Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הנהג שפגע בי לא מודה באשמה....

asa
שימו לב! השרשור הזה בן 6966 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איך אני תובע את הנזק לאופנוע?

האם לדבר עם הנהג הפוגע?

אהה, אתה הרוכב שניפגע בתאונת הדרכים היחידה השנה....

תן טיפה פרטים, למה, כמה ומדוע...

מה היו תנאי הדרך, איך קרתה התאונה ולמה הוא טוען שהוא לא אשם...

האם יש לך ניזקי גוף?

בקיצור, פרטים, ועדיף עם תמונה (שירטוט פשוט)

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהה, אתה הרוכב שניפגע בתאונת הדרכים היחידה השנה....

תן טיפה פרטים, למה, כמה ומדוע...

מה היו תנאי הדרך, איך קרתה התאונה ולמה הוא טוען שהוא לא אשם...

האם יש לך ניזקי גוף?

בקיצור, פרטים, ועדיף עם תמונה (שירטוט פשוט)

גילי

נזקי גוף זה החלק הקל, אפשר לתבוע ללא קשר לאשמה / הודאה.

בנזקי רכוש אם הנהג לא מחייב את חברת הביטוח שלו צריך ללכת לבית משפט בהתאם לגובה הנזק.

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי תאונה....צריך עזרה

שאר הפרטים בשירשור הנ"ל....

עשיתי מזה קישור..

חבל להתחיל שירשור חדש בשביל זה, תמשיך את הקיים...

אם אתה נסעת בצד ימין, והוא ניכנס בך בצד השמאלי, הוא אשם, נקודה...

אחרי שאתה מיתלונן בבית החולים תגיש נגדו תביעה במישטרה. אז זה הופך לתאונה עם ניפגעים. מרגע זה הוא יהיה חייב להיות מעורב ולא להגיד "אני לא אשם"...

אם הוא נהג מונית, סביר להניח שהוא ירצה לסגור את העניין מהר ככל האפשר, הרי כל יום שהוא משבית את המונית עולה לו הרבה כסף...

בכל אופן, דבר עם עורך דין! הוא יכול ללתת לך את ההסבר הכי טוב...

אגב, איך אתה מרגיש? כואב? (כן)

גילי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה הנהג מונית מתקשר אלי כל הזמן... יש לי טעם לדבר איתו?

כואב...

"לבן אדם שמייצג את עצמו בבית המישפט יש עו"ד גרוע עם לקוח טיפש"

אני לא מאמין שיש כאן מישהו שהוא עו"ד (ואם יש זה הזמן לצאת אל העם, ולבקש שיגדילו לך את תיבת ההודעות שלך :wink: )...

קח איש מיקצוע שיטפל בזה, במילה אחת לא במקום אתה יכול להפסיד את הכסף של התביעה ויותר מזה, אתה יכול למצא את עצמך אשם!

אל תתעצל, תקשיב למה שכרובי אמר לך, קח עו"ד!

בהצלחה! ותרגיש טוב...

גילי

נ.ב. אין כמו לדפוק נהג מונית, הנהגים הכי דרק שיש על הכביש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עם עו"ד והוא אמר לי שאני לא צריך עו"ד רק ייעץ לי בע"פ וגם זה חלקית מכיוון שזה היה ללא תשלום מצידי. לפי מה שביררתי בבית משפט לתביעות קטנות אסור לבוא עם עו"ד. עו"ד לוקחים רק בבית משפט השלום אם התביעה היא מעל 17,000 ש"ח (סכום שקבוע בתקנות).

I am on my own

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה הנהג מונית מתקשר אלי כל הזמן... יש לי טעם לדבר איתו?

כואב...

כן, יש טעם לדבר איתו.

ולהגיד לו "לך חפש מי ינענע אותך יא רוצח!". מקסימום תקליט את השיחה בזמן שהוא מבקש ממך לא להגיש תלונה ותנסה לצתת אותו שהוא זה שפגע בך.

תחשוב מה היה קורה אם הוא היה פוגע לך ברגל ולא בקצה של האופנוע...

בכל מקרה קח עו"ד כמו שכל הזמן אומרים לך, ותתבע אותו ואת הביטוח שלו, בתקווה שיקחו לדביל הזה את הרשיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה העניינים חבר'ה? למה אתם רושמים שטויות? ניכר מהתשובות שחלקכם ממש אבל ממש לא יודע איך צריכים להתנהג במקרה של תאונה.

הוא לא מודה שפגע בך? מה, באמת? למה ציפית??? מה אתה ילד?? למה שיודה? אתה לא צריך להתעמת איתו - בשביל זה יש לך עורך דין וכמובן שפתחת תיק במשטרה, נכון? יופי! בוא נתקדם :

ASA, תקרא שוב את מה שכתבתי לך בשרשור הקודם, השקעתי זמן ומאמץ כדי לרשום לך כל מה שאתה אמור לעשות ואפילו לפי סדר. אני ממליץ לכל מי שנפגע בתאונת דרכים לפעול בדיוק לפי מה שכתבתי. לא כתבתי את זה כי משעמם לי אלא כדי לעזור. אם תמצא עורך דין נורמלי, הוא יגיד לך את אותם הדברים שכתבתי שם. אני כותב מנסיון עשיר ומידע מצטבר.

בבית משפט לתביעות קטנות אכן לא מופיעים עם עורך דין, אבל מי אמר בית משפט לתביעות קטנות? ומי בכלל אמר בית משפט? אתה אכן צריך עורך דין כי הוא יכול לסדר את העניין באיזו פשרה וככה תקבל 15,000 ש"ח ללא משפט בכלל אבל זה ייקח בערך שנה, או שלא תסכים לזה ותגיע לבית משפט ותקבל יותר כסף אבל זה ייקח 3 שנים. בכל מקרה, עזוב אותך ייעוץ בע"פ, זה לא רציני, גש לעורך דין מומלץ (כרובי המליץ לך על שלו, אם תבקש אמליץ לך על שלי) בכל מקרה אתה לא משלם לו אפילו אגורה!! הוא ייקח לעצמו 8% מסך הכסף שתקבל בעקבות התאונה כשיסתיים הסיפור. עד אז (וזה ייקח בין שנה לשלוש, תלוי אם תגיע לבית משפט או לא ואף אחד לא ייקח לפושע את המונית בינתיים) גם כל הדיבורים בעניין התאונה יהיו אך ורק בין העורך דין שלך לבין סוכנות הביטוח של נהג המונית, אין שום סיבה שבעולם שאתה תדבר עם נהג המונית, רק נזק יכול לצאת מזה. מעכשיו תלמד את התשובה: "תדבר עם העורך דין שלי" . זו תהיה התשובה היחידה שאתה תתן לנהג המונית, ולסוכני חברת הביטוח. לא משנה מה הם יגידו לך - זאת התשובה שלך ומייד לנתק בפנים!! אתה לא חייב להם שום דבר וכל מה שתאמר להם יכול וישמש נגדך = אתה תפסיד כסף והרבה.

עכשיו תפסיק לשגע את כל האתר עם התאונה המסכנה שלך, כמוך יש מאה כל יום. רצית לדעת מה לעשות - כתבתי לך! יותר מזה אפילו העורך דין לא ייתן לך.

:-D
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לך על כל המידע המועיל, אני לא משגע את כל האתר אני פשוט תמים וחסר נסיון וזקוק לעזרה אני לא מכריח אף אחד להגיב אבל כנראה שיש כאן הרבה אנשים טובים שמוכנים לעזור ולתרום מהידע שלהם ואני מודה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6966 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...