Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שטיפה עצמית באזור נתניה. יש דבר כזה?

שימו לב! השרשור הזה בן 1912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני מספר שבועות חזרתי מפולין. שם כמעט בכל תחנת דלק יש סככה עם מכונת שטיפה (גרניק בשפת העם) מאוד עוצמתית.

בעבור 5 זלוטי אפשר להשתמש במכונה 10 דקות. יש גם אפשרויות מגוונות עם מה לערבב את המים שיוצאים מהמכונה. בינהם - סבון, וקס נוזלי, שכבת הגנה, ועוד חומר כלשהו. בעיקרון אפשר ב 10 דקות לעבור בין כל החומרים. לבסוף יש עמדה לייבוש כולל שואב ענק שבעבור שני זלוטי נוספים אפשר להשתמש בו 10 דקות. הכל בנוי בצורה נוחה ונגישה כך שתוך 20-30 דקות מסיימים לקרצף, לשטוף, לייבש ולשאוב. אנשים מגיעים בשעות הערב בזמן שנוח. ממש תענוג. יש משהו דומה בארץ? אני מניח שלזה התכוון פות"ש.

Sent from my PH-1 using Tapatalk

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Muzic4Ever, מה שאתה מתאר זה בגדר חלום פה בארץ, מוכן לשיים גם 30-40 שקל בשביל 10 דק'.

דרך אגב, ממה שאני מכיר יש בכפר סבא מקום כזה (התע"ש 11), שזה 10 שקל למשהו כמו 2 דק' וזה צריך להיות פתוח 24/7...

עריכה אחרונה על ידי DC10
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול התכוונתי רק לברז מים.

עניין של שטיפה עצמית מאד מפותח בחו"ל, לא מבין למה בארץ אין את זה. היה לי רעיון לפתוח עסק כזה. חושב שתהיה לזה דרישה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכתבו כבר, קיים בכפ"ס.

אני מנקה שם באופן קבוע.

3 עמדות גרניק ו- 3 עמדות שואבי אבק (אם כי לא כולם תקינים בדר"כ). ומקום לניגוב הרכב לאחר השטיפה.

Untitled.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלום רטוב של כל חובב דיטיילינג.

מקום שאפשר לשטוף לבד (בתשלום) בלי כאבי ראש מסביב (שכנים סקרנים)

זה משהו שגם חשבתי עליו פעם. הלוואי שמישהו ייקח יוזמה על הפרויקט כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול הייתי במקום המדובר. כשהגעתי היה כבר די חשוך לצערי כי לא הספקתי כל הסופ"ש להתפנות לזה, אבל הייתי חייב לשטוף את הרכב כי הוא היה מטונף כבר שבוע. למזלי, היו שם פלורסנטים די חזקים. המקום בעצם מחולק למספר עמדות.

יש 3 עמדות ראשיות, שהן בעצם של השטיפה עצמה. ממולן יש עוד 3 עמדות של שאיבה ולפניהן יש עמדות עם סככה שניתן לייבש את הרכב.

נכנסים לעמדה, ומצד ימין יש מכשיר שאליו מכניסים מטבעות של 5 או 10 שקלים בלבד (לא מקבל אשראי או מטבעות אחרים, אז שימו לב שאתם באים ערוכים. במידה ושכחתם, יש תחנת דלק קרובה במרחק 200 מטר). אחרי שהכנסתם את הכסף (המחיר הוא 10 ש"ח ל-150 שניות), בוחרים את השירות הרצוי מבין שלושה:

1. שטיפה עם סבון: מים בלחץ יחסית נמוך משולבים עם סבון (לא ברור לי איזה).

2. שטיפה בלבד: מים בלחץ מאוד גבוה.

3. "פוליש": כנ"ל, מים מעורבבים עם וקס או שקר כלשהו.

את האמת, ציפיתי ליותר. אולי אני באתי עם יותר מדי ציפיות, או שבאתי ערוך מדי. באתי מוכן והבאתי שני דליים, שמפו איכותי, כפפה, מגבת, PW, ואת שאר הירקות. ניסיתי להשתמש במים כדי למלא את הדליים אך ללא הצלחה (המים בלחץ נורא חזק). מה גם שהיה תור יחסית ליום שבת בערב, והייתי בלחץ לפנות את העמדה ולא להיתקע יותר מדי אז בסוף השתמשתי רק במים וניגבתי אותם. לא סבון ולא שום דבר.

יש לשים לב גם כי למרות שיש תעלות ניקוז מתחת לעמדות, רוב מי שמגיע למקום הזה הם רכבי שטח שהיו ממש רגע זה בשטח. הבוץ לא מתנקז ואתה (והרכב שלך) שוחים בבוץ שלהם בזמן שאתם בעמדה. לכן, אני ממליץ למקם את הרכב מעט אחרי העמדה כדי שהגלגלים שלכם לא יתלכלו בבוץ.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...