Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תביעת נזק לרכוש בגין נהיגה פראית של נהג אוטובוס - יש קייס?

שימו לב! השרשור הזה בן 1965 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, לפני כיומיים נסעתי בקו 173 של אגד.

קצת לאחר וולפסון לקח האוטובוס סיבוב פראי וכתוצאת מכך התיק שלי שהונח על הכסא עף בחוזקה לרצפה והטאבלט שהיה בו נשבר.

האם יש לי קייס לבקש פיצוי?

תודה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הראית לנהג את הנזק שנגרם? בזמן אמת

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם, לפני כיומיים נסעתי בקו 173 של אגד.

קצת לאחר וולפסון לקח האוטובוס סיבוב פראי וכתוצאת מכך התיק שלי שהונח על הכסא עף בחוזקה לרצפה והטאבלט שהיה בו נשבר.

האם יש לי קייס לבקש פיצוי?

תודה לכולם

אתה יכול לפנות למחלקת הביטוח של אגד ולבקש פיצוי. יושבים שם אנשים טובים שישמחו לעזור לך. יש לדעתי בעיה בדרך בה תיארת את האירוע, אבל לפי כללי הפורום, כדי שאוכל להציף אותה, תצטרך לבקש ממני לעשות זאת.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הראית לנהג את הנזק שנגרם? בזמן אמת

הטבלאט היה מוגן בתוך כיסוי ועוד 3 שכבות של בגדים כך שלא האמנתי שנגרם לו נזק.

הבנתי זאת רק כאשר הוצאתי אותו מהתיק לשימוש - וזה היה לאחר שירדתי מהאוטובוס.

לכן לשאלתך - לא.

אתה יכול לפנות למחלקת הביטוח של אגד ולבקש פיצוי. יושבים שם אנשים טובים שישמחו לעזור לך. יש לדעתי בעיה בדרך בה תיארת את האירוע, אבל לפי כללי הפורום, כדי שאוכל להציף אותה, תצטרך לבקש ממני לעשות זאת.

מה הכוונה "יש בעיה בדרך בה תיארת את האירוע"? תוכל בבקשה להסביר כדי שאוכל לשפר?

אתה במקרה עובד במחלקת הביטוח של אגד?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרטיס אוטובוס מקנה לך זכות נסיעה באוטובוס, אך לא זכות ישיבה, על אחת כמה וכמה לחפץ, או לבעל חיים שאתה מעלה אתך. הנחת תיק על מושב פנוי, נועדה כדי למנוע מנוסע אחר להתיישב לידך, או לכל הפחות, לגרום לו לחפש מושב פנוי אחר. את התיק היה עליך להניח מתחת למושב או על ברכיך, במידה ויש בתיק חפצים שבירים או בעלי ערך. עד כמה שזכור לי, המושבים באוטובוסים העירוניים של אגד מצופים בבד, כך שהחיכוך בין החומר ממנו עשוי תיקך ובד המושב, אמור למנוע החלקה. גם אם נניח שתיקך עשוי מניילון, ומושב האוטובוס עשוי מפורמייקה, סביר להניח שהוא עלול להחליק מהמושב, במצב של בלימה חזקה, אך לא מכל סיבה אחרת. התיאור שתיארת בהודעה מספר 6, שהטבלט היה בתוך כיסוי ועטוף בשלוש שכבות של בגדים, מפחית את הסיכוי שהנזק נגרם עקב נפילה ממושב האוטובוס וסביר יותר להניח שנגרם עקב חבטה שהתיק ספג באיזשהו שלב מרגע הכנסתו לתיק ועד הוצאתו. לא אהבתי, בלשון המעטה, את הניסיון שלך "להסביר" את הנזק לטבלט, בהאשמת נהג האוטובוס בנהיגה פראית. אגד זו לא פרה שניתן לחלוב אותה וחובתך לשמור ולאבטח את הציוד האישי שלך.

גילוי נאות: הכותב חבר אגד.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרטיס אוטובוס מקנה לך זכות נסיעה באוטובוס, אך לא זכות ישיבה, על אחת כמה וכמה לחפץ, או לבעל חיים שאתה מעלה אתך. הנחת תיק על מושב פנוי, נועדה כדי למנוע מנוסע אחר להתיישב לידך, או לכל הפחות, לגרום לו לחפש מושב פנוי אחר. את התיק היה עליך להניח מתחת למושב או על ברכיך, במידה ויש בתיק חפצים שבירים או בעלי ערך. עד כמה שזכור לי, המושבים באוטובוסים העירוניים של אגד מצופים בבד, כך שהחיכוך בין החומר ממנו עשוי תיקך ובד המושב, אמור למנוע החלקה. גם אם נניח שתיקך עשוי מניילון, ומושב האוטובוס עשוי מפורמייקה, סביר להניח שהוא עלול להחליק מהמושב, במצב של בלימה חזקה, אך לא מכל סיבה אחרת. התיאור שתיארת בהודעה מספר 6, שהטבלט היה בתוך כיסוי ועטוף בשלוש שכבות של בגדים, מפחית את הסיכוי שהנזק נגרם עקב נפילה ממושב האוטובוס וסביר יותר להניח שנגרם עקב חבטה שהתיק ספג באיזשהו שלב מרגע הכנסתו לתיק ועד הוצאתו. לא אהבתי, בלשון המעטה, את הניסיון שלך "להסביר" את הנזק לטבלט, בהאשמת נהג האוטובוס בנהיגה פראית. אגד זו לא פרה שניתן לחלוב אותה וחובתך לשמור ולאבטח את הציוד האישי שלך.

גילוי נאות: הכותב חבר אגד.

חבר, אני לא מנסה 'לעקוץ' אף אחד, הטאבלט נשבר עקב החבטה שספג מהנפילה ולא משום דבר אחר .

סה"כ שאלתי לזכויותי בעקבות נזק שנגרם מנהיגה פראית של נהג האוטובוס, ואגב- לדעתי באוטובוס עירוני לא היה קורה.

מדובר באוטובוס בין עירוני.

בכל מקרה מכיוון שיהיה קשה עד בלתי אפשרי להוכיח שהנזק נגרם על ידי האוטובוס, אני מניח שאפשר לנעול את השרשור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה להתייאש

תכתוב את מה שאירע ותראה מה יקרה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1965 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...