Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכתב מרשות המיסים אגף המודיעין

dany
שימו לב! השרשור הזה בן 1669 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב,

קיבלתי מכתב מרשות המסים עם הכותרת "דו"ח פרטים אישיים והצהרה על מקורות הכנסה בארץ ובחו"ל,

אני שכיר, אין שום נכס מניב (קנינו דירה לא מזמן),

אין שום כלום.

מה עושים? מה עשיתי רע?

למי פונים?

תודה מראש.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קיבלתי מכתב מרשות המסים עם הכותרת "דו"ח פרטים אישיים והצהרה על מקורות הכנסה בארץ ובחו"ל,

ברכותיי.

אין שום כלום.

יכול להיות שההכנסה השנתית שלך עלתה על הסכום ממנו נדרשים להגיש דו"ח (פעם אחת מספיקה), יכול להיות שעשית משהו שמחשיד כמו נסיעות רבות לחו"ל, יכול להיות שעבדת בשתי עבודות במקביל (גם לתקופה קצרה), יכול להיות שכלום וסתם עלית במדגם.

מה עושים? מה עשיתי רע?

למי פונים?

ממלאים את הדו"ח ושולחים בחזרה. אם הכל בסדר, לא תשמע מהם יותר.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב,

אין שום כלום.

מה עושים? מה עשיתי רע?

למי פונים?

תודה מראש.

לא עשית שום דבר רע. מעת לעת רשות המיסים שולחת לאזרחי מדינת ישראל למלא דוח על הכנסות ומקורות הכנסה גם לשכירים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני הרבה שנים היו לי שני ארועים דומים, די בסמיכות זמנים.

בפעם הראשונה זה היה אחרי שהתחתנתי וקנינו דירה - ביקשו לדעת מה מקור הכספים. שלחתי פירוט החסכונות שלי ושל אשתי ושל המשכנתא שביקשנו - ולא שמענו מהם יותר.

בפעם השניה זה היה מבצע לאיתור מורים שנותנים שיעורים פרטיים - דרשו איזו הצהרת הון מקוצרת - בעלות על דירות, כלי רכב וחברות\עסקים. שוב, מילאתי טופס קצר, שלחתי ושכחתי.

שוגי - ההכנסה השנתית המחייבת הגשת דוח שנתי למס הכנסה על ידי שכיר היא למעלה מ-800,000 ש"ח.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ראיתי במקום אחר את הסכום של 811 אש"ח, אבל לא התעמקתי בהבדלים בין מקרות הכנסה שונים.

מעניין כמה אנשים נדרשים לדו"ח כזה בשל משכורת בלבד בלי הכנסות ממקורות אחרים, המחייבות דיווח.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

מקפיץ!

קיבלתי הודעה על דבר דואר, מגיע לקבל ורואה שוב את אותו מכתב מרשות המסים.

עברה פחות משנה, מה רוצים ממני לעזאזל?

אני שכיר, לא מכניס שקל מהצד, עובד בהייטק בחברה של 2000 איש, לא משתכר במשכורת של בכיר.

הם יכולים להמשיך לטרטר אותי כמה שבא להם?

תודה מראש.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי. דורשים ממך לדווח פעמיים אותו דיווח?

האם יש לך איזו אסמכתא על כך שהדיווח הקודם נקלט אצלם? בדרך כלל כאשר מדווחים למס הכנסה הם מאשרים קבלת הדו"ח, ומסתייגים שאין בכך אישור לנכונותו (בעיניהם).

להבא התכתבות כזו רק בדואר רשום.

במקרה הגרוע ביותר תאלץ לשלם משהו לבעל מקצוע שיתדרך אותך או ייצג אותך בפני הרשויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתדל לצאת פעמיים בשנה לחופשה בחו"ל.

זה בדיוק אותו דו"ח שמילאתי בפתיחת השרשור,

למה אזרח פשוט צריך לבזבז פעמיים זמן על כל הפרוצדורה במרווח של פחות משנה?

אם יש חשד כלשהוא שיציגו אותו בפניי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשית רכישה גדולה כמו דירה? יש לך חשבונות בנק בחו"ל? השקעות בחו"ל? לאשתך?

אל תתרגש זה המחשב מוציא אוטומטית לפי כל מיני פרמטרים. השאלה למה אתה קופץ במדגם שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתדל לצאת פעמיים בשנה לחופשה בחו"ל.

זה בדיוק אותו דו"ח שמילאתי בפתיחת השרשור,

למה אזרח פשוט צריך לבזבז פעמיים זמן על כל הפרוצדורה במרווח של פחות משנה?

אם יש חשד כלשהוא שיציגו אותו בפניי.

גש פיזית לרשות המיסים ותציג להם העתק או הוכחה ששלחת להם את הדוח שביקשו. או תבדוק האם קיימת אפשרות למלא את הדוח ON-LINE באתר שלהם.

מניסיון רב שנים עם עבודה מול רשות המיסים רוב הסיכויים שהדוח ששלחת לא הוזן במחשב או פשוט הלך להם לאיבוד בין מיליוני הטפסים שמגיעים אליהם.

אל דאגה הבעיה ברשות המיסים ולא להבהל מהם יתר על המידה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה למה אתה קופץ במדגם שלהם.

לא רוולנטי במקרה של פותח האשכול. גם אני קיבלתי לפני 8 שנים למלא דוח כזה ללא שום רכישה או הכנסת כספית משמעותית באותה תקופה או קודם לכן.

גם אני שכיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...