Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דברי אב שכול מתאונת דרכים, זה לא נגמר

Jack457
שימו לב! השרשור הזה בן 1965 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

https://www.themarker.com/dynamo/cars/EXT-1.6632727

מצטער על הדאון. אני מכיר את הבחור, גבר שבגברים, נשבר הלב

...ועולה הג'ננה.

לפני כחודש עצרו אותי מאוחר מאוד בלילה בכביש 4 לבדיקת רשיונות, הכל טוב, ובעוד השוטר החביב משתעמם מול הלפטופ בניידת חתך אותנו רכב במהירות שאני מעריך כ 180... בלי אורות. אזולאי בקושי הרים את הראש לא להגיד לעלות בקשר מול מישהו.

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נהג שיכור, כינה את עצמו 'מסטול מת', ציין בפניי חבריו שהוא פירק בקבוק וודקה לפני שעלה על הרכב שהסתיים בהריגתו של אילון.

עם אנשים כאלו אנחנו עולים על הכביש יום יום, 24/7. לחלק מהנהגים אין בכלל רשיון והם נוסעים על רכב בלי טסט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, עצוב מאוד. מקרה נורא.

אני שואל את עצמי איך אפשר היה למנוע מקרה כזה - מדובר בנהג ששתה בבית בקבוק שלם של וודקה ואז החליט להמשיך לבד ברכב למועדון. נניח שיקבל עונש חמור ביותר כפי שמגיע לו, האם זה יגרום לאחרים לשפר את דרכיהם? קשה להגיד.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא יקרה בארץ, אבל אפשר פשוט איכשהו לקחת מבן אדם את המפתח של הרכב שלו.

לי פעם מזמן (אבל תכלס כי הברמן מכיר אותי) שאל אם אני מסוגל לנהוג, ידעתי שאני הולך לשתות, אז באתי בלי רכב, הוא לא ידע פשוט.

אפשרות אחרת (גם משהו שלא יקרה) זה לא למכור אלכוהול למי שנוהג (קשה גם לדעת מי נוהג ומי לא בתכלס..)

אפשרות נוספת, שיהיו יותר שוטרים בכבישים, ולא רק בימי חמישי שישי, גם באמצע השבוע יש אנשים ששותים ונוהגים..

ואם כבר עושים מחסום, לא לשחרר נהגים בבלי בדיקה בגלל שנהיה פקק (וכן, ראיתי את זה העצמי בתל אביב)

לגבי המקרה בכתבה, אם זה זוכר נכון מי שנהג היה איזה שחקן כדורגל כלשהו נכון?

מעניין כמה דברים כאלה קורים ולא שומעים כי הנהג/נפטר לא מפורסם או משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב מאוד.

ונכון.

קורע לב.

שוגילפקס - יש סיכוי רק לענישה קשה ביותר במקרים האילו.

עדיף מלא לעשות כלום ושאחרים יקחו דוגמה (רעה) מזה.

כי על זה לא מגיע פרס. זה רצח, רק שכלי ההרג אולי לא נחשב ככזה (והגיע הזמן שכן ייחשב ככזה גם על ידי שופטינו המלומדים).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי שצריך להקשיב לאב, כי למרות הכאב, הוא מצליח לחשוב צלול ומדבר הלכה למעשה.

הוא צודק בכך שצריך גיוס רב מערכתי לתכנית לאומית א-מ-י-ת-י-ת, רב שנתית שתתמקד בשלושה דברים עיקריים שתמציתם פ-ח-ד; אכיפה מושכלת, ענישה מחמירה ברמה מפחידה (כנסות גבוהים מאוד, שלילות לשנים ארוכות, עיקול רכבים ומאסרים ממושכים) וחינוך כחלק מלימודי הליבה.

את כל אלה צריך להתחיל אתמול.

האם זה יפתור את כל בעיות הביריונית בכביש. לא.

האם ענישה, על נהיגה בשיכרות, של 10,000 ש״ח, שלילה ל- 10 שנים, עיקול הרכב לשנה ושנת מאסר, תמנע מהשיכור התורן לגעת במפתחות של הרכב?

אני מאמין שכן.

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי כבר בעבר שהמערכת המשפטי פה בארץ זה צחוק 1 גדול.

היום משלמים לעורך דין ויוצאים עם עונשים קלים פשוט, תמיד שומעים מ הצד את אותו תירוץ "יש עומס, תסגרו דין בנייכם ותחזרו לפה"..

עד שזה לא ישתנה, כלום לא ישתנה לצערי.

Enviado desde mi ONEPLUS A3003 mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם זה יפתור את כל בעיות הביריונית בכביש. לא.

האם ענישה, על נהיגה בשיכרות, של 10,000 ש״ח, שלילה ל- 10 שנים, עיקול הרכב לשנה ושנת מאסר, תמנע מהשיכור התורן לגעת במפתחות של הרכב?

אני מאמין שכן.

חד משמעית ענישה עובדת.

בסינגפור עבירה ראשונה של נהיגה בשכרות בערך שנתיים שלילה ושלושים אלף ש"ח קנס.

עבירה שניה מינימום שנה בכלא.

נראה לך שאנשים מעזים?

אם אני מתכנן לשתות בקבוק בירה אני מגיע בלי רכב... נקודה.

גם אם זה מתחת לסף המותר, רק הפחד מהענישה הדרקונית מפחידה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה כי אתה בן אדם נורמטיבי. גם פה בישראל אני לא נוהג גם אם שתיתי כמות קטנה ואני מרגיש בסדר לנהוג. לדעתי זה לא קשור רק לחומרת העונש (לא שהעונש צריך להיות קל) אלא ההבנה שלמעשים שלך יכולות להיות השלכות על אנשים אחרים חוץ ממך. בן אדם שגומר בקבוק וודקה ועולה לרכב, גם עונש של מליון שקל ומאסר עולם לא ירתיע אותו כי משהו אצלו דפוק במח והוא לא מסוגל להבין את זה. לצערנו, באנשים כאלה אי אפשר לטפל עד שהם גורמים נזק בלתי הפיך וכבר מאוחר מדי.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתה טועה SlowRide.

אם הישראלים היו יודעים שעל נהיגה בשכרות מקבלים עונשים כבדים, זה חד משמעית היה מפחית את הדבר הזה.

היום הנורמה בישראל היא, "גם אם שתיתי קצת, הכל בסדר" והרוב חוטאים בזה. הגישה שלך ושל החבר מלמעלה שלא נוהגים גם בכמות מזערית של אלכוהול היא ממש לא מייצגת (להיפך).

ענישה היא גורם הרתעה חד משמעית. אם יענישו פה כמו שמענישים בסינגפור לדוגמא, אתה תראה איך התופעה הזאת כמעט ונעלמת.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הלוואי, אבל בכל זאת בן אדם נורמטיבי לא שותה בקבוק וודקה שלם ועולה לרכב, לא משנה מה גודל העונש.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניינית, בסופו של דבר, התאונה הזו היא מקרה קצה לא מאפיין של התאונות בישראל. כל הכבוד לתעצומות הנפש של האיש, שקם ודיבר לפני כל המדינה, אבל לא ניתן ללמוד מהמקרה הרבה, ודברי הורים שכולים לא יוצרים שינוי. אנחנו יודעים את זה.

שינוי משיגים ע"י מיפוי, מדידה, נקיטת צעדים, מדידה חוזרת, חשיבה מחדש, וחוזר חלילה. זה תהליך מתודי ומקצועי, ברגש לא פותרים כלום.

צוטטו בדברים סטטיסטיקה של דוחות תנועה, אבל מה שמעניין אותי או לא ממוצע הדוחות לאדם, אלא החלוקה שלהם באוכלוסיה. מעבר לזה שצריך לבדל דוחות לפי אופי העבירה, מטבע הדברים, יש בטח שכבה דקה של עבריינים "מקצוענים". הם מבינים רק כוח (הם והחבר'ה שלהם). מעבר לזה, לתאונות יש המון סיבות שונות ומשונות. אין כאן נקודת קסם שאם תבין אותה תפתור הכל. רק בעבודה סיזיפית של הבנת גורם אחר גורם וניסיון מתודי לטפל בו, יביאו שיפור.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סינגפור היא דיקטטורה. אותה מפלגה שולטת במדינה מיום הקמתה (ב1959), היא מחזיקה במשהו כמו 90% מהמושבים בפרלמנט, ראש הממשלה הנוכחי הוא בסה"כ השלישי אי פעם והוא יושב על הכסא כבר 14 שנה. לעומתה, טורקיה היא דמוקרטיה בועטת. סינגפור היא לא דוגמא למדינה שאפשר או כדאי לקחת ממנה דוגמא.

אלכוהול הוא חומר נרקוטי פסיכוטי ואי אפשר לבנות על שיקול הדעת של אדם שיכור. בארה"ב למשל, בדיקות דם מראות שרבע מרוכבי האופנועים שנהרגים היו שיכורים. אנשים שעולים על אופנוע למרות שאין להם שיווי משקל ולמרות שההשלכה האישית עליהם יכולה להיות איומה הרבה יותר מכל גזר דין שמערכת משפט במדינה דמוקרטית מסוגלת לפסוק (נכויות קשות ומוות בעינויים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1965 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...