם פחות מ 100 אלף ק״מ).

8)אחריות יצרן על מחשב הגיר ל 10 שנים + אחריות על המצמדים ל 7 שנים או 160 אלף ק״מ.

בהעלותי::smilecolr:hihi:

Ford cortina mk5 1982 2100cc

Ford focus 2013 titanum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^

וגיר רובוטי איום ולא אמין, שמבטל את כל היתרונות של הרכב הזה.

יש סיבה שזה זול.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיה פורטה כמו שיש לי.

2011-2012.

קולעת לכל הסעיפים שלך.

אפשר לזהות את דגם ה6 הילוכים ע''י איתותים במראות בצורת פס דק לד וידית הילוכים עם שק עור.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

הקורולה 2007 רכב מעולה מבחינת אמינות ( מכיר רכבים כאלה בצי רכב גם עם ארבע מאות אלף קילומטר ) אבל מיושן טכנולוגית למה שיש היום . לגבי היונדאי cw (גם צי רכב ) המזגן שם לא מהטובים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סעיף 2 שלך הרס אותי. "רכב יפני או לפחות קוריאני" למה? בגלל הסטיגמה שחזקה מאוד אצלך?

הרי משפט לפני זה אמרת שאתה לא מבין כלום ברכבים...אבל להגיד יפני או קוריאני אתה יודע?

כמו שאמרו לך לפני, יפני או קוריאני בשנתונים האלה לא מבטיח לך שום דבר.

עדיף לקנות רכב ממותג אחר שם ירידת הערך גדולה מאוד ותקבל רכבים אמינים לא פחות וטובים הרבה יותר

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד משהו, לי היה שברולט אבאו 2006 שנסעה 260,000 (!) קילומטר בלי שום בעיה ונמכרה לפני שנה וחצי (וממשיכה לנסוע עד היום) האם זה לא אמין מספיק? אבל זה שברולט...

מציע לך להשתחרר מהסטיגמות האלה שרק יגרמו לך לקבל החלטות לא טובות.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1941 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...