Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב 7/8 מקומות עבור 3 ילדים קטנים תקציב עד 150k

Elirazk
שימו לב! השרשור הזה בן 1996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, יש לנו 2 ילדים קטנים על כסאות בטיחות בנוסף אנחנו מצפים לילד שלישי ואני מניח שזה לא יעצור שם.

אנחנו מחפשים רכב גדול עם תא מטען גדול. שמתי עין על האמריקאיות למיניהן כמו טראוורס..

חשוב לי בטיחות, אמינות, צריכה דלק סבירה ונוחות נסיעה

מעדיף שנתון גבוה יחסית אך אם יש רכב שעונה על הדרישות ואמין מספיק אתפשר על השנתון.

תודה לכל המייעצים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, יש לנו 2 ילדים קטנים על כסאות בטיחות בנוסף אנחנו מצפים לילד שלישי ואני מניח שזה לא יעצור שם.

אנחנו מחפשים רכב גדול עם תא מטען גדול. שמתי עין על האמריקאיות למיניהן כמו טראוורס..

חשוב לי בטיחות, אמינות, צריכה דלק סבירה ונוחות נסיעה

מעדיף שנתון גבוה יחסית אך אם יש רכב שעונה על הדרישות ואמין מספיק אתפשר על השנתון.

תודה לכל המייעצים!

טראוורס לא שם כמעט באף פרמטר, אוניה אמריקאית ששותה הרבה דלק יקרה לאחזקה ופשוט ענקית.

מיצובישי אוטלנדר לפחות עד שתגיע ל7 נוסעים תהיה אמינה, מערכות בטיחות מובנות בכל הדגמים החדשים,

תחרוג למעלה בתקציב ותפגוש את הסקודה קודיאק שתתן טיפה יותר מהכל.

אופציה חסכונית יותר אבל גם צפופה יותר היא הניסן Xטריל.

בכל מקרה עד 6 נוסעים הרכבים הללו מרווחים יחסית (אפשר לקפל מושב אחד מאחור ולהרוויח תא מטען גדול יותר).

רכב טיפה יותר גדול קח קיה סורנטו בת שנתיים שם יהיה יותר מרווח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טראוורס לא שם כמעט באף פרמטר, אוניה אמריקאית ששותה הרבה דלק יקרה לאחזקה ופשוט ענקית.

מיצובישי אוטלנדר לפחות עד שתגיע ל7 נוסעים תהיה אמינה, מערכות בטיחות מובנות בכל הדגמים החדשים,

חוץ מאמינות.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופציה חסכונית יותר אבל גם צפופה יותר היא הניסן Xטריל.

בכל מקרה עד 6 נוסעים הרכבים הללו מרווחים יחסית (אפשר לקפל מושב אחד מאחור ולהרוויח תא מטען גדול יותר).

רכב טיפה יותר גדול קח קיה סורנטו בת שנתיים שם יהיה יותר מרווח.

דווקא קיבלתי תחושה של בטיחות מאד טובה מהטראוורס, כנ״ל לנוחות נסיעה.. אני יודע שבדגמים החדשים החליפו את תיבת ההילוכים כך שהיא מחולקת ל9 יחסי העברה. אני מניח שזה מצמם את בעיית הצריכה הגבוהה בדגמים הישנים.

אני אבדוק את הסורנטו, נראית מעניינת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא קיבלתי תחושה של בטיחות מאד טובה מהטראוורס, כנ״ל לנוחות נסיעה.. אני יודע שבדגמים החדשים החליפו את תיבת ההילוכים כך שהיא מחולקת ל9 יחסי העברה. אני מניח שזה מצמם את בעיית הצריכה הגבוהה בדגמים הישנים.

אני אבדוק את הסורנטו, נראית מעניינת

בתור מי שבדק המון לגבי הקטגוריה הזו, אם אתה צריך ל-6 נפשות לזמן ארוך ולא מסתפק במרווח ותא מטען של הקודיאק, אז ממליץ על הסורנטו מאוד מרווחת ואמינה

כמובן שזוללת יותר דלק אבל יש מחיר למרווח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיג'ו 5008 דיזל ב167 אש"ח אופציה טובה.

ב160 אלף חדש. יד ראשונה אפס ק"מ. אחלה אוטו.

https://carclick.co.il/campaign-product/פיגו-5008/

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

רכשנו לפני חודש וחצי סורנטו 2016 יד 1 הייתה ליסינג ,מאוויס עם 60 אלף ק"מ ב129 אלף ש"ח. מרוצים מאוד מהרכב, אנחנו עם ארבע ילדים, שני מושבי בטיחות. הרכב מרווח ומאוד נוח ולפי דעתי גם מאוד יפה ומרשים. לא יכול לתת חוות דעת על צריכת הדלק כי לא נסענו איתו יותר מדי מאז אבל עשינו נסיעה לאילת ,הלוך ושוב עם רכב מלא, מזוודות על הגג ומזגן בנסיעה רגועה. צריכת הדלק להלוך ושוב הייתה לפי מחשב הרכב 8.3 ליטר למאה ק"מ. נתון לא רע בכלל לפי דעתי. הסורנטו רכב עם שוק חזק מהתחרים שהוזכרו ונמכר מעל מחירון.

לפי הבדיקות שעשיתי טרם הרכישה גם אמור להיות אמין וזול לאחזקה יחיסת למתחרים. אני שלם עם הבחירה שעשינו ולכן ממליץ על הסורנטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה עסקה. למי שלא כבד עליו הדלק, הסורנטו עמוס עושה במשולב 1 ל 10. נסיעה לאילת ממש לא דוגמה טובה. בפועל כשנוטה ליותר עירוני הוא לא זז מ 1 ל 8 אבל עדיין אחלה.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...