Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוסט פריקה - חברת שליחויות ומחסן ספק שספק אם שירות מעניין אותם

roeibf
שימו לב! השרשור הזה בן 1980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן כולם

למי שלא יודע אני טכנאי מחשבים, ואני עובד עם כמה ספקים. בגלל שאני גר בבית אל, רוב הספקים לא מגיעים אליי אלא רק לירושלים בגלל UPS.

בצר לי, החלטתי לעבוד עם חברת שליחויות מבין הגדולות.

הזמנתי איסוף ביום חמישי האחרון, עבור ציוד שאמור היה להגיע אלי אתמול. ביום א' אני מתקשר לחברת השליחויות לבדוק מה עם המשלוח - הגברת לא מתביישת ואומרת לי שביטלו את השליחות. ניסיתי להבין מה הכוונה, והתחוור לי שהמחסן של הספק לא ענה להם, לכן הם החליטו על דעת עצמם לבטל את השליחות. החברה הנחמדה לא דואגת ליידע אותי שהמחסן לא עונה, ופשוט מבטלת!

שיחה זריזה למחסן ומה הם אומרים לי? בכלל אין הזמנה! הסתערתי בחמת זעם על הסוכן והוא בתורו התמסכן ואמר שהמחסן עושה לו דווקא ולא מוכן לפצות אותי בכלום.

בינתיים מתעכבים לי 13,000 ש"ח. איזה כיף?

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד תודה.

אני ניסיתי פעם לעבוד עם אחת מחברות השליחויות הגדולות (לא חבילות קטנוןת אלא משטחים). אז קודם כל אתה חייב לקנות מראש קופונים שאיתם מבצעים את המשלוחים בכמות לא קטנה אבל זו חצי צרה.

שלחתי איתם 4 משלוחים בשווי כולל של יותר מ 70,000 שקל ושלושה מהם נעלמו תוך נדק של עשרות אלפי שקלים. מיותר לציין שאין עם מי לדבר ואת הקופונים זרקתי לפח.

מאז שולח רק עם רכבים שלי.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי היבואן ?

בשלב ראשון הייתי מחליף סוכן אם זאת התשובה שלו, בשלב השני הייתי מתלונן למנהל מחלקת שירות גם אצל היבואן וגם בחברת השילחויות

בגדולים לא סופרים אותנו, לדעתי עדיף לך לבדוק חברה קטנה יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא חושב שזה טוב מאוד ההתנהלות של חברת השליחויות ואשמח לקבל את שמה על מנת לעשות איתה עסקים.

גם אצלי לקוחות לא יוצאים מרוצים. אני מסביר ללקחות הפדנטים שלי - שככה זה. אין 100%. הרוב מתרצים.

לחלק אני מחזיר חלק מהכסף ושלא יחזרו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצר לי, החלטתי לעבוד עם חברת שליחויות מבין הגדולות.

אני ניסיתי פעם לעבוד עם אחת מחברות השליחויות הגדולות .

נשמע לי שאתם מדברים על אותה החברה, סוג של מתחרז עם "נבלות על הבוקר".

אם זה אכן הם, אני לא רוצה אפילו להתחיל לספר לכם על כל העיזים שהיו לי איתם.

מדובר על כמה עשרות תקריות.

היו לי אולי 5 משלוחים שעברו חלק. גם זה בטעות.

כמות התירוצים שלהם יכולה למלא ספר ילדים. גם מבחינת איכות התוכן.

בעעעע.

החברה היחידה שבינתיים ראיתי הכי פחות בעיות איתה, זה "צ'יטה". הם די מסודרים ודי אמינים- לפחות מניסיוני האישי (מטעם העבודה). מצד שני, אני רק הצד המקבל למשלוחים שלהם, כך שאין לי את כל התמונה. אנחנו לצערי עובדים עם אחת החברות הגדולות...

עריכה אחרונה על ידי ברווז

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אז ככה. עדכון!

הוצאתי משלוח מעצמי בעלות של 210 שקלים עם חברת שילוח מיידית, וזו הסיבה לעלות הגבוהה.

חברת השליחויות איתה אני עובד מסרבת להכיר בטעות שלה, שלא הודיעה לי לפני ביטןל המשלוח ואני ממש שוקל לתבוע אותה.

האם יש לי כאן עניין להכינס בהם או שבימ"ש יזרוק אותי מכל המדרגות?

הנזק שלי נאמד בכ- 3000 ש"ח לפי האומדן הבא:

1. עלות שליחות חיצונית: 210 ש"ח כולל מע"מ

2. הנחה שהייתי צריך לתת ללקוח א': 950 ש"ח פלוס מע"מ (1112 ש"ח)

3. הנחה ללקוח ב': 150 ש"ח פלוס מע"מ (176 ש"ח)

4. הנחה שהייתי צריך לתת ללקוח ג': 650 ש"ח פלוס מע"מ (761 ש"ח)

5. משלוח שחוייבתי עבורו סרק 38 ש"ח פלוס מע"מ (44 ש"ח)

סה"כ 2300 ש"ח. נוסיף על זה השלמה על עוגמת נפש של 700 ש"ח.

מכיוון שאני עוסק מורשה, אני ככל הנראה אחוייב במע"מ על הפיצוי ולכן נוסיף על זה מע"מ ונגיע ל-3510 ש"ח.

האם יש כאן עניין ללכת לבימ"ש?

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה לעניין הזה מסובכת מעט.

ראשית, עליך להיות בקיא בתנאי השימוש של חברת השליחויות- מה קורה במקרה של אי יכולת לבצע איסוף וכדומה. לחברות מסודרות המידע הזה מופיע איפה שהוא.

במידה וזה אכן רשום, יזרקו את התביעה מכל המדרגות כי "הסכמת לתנאי השימוש".

במידה וזה לא רשום, וזה לא קיים במקום חשוך כלשהו באינטרנט, אולי יש לך קייס.

אבל, אם זו אותה "אחת החברות הגדולות" שאני חושב שעליה מדובר, תהיה בטוח שתובעים אותם כל כך הרבה פעמים שעורך-הדין שלהם מקבל שכר יותר טוב משל המנכ"ל, כך שזה לא יהיה פשוט לתבוע ולזכות.

כמו כן, אם לא היית מוכרח מכח חוזה לתת את ההנחה ללקוחות, יש לך פה בעייה.

עצתי לך? מבלי להכיר לעומק את כל הסיפור, בהתאם למה שכתבתי מעלה- וותר על זה. ספוג ותמשיך הלאה. עד עכשיו יש לי חבילה מיום א' ששוכבת בעבודהה ואמורים לאסוף אותה ע"י "אחת החברות הגדולות" שהחליטה להעלות מחירים בחטף, בניגוד להסכם כתוב, בלי להודיע לאף אחד. אז בינתיים, גם העבודה שלי עברה לחברה אחרת. נראה מה יהיה איתם.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...