Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכתב מרשות המיסים אגף המודיעין

dany
שימו לב! השרשור הזה בן 1670 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מלא את הדו"ח ( 10 דקות ) שלח להם ברשום וחזור לעיסוקיך

למה לחקור במופלא ממך.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש לי העתק מייל ששלחתי להם מסמכים.

עשיתי להם forward למייל משנה שעברה.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי dany

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון אישי, ממליץ לך לגשת למשרדי מס הכנסה ולהגיש את הדו"ח בעצמך.

תדפיס מראש שני העתקים, כאשר אתה מגיש את הדו"ח פקיד המס יחתום לך על העותק השני שישאר אצלך כאסמכתא שהגשת את הדו"ח.

המשרדים שלהם נפתחים בדרך כלל ב-8:30, תגיע חצי שעה קודם, תכנס ראשון ומשם ישר לעבודה - כך שלא תפסיד זמן. תשאל מראש את השומר בכניסה איפה מגישים דו"חות, כי יש שם בדרך כלל המון משרדים.

אפשרות אחרת היא להכנס לחולייה שמטפלת בך ולשאול למה שולחים לך את זה. יש סיכוי טוב שהם יגידו לך מה הסיבה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה יחזור לך גם בשנים הקרובות.

מכיר זוג שכירים בהייטק שבשנה מסויימת פדו יחד הרבה אופציות/מניות בסכום גדול מאוד.

מס הכנסה דרש מספר טפסים וחזר על אותה בקשה במשך 5 שנים!

רק אחר כך נסגר התיק והם שוחררו מהניג'וס.

צפה למכתב הזה כל שנה. הם לא איבדו את הטופס, זה פשוט הנוהל.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צפה למכתב הזה כל שנה. הם לא איבדו את הטופס, זה פשוט הנוהל.

לגופים ממשלתיים כמו ביטוח לאומי/רשות המיסים/משרד הפנים מגיעים עשרות אלפי מיליים במהלך השנה וברוב המקומות לא קיים עובד מסויים שתפקידו למיין ולשלוח מייל תשובה כעבודה קבועה לכן התשובות מתעכבות.

שנית קח בחשבון שכול אדם ששולח מייל לגוף ממשלתי שולח את אותו מייל לפחות 5-10 פעמים בגלל שלא קיבל תשובה בתוך חודש או חודשים ותבין מהי רמת הקושי בטיפול במיילים.

זה לא הנוהל זו פשוט צורת העבודה כתוצאה מעומס מסמכים שמגיעים לרשויות בצורות שונות אם זה מסירה ידנית/פקס/מייל וגם מילוי אוטומטי באתרים.

* אחד שקצת יודע דבר או שניים מניסיון.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קאררה - יכולים לעשות לו ביקורת.

מניסיון אישי מר מאוד עם מס הכנסה למרות שדיווחתי על הכול ולמרות שפעלתי כחוק, עדיין הצליחו 4 פעמים להוציא צו עיקול על החשבון שלי ועל הרכב. הזוי. כל הפעמים מטעויות שלהן, פעמיים מתוכן הם היו חייבים לי כסף בכלל.

גש לשם פיזית תתנהל פנים מול פנים. אתה כנראה תעבור הרבה פקידים עד שתגיע לאחד שיבין מה אתה רוצה ויצליח לתפעל מכונה עתידנית כמו מחשב. אבל תוודא בעצמך שהכול מטופל אחרת, אתה עלול לאכול חרא מהם. כמוני. סתם ככה ואף אחד לא מותן דין וחשבון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סקרן -- מה קורה אם אתה לא עונה למכתב ?

כמעט בטוח שיקרה משהו לא טוב, כמו קנס או ביקורת מלאה. לא כדאי להתעסק איתם גם אם לא עשית שום דבר שמצדיק את המכתב.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סקרן -- מה קורה אם אתה לא עונה למכתב ?

במקרה הטוב שולחים לך קנס ואז אתה בא להתרפס אליהם ונותן להם כל מה שהם רוצים כדי לבטל אותו. במקרה הפחות טוב - ביקורות מעמיקות יותר, עיקולים, וכל הטוב שממשל דמוקרטי שפועל למען האזרח יכול לעשות בו שימוש.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלם ליועץ מס/רואה חשבון כדי שייצג אותך. אלה מבינים את החומר וגם מכירים את הנפשות הפועלות. ואולי גם יעלו על טעויות שלך שיעזרו לתקן אותן.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הדוח של שנה שעברה משקף את מצבך היום?

האם על מנת לרכוש את הדירה נעזרתם בהלוואה מבן משפחה?

מס הכנסה מחפשים את ההון השחור.. לא בהכרח את אלו שמעלימים מיסים היום ..

אלא את אלו שאגרו מזומן שחור בשנים האחרונות.

נתקלתי במישהו שגם לא הבין מה רוצים ממנו..

הוא היה שכיר .. אישתו לא עבדה..

אבל הם קנו דירה ונסעו פעמיים בשנה לחו"ל... והחזיקו רכבים חדשים.

קצת חפרתי והבנתי שהם מקבלים עזרה מההורים .... סכום לא פעוט כל חודש.

ככה שמבחינת הרישומים באמת רמת החיים וההוצאות שלהם לא תאמה את ההכנסות הרשומות שלהם.

במקרה שלו .. הוא קיבל את הכסף מההורים בצורה של העברה בנקאית (להורים הייתה פנסייה טובה... )

אבל יש הרבה שמקבלים עזרה במזומן מההורים.. ..

והמזומן הזה נאגר ע"י ההורים... מבלי לשלם עליו מס.

אם זה המקרה .. אז לפני שאתה מגיש את הטופס.. תבדוק מאיפה הכסף שאתה מקבל כל חודש..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל יש הרבה שמקבלים עזרה במזומן מההורים.. ..

והמזומן הזה נאגר ע"י ההורים... מבלי לשלם עליו מס.

מזומן אשר נאגר מהכנסות מעבודה על-ידי ההורים אין צורך לשלם עליהם שום מס. מה לעשות הרבה אנשים מבוגרים של פעם לא אהבו לשמור כסף בבנק אלא מתחת לבלטות גם אם זה הגיע מעבודת כפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל צריך להוכיח את מקורו. אם ההורים היו עצמאיים היו צריכים לנהל ספרים ולהגיש דוחות, וזה בסיס מספק. אם לא ניהלו ספרים ולא רשמו הכנסות .....

מחזיר אותי לתקופת הסדיר, היה לי חייל שאביו ניהל מכולת, נתפס בפעם השלישית לא רושם תקבולים, ולא הבין למה מס הכנסה "מטפל בו".

דרך אגב, אני שכיר ועצמאי, כמובן מגיש דוחות מסודרים. כל צ'ק שמגיע לידי, אם תגמולי ביטוח ואם מתנה מההורים ואם כל מקור אחר - מתוייק ומצורף למסמכים כאשר אני מגיש הצהרת הון. וחוץ מזה, אני שונא מזומן.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל צריך להוכיח את מקורו. אם ההורים היו עצמאיים היו צריכים לנהל ספרים ולהגיש דוחות, וזה בסיס מספק. אם לא ניהלו ספרים ולא רשמו הכנסות .....

ואם מדובר על שכיר ?

זה שהבנקים מבקשים זה לא אומר שמחר מס הכנסה יראה ההעברה כספית מהורים לילדים סכום של מיליון שקלים הם יעפו עליהם.

תרגיעו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...