Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיול טבע\נהיגה בפורטוגל?

Morningstar
שימו לב! השרשור הזה בן 1967 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתחיל לתכנן את הטיול הבא עם הבת זוג, מיועד לאביב הקרוב, כנראה שהיעד יהיה פורטוגל.

מחפשים לראות בעיקר נופים, הרריים יותר או פחות.

כל הטיולים האחרונים שלנו היו לאלפים ואנחנו נהנים כל פעם מחדש, ולכן אם משהו עובד אין סיבה לשנות, פשוט נופים אחרים.

פותח את הדיון בשביל לקבל רעיון כללי על המדינה לפני שאני מתחיל במחקר מעמיק יותר :-D

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאוכל לומר זה שיש חופים מדהימים, אוטוסטרדות רחבות וריקות ואזורים הרריים עם נופים מדהימים וכבישים צרים ומפותלים.עמק הדואורו, זה הדבר האמיתי, העלייה במעלה נהר הדואורו מפורטו ואם יש מספיק זמן עד לגבול הספרדי תספק לך את כל היופי שתוכל לעכל, אין סוף טרסות של גפנים ועצי זית (היין אגב טוב עד טוב מאד, שמן הזית מעולה עד מעולה+..). יש לך המון זמן להכין תוכנית שתתאים לצרכים שלכם, לדעתי יש לי במחשב שבביתי שלד של תכנית הטיול שלי בפורטוגל ואם תשלח לי ה"פ עם המייל שלך, אעביר לך אותה.

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב לנושא כבישי האגרה. צריך לרכוש או לשכור מכשיר מתאים (יש גם פריפייד) כדי לשלם ולהמנע מקנסות גדולים. חפש מידע ברשת, הוא קיים.

אני ביקרתי כמה ימים בליסבון וסביבתה. סה"כ נהניתי מאד, חוץ מנהג המונית מנמה"ת שסידר אותי כמקובל בענף, ומישהו שחטף מאשתי שרשרת (חסרת ערך) ברכבת.

פירוט כאשר תהיה לי גישה למחשב.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אני ליד מקלדת נורמלית, אז תקציר מהטיול שלי:

הטיול היה בחנוכה 2013. 5 לילות ו-4.5 ימים. לנו במלון סמוך לתחנת התחתית Parque, בקומה החמישית או השישית עם מבט לכיוון הפארק הגדול, מרחק הליכה מכיכר מרקש פומבאל המרכזית וקצת יותר גם למרכז העיר, וכאמור - עם קישור מצויין של התחתית. יומיים טיילנו בליסבון עצמה, יום אחד נסענו לכיוול קשקאיש ואשטוריל שבדרום מערב ויום אחד לכיוון סינטרה שבצון מערב - באמצעות הרכבת.

להביא בחשבון שביום א' העיר סגורה ומסוגרת, אפילו התחב"צ כמעט לא נוסעת.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכיוון הוא יותר רכב, טבע וכד' ופחות עיר.

עד היום כל פעם שנתנו יום יומיים לעיר [ונציה, מינכן, מינכן, מילאן] התבאסנו והרגשנו שזה מיותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשטוריל וקשקאיש אלה עיירות על החוף, הולכים רגלית ביניהן.

סינטרה זו מצודה מדהימה וארמון משוגע, לא להפסיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 הסנט שלי, חזרתי מטיול של שמונה ימים לפני חודשיים:

התחלנו את הטיול בליסבון, זוג בגילאי 26.

שלושה לילות בליסבון, משם התחלנו לקפוץ כל לילה למקום אחר.

אחרי שלושה ימים אדירים בליסבון (המקום שהכי נהנינו בו בפורטוגל), שכרנו רכב (וגם מנוי לכבישי אגרה שמחייב אוטומטית דרך החברת השכרה בסוף התקופה, חוסך הרבה תורים ותשלום בכניסה לכבישי אגרה) ונסענו לקשקאיש, במקרה היה פסטיבל בירה מקומי והיה נורא מגניב, העיירה עצמה נורא צעירה וזורמת.

משם המשכנו לסינטרה,ישנו שם לילה אחד (לא ממליץ לישון שם, העיירה מתה בלילה ובמיוחד ביום ראשון שהגענו לשם, מצאנו את עצמנו נוסעים נסיעה של 20 דק' לכיוון לאשטוריל לקזינו לארוחת ערב והימורים, בדיעבד הייתי ישן בקשקאיש) ובבוקר הלכנו לארמון פנה (מקום מדהים, התור לארמון מטורף והייתי מוותר על כניסה אליו אבל יש גם כרטיס רק לגנים שמסביב שבכיף אפשר לטייל שם ולהעביר 3 שעות).

אחרי שסיימנו את ארמון פנה נסענו לקאבו דה רוקה, הנקודה הכי מערבית באירופה ששם השמיים והאוקיינוס מתחברים ויש נוף אינסופי. משם המשכנו לעיירה אובידוש, עיירה שכולה מוקפת בחומה עתיקה, ישנו שם בדירה סטייל AirBnB, סך הכל חוויה נחמדה, קצת להסתובב ברגל ולהרגיש בימי הביניים.

שמעתי גם על העיירה פניש שהיא מקום מטורף לגלוש בו, אבל לא היה לנו זמן להגיע אליה ולכן ויתרנו. כנל לגבי נאזארה.

אחרי אובידוש נסענו ללילה אחד בעמק הדורו במלון חמישה כוכבים, מלון ברמה אחרת אבל חוץ מהמלון עצמו אין כל כך מה לעשות באיזור (אלא אם כן אם טיול בכרמים מעניין אותך, מה שכן הדרך לשם הייתה מאתגרת מלאה בירידות ועליות תלולות).

לסיום נסענו מעמק הדורו ללילה בפורטו, עיר המונית והרבה פחות סימפטית מליסבון, אבל עדיין עיר אירופאית נחמדה (היינו בסיור ביקב סנדמן, היה סבבה לגמרי אבל יש מלא יקבים לאורך הנהר ואפשר בכיף לטייל ולהשתכר שם).

בכל אופן אם אתה צריך עוד פרטים צור איתי קשר בהודעה פרטית אם אוכל לעזור לך אז בכיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...