Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות ברכישת Processor (הכותרת נערכה. הכל פה לרכב)

ggabay89
שימו לב! השרשור הזה בן 1962 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

יש ברשותי רכב מסוג: מאזדה 3, דגם ספורט, שנת 2018, מרכב האצ'בק.

הרכב הגיע עם מערכת מקורית.

הוספתי לו את הרכיבים הבאים:

1. מגבר DC Audio 2.0k

2. מגבר Eton ECC 300.2

3. סאב DC Audio 12'

4. סט קומפוננט קדמי Morel Elate Titanium 602 6.5' 2-way

השאלה שלי היא כזו:

מה השלב הבא שאני יוכל לשפר את המערכת שלי בצורה הטובה ביותר?

איטום/פרוססור/משהו אחר?

ובנוסף, על איזה Processor הייתם ממליצים לי?

בינתיים שמעתי על 2 אופציות (לא זולות, בטווחים של 3-4 אלף) שהן:

1. Audison bit One

2. Alpine PXA-h800

האם יש עוד אופציות, יותר זולות, שיכולות לתת מענה לצרכים שלי?

ובאופן כללי מה חוות דעתכם על הרכיבים שמותקנים כרגע.

תודה רבה ויום מעולה,

גיא ג.

עריכה אחרונה על ידי ggabay89
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך מגוון סוגי מעבדים של מוסקוני במחירים נמוכים יותר, מחיר משתנה לפי מספר יציאות וכניסות, וכו.

כרגע יש לי אחד כזה לפני התקנה מחר. אם תרצה רשמים בהמשך בשמחה.

בכל מקרה איטום לדעתי זה צעד חובה, לא חשוב איזה ציוד יש לך.

עומרי.

HU: Pioneer AVH-Z5050BT + Mosconi AMAS-LD4C DSP: Mosconi Gladen 6to8 AEROSPACE Amp1: Mosconi AS200.4 Amp2: Mosconi AS100.4 Front: Gladen AEROSPACE 165.3 ACTIVE Sub: DOUBLE Gladen Zero Pro 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך מגוון סוגי מעבדים של מוסקוני במחירים נמוכים יותר, מחיר משתנה לפי מספר יציאות וכניסות, וכו.

כרגע יש לי אחד כזה לפני התקנה מחר. אם תרצה רשמים בהמשך בשמחה.

בכל מקרה איטום לדעתי זה צעד חובה, לא חשוב איזה ציוד יש לך.

עומרי.

שלום עומרי,

תודה על התגובה, אתה עוסק במכירה של מעבדים של

Mosconi?

בנוסף, האם אתה יכול להמליץ לי על דגם ספציפי של מעבד של Mosconi שיתאים ל-Setup שלי (מבחינת

מה שאמרת, מספר יציאות, כניסות וכו'...)?

תודה,

גיא ג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שתחליט מה הצעד הבא לשדרוג, תצטרך להבהיר מה חסר או מפריע לך כעת.

אני מניח שמדובר במערכת המקורית של מאזדה.

כיצד היא מחוברת כעת למגברים? חיבורי Hi level או מנחת (איכותי או פשוט?)?

הסט אילייט של מוראל, בלי איטום, שלא לומר ליצור לו תיבה מוגדרת בדלת, לא יתן את המיטב שהוא מסוגל לו.

זה לדעתי יהיה השלב הראשון, בלי בכלל להסיט מבט לדברים אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שתחליט מה הצעד הבא לשדרוג, תצטרך להבהיר מה חסר או מפריע לך כעת.

אני מניח שמדובר במערכת המקורית של מאזדה.

כיצד היא מחוברת כעת למגברים? חיבורי Hi level או מנחת (איכותי או פשוט?)?

הסט אילייט של מוראל, בלי איטום, שלא לומר ליצור לו תיבה מוגדרת בדלת, לא יתן את המיטב שהוא מסוגל לו.

זה לדעתי יהיה השלב הראשון, בלי בכלל להסיט מבט לדברים אחרים.

שלום תום,

מה שחסר לי כרגע זה אופציות של כיוונים דרך המערכת ברכב (זאת אומרת שמלבד אופציות של באס וטרייבל כלליות

במערכת אין לי Equalizer במערכת ועוד הרבה אופציות כיוונים (כמו שהיו לי למשל אפילו ברדיו דיסקים "פשוטים"

של פיוניר...).

בנוסף, בווליום גבוה יחסית האיכות של הקומפוננטים "מתעוותת" ואני מתחיל לשמוע אותם צורמים באוזן.

כמו כן הסאונד שלהם לא נשמע לי מספיק "נקי" ואיכותי כיאה לסט של כמה אלפי שקלים.

כמו שאמרת - מדובר במערכת המקורית של מאזדה.

המערכת מחוברת למגברים עם מנחת (לפי דעתי של Rockford Fosgate, אין לי מושג איזה דגם).

אני לא רוצה "לרוץ" לבצע איטום בדלתות הקדמיות מהסיבה העיקרית שמדובר על רכב חברה שאין לי מושג

כמה זמן ישאר ברשותי, לפי מה שהבנתי זה משהו שלא ניתן לפרק ולהעביר לרכב אחר ולכן עדיין לא

החלטתי אם בא לי להשקיע את זה ברכב (למרות החשיבות העצומה של זה כמו שאמרת).

בנוסף, איטום אולי ישפר משמעותית את השמע אבל עדיין לא ייתן לי אופציות כיוון של המערכת כל עוד

אני עובד עם המערכת המקורית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. בידוד אקוסטי בדלתות הקידמיות.

2. יש כאן חבר פורום בשם roner, הוא מוכר פרוססור של jbl מדגם ms-8 במחיר מאוד זול בגלל תיקון זמני שנשאר קבוע אבל המוצר עובד ממה שהוא אומר.

פרוססור שעושה עבודה נהדרת בצורה מאוד פשוטה. תקרא קצת ותתעניין. אופציה מעניינת לדעתי.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. בידוד אקוסטי בדלתות הקידמיות.

2. יש כאן חבר פורום בשם roner, הוא מוכר פרוססור של jbl מדגם ms-8 במחיר מאוד זול בגלל תיקון זמני שנשאר קבוע אבל המוצר עובד ממה שהוא אומר.

פרוססור שעושה עבודה נהדרת בצורה מאוד פשוטה. תקרא קצת ותתעניין. אופציה מעניינת לדעתי.

תודה רבה על התגובה. אבדוק איתו את הנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום עומרי,

תודה על התגובה, אתה עוסק במכירה של מעבדים של

Mosconi?

בנוסף, האם אתה יכול להמליץ לי על דגם ספציפי של מעבד של Mosconi שיתאים ל-Setup שלי (מבחינת

מה שאמרת, מספר יציאות, כניסות וכו'...)?

תודה,

גיא ג.

לא קשור למוסקוני, סהכ מאוד מרוצה מהסחורה שלהם. צליל מדהים.

לדעתי דגם ה6 ל8 יספיק לך.

עומרי.

עריכה אחרונה על ידי OmriAtiya

HU: Pioneer AVH-Z5050BT + Mosconi AMAS-LD4C DSP: Mosconi Gladen 6to8 AEROSPACE Amp1: Mosconi AS200.4 Amp2: Mosconi AS100.4 Front: Gladen AEROSPACE 165.3 ACTIVE Sub: DOUBLE Gladen Zero Pro 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יספיק לו? הרבה מעל למה שהוא צריך.

יש לו בסה"כ 3 ערוצי הגברה (אם כבר מזכירים את זה, האילייט תומך בבי-אמפ. אפשר היה לחבר אליו מגבר 4 ערוצים ולשלוט בו בצורה מדוייקת יותר).

מילא אם מדובר במוצר יד שניה שהוא זול בצורה משמעותית אל מול התמורה.

גיא,

אני מציע תחילה להכיר איפה בדיוק המגבלה שקיימת היום (כלומר, יש מספר דברים ברורים, ועדין).

לבדוק באיזו נקודה המערכת המקורית מתחילה להוציא אות מעוות. ובהתאם לבדוק גם את המנחתים, אם ברי כיוון או לאו ומה הם מוסיפים לחגיגה.

לוודא כי המגברים מכוונים בצורה תואמת לנקודה הנ"ל ותואמת ביניהם.

לבדוק אפשרויות איזון פאסיביות דרך הקרוסאובר של הסט ו/או משחקי פאזות.

ולפני הכל, לבדוק את איכות מקורות המוזיקה שאתה מנגן דרך המערכת.

לגבי איטום, אולי גם משהו בסיסי יתן בוסט לתוצאה.

משהו ברמה של איזה דיפיוזר/מסה מאחורי המידבאס ואולי עוד כמה חתיכות בוטיל על הפח להוריד קצת רזוננס.

שלא יובן לא נכון, אני לא נגד באופן אבסולוטי פרוססור. רק צריך להבין בדיוק מה מצופה ממנו לעשות, כעת או בעתיד.

כמו גם, אם אתה מעונין בממשק של "זבנג וגמרנו" (כיוון חד פעמי דרך מחשב, עם אולי כמה אפשרויות להחליף ביניהן) או ממשק שיאפשר משחק תמידי לפי איך שבא לך באותו רגע או לפי סגנון המוזיקה המשתנה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יספיק לו? הרבה מעל למה שהוא צריך.

יש לו בסה"כ 3 ערוצי הגברה (אם כבר מזכירים את זה, האילייט תומך בבי-אמפ. אפשר היה לחבר אליו מגבר 4 ערוצים ולשלוט בו בצורה מדוייקת יותר).

מילא אם מדובר במוצר יד שניה שהוא זול בצורה משמעותית אל מול התמורה.

גיא,

אני מציע תחילה להכיר איפה בדיוק המגבלה שקיימת היום (כלומר, יש מספר דברים ברורים, ועדין).

לבדוק באיזו נקודה המערכת המקורית מתחילה להוציא אות מעוות. ובהתאם לבדוק גם את המנחתים, אם ברי כיוון או לאו ומה הם מוסיפים לחגיגה.

לוודא כי המגברים מכוונים בצורה תואמת לנקודה הנ"ל ותואמת ביניהם.

לבדוק אפשרויות איזון פאסיביות דרך הקרוסאובר של הסט ו/או משחקי פאזות.

ולפני הכל, לבדוק את איכות מקורות המוזיקה שאתה מנגן דרך המערכת.

לגבי איטום, אולי גם משהו בסיסי יתן בוסט לתוצאה.

משהו ברמה של איזה דיפיוזר/מסה מאחורי המידבאס ואולי עוד כמה חתיכות בוטיל על הפח להוריד קצת רזוננס.

שלא יובן לא נכון, אני לא נגד באופן אבסולוטי פרוססור. רק צריך להבין בדיוק מה מצופה ממנו לעשות, כעת או בעתיד.

כמו גם, אם אתה מעונין בממשק של "זבנג וגמרנו" (כיוון חד פעמי דרך מחשב, עם אולי כמה אפשרויות להחליף ביניהן) או ממשק שיאפשר משחק תמידי לפי איך שבא לך באותו רגע או לפי סגנון המוזיקה המשתנה שלך.

הציפיה ממני מהפרוססור היא שיאפשר לי להמשיך לעבוד עם המערכת המקורית של הרכב (לא מעוניין לבטל אותה), בנוסף שישפר

את איכות השמע באוטו וכן שיאפשר לי "משחק תמידי" (כמו שאמרת) לפי איך שבא לי באותו רגע ולפי סגנון המוזיקה המשתנה שלי חד משמעית...לאו דווקא "משחק" מקצועי עם הכיוונים אלא יותר בכיוון של כיוון אקולייזר (כמו במערכות HU רגילות) - מה שאין לי אופציה כרגע במערכת המקורית בהתאם לסגנון של השיר המתנגן והשמע שלו.

לגבי ה-MOSCONI - אני לא מוצא מישהו שמוכר אותו בארץ, מכירים איזשהו יבואן? מישהו שמוכר יד שניה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי - עם הMS8 לא יהיה אופציה מתאימה בסופו של דבר - ביט10 הוא כנראה המוצר הכי מתאים כאן.

יש גם אפשרות לפרוססורים מבית MDSP אבל מהניסיון שלי - לרכב, זה פתרון בעייתי במובן אות הכניסה ולכן אם כבר אמליץ על פרוססורים שמבוססים עליהם ועברו הסבה לרכב ע"י חברות כמו PPI או SOUNDSTREAM בעלות של 200 דולרים לפני מיסים ומשלוחה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ה-MOSCONI - אני לא מוצא מישהו שמוכר אותו בארץ, מכירים איזשהו יבואן? מישהו שמוכר יד שניה?

יש בחור בשם ערן מייבא MOSCONI.

לא מצליח למצוא את הטלפון שלו. מוכר במחירים של חול.

זה הפרטים שלו מהאתר של MOSCONI ברשימה של יבואנים

Israel

Eran Motola

IL-44206 Saba-Kfar

[email protected]

תחפש FACEBOOK קבוצה Gladen-audio Israel

הוא מפרסם שם לפעמים את המוצרים שלו (תכתוב לו שם או למייל)

לכונפיגורציה שלך מה שאתה צריך זה

MOSCONI GLADEN DSP 4to6 SP-DIF

אבל כדי לנצל את הסט היתי עובר לאקטיבי,כל רמקול מצריך ערוץ הגברה נפרד (אם כבר אתה הולך על מעבד כי חבל...)

אתה גם תצטרך שלט כדי להעביר פרסטים או שאתה יכול דרך BLUE TOOTH דרך אפליקציה (צריך BT DONGLE)

אבל שלט יותר נוח

phone

-> HELIX DSP PRO MK2 -> Mosconi AS100.4 -> ScanSpeak D3004 & ScanSpeak 12M

Mosconi AS200.4 -> JL ZR800-CW & JL 10W3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב היה לי ms-8 עוד בתחילת הדרך שלי שהיה לי מזדה 3 2008 הוא טוב למכשיר מקורי של תקופות עברו מאמין שהיום המכשיר המקורי כבר יותר טוב הייתי הולך או על processor של helix או של mosconi כמובן בשילוב הamas 2 של צםדבםמן שהוא מוצר חובה לפחות אצלי ברכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין מנסה להבין איזה "צליל" יש לפרוססור של מוסקוני? או פרוססור של הליקס? או פרוססור של אודיסון?

הם לא מייצרים צלילים - הם מעבדים מידע דיגיטלי וממירים אותו לאות אנלוגית איפשהו במהלך השרשרת וזה תלוי טכנולוגיה\טופולוגיה שאתם משתמשים בה.

אבל אין להם צליל. גם לא למגברים. (אלא אם כן הכניסו בהם חתימה סונית כלשהיא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1962 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...