Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה בחניה של קניון ולאחר השארת פרטים הנהג לא מודה.

שימו לב! השרשור הזה בן 1970 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ,

ביוני הרכב שלי חנה בקניון חיפה והרכב שלידי פגע לי בפגוש הקידמי, (לא היתי נוכח בזמן התאונה).

הנהג הפוגע השאיר לי פרטים, ולאחר שדיברתי איתו מסרתי את פרטי הביטוח שלו לסוכן שלי, ולאחר בדיקת שמאי בוצע התיקון (+/- 7000ש"ח ).

נכון להיום מסתבר שהנהג לא מודה בתאונה מול הביטוח שלו ואני לא מקבל את ההחזר של התיקון.

ניסיתי לדבר עם הנהג הפוגע אך הוא אמר שהו מסר את הטלפון של הביטוח שלו לסוכן שלי וניתק את השיחה.

מה עושים במצב כזה ?

בתודה

פטריק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול זו עבודה של סוכן הביטוח שלך. אם שמרת את הפתק עם הפרטים בתור הוכחה - תוכל להעביר צילום שלו לסוכן. בנוסף - אולי ניתן לבקש מהנהלת קניון לראות סרטי אבטחה של החנייה מהיום המדובר, בהנחה שהאזור מכוסה ע"י מצלמה כמובן

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא השאיר פרטים, להתכחש לפגיעה זה קצת מגוחך. מה הוא בדיוק טוען שקרה? שהרכב שלך הדרדר עליו והוא השאיר פרטים כדי שתיצור איתו קשר והוא יתבע אותך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בית המשפט לתביעות קטנות..

יש ברושתך תיעוד שיחות עימו? הרי בטוח בשיחה הראשונה שלך עימו קיימת הודאה.

יש רק תיעוד שיחות שבוצעו (ההקלטות כבר נמחקו :cry:) אבל הפתק עדיין אצלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להפעיל קצת פסיכולוגיה ולשאול אותו אם הוא מוכן לעשות מעצמו צחוק בבית משפט כשתציג את הקלטת ההודאה שלו (אפילו אם היא לא קיימת) ופתק עם הפרטים שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שיש אי הבנה

בקש מסוכן הביטוח שלך שיכתוב מכתב אליו עם העתק לחברת הביטוח שלו , יצרף את צילום הפתק שנכתב על ידו, ואת דו"ח השמאות ודרוש את הכסף תוך 10 ימים.

ואם לא ישולם הכסף במועג ( כולל הוצאות השמאי ), תצטרך לתבוע בבית המשפט לתביעות קטנות.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1970 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...