Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת פנסים ראשיים במיטו

שימו לב! השרשור הזה בן 1987 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום. אחרי מספר נסיונות לחדש, עלה צורך להחליף את הפנסים. אני מעוניין להזמין מחו"ל. אומנם המחיר דיי קרוב לחליפיים שאשיג בארץ אך בחו"ל לפחות אני יודע באיזה מותג מדובר. לא סומך על החליפיים שמשווקים בארץ מאחר שלך תדע מאיזה מחסן בסין הקריצו אותם... לענייננו, מצאתי את הדגם הרצוי ובדקתי לפי vin שהם מתאימים לרכבי כמובן כולל חותמת "E".

עד כאן נושא החלף. במיטו יש צורך לפרק טמבון ע"מ להחליף את הפנסים. כנראה שישברו קליפסים בזמן התהליך ואני מחפש בעל מקצוע שיפרק וידע להרכיב וליישר הכל כמו שהיה במקור. איפה מוצאים כזה? תודה רבה ושבת שלום,

Sent from my PH-1 using Tapatalk

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

א. כל פחח יוכל לבצע את זה בקלות.

ב. מיטו לא פירקתי אבל 147 כן, לא היו קליפסים אלא רק ברגים (רובם כוכב T30).

היה צורך בפירוק חופות בתי הגלגלים, כלומר להוריד גם גלגלים. מהמר שסוג הברגים והליך העבודה לא שונה מהותית.

עבודה קצת מעצבנת אבל לא משהו נורא.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממליץ לך להזמין מחול. בארץ יש חליפי - DEPO או TYC, העלות כ450 לפנס בודד, ואפשר לקנות מקורי בחברה בעלות של כ-1000 ש"ח עבור פנס בודד.

המחירים בחול זהים עד כדי הפרש של כ100 ש"ח לפנס חליפי ובערך 200 עבור מקורי. המחיר הסופי של המשלוח+מכס שתשלם ידאג שהפנסים יעלו לך כמעט כמו פה בארץ.

כל פחח יוכל לבצע את העבודה ללא בעיה, אני אישית החלפתי זוג פנסים במיטו של חבר והתהליך לא מסובך בכלל.

יש כמובן סיכון שישברו הקליפסים של הטמבון, אין מה לעשות.

מנסיון של כמה חברים (במועדון מיטו קלאב), הפנסים החליפיים עושים את העבודה - מאירים כמו שצריך ונראים כמו המקוריים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו הדגם שאני מעוניין להזמין:

https://m.buycarparts.co.uk/johns/7937182

יוצא בערך אלפייה כולל משלוח. מיסים אמורים להסתכם ב 400-600 ש"ח נוספים כך שזה באמצע בין חליפיים למקוריים בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הסיבה שויתרת על המקוריים? מה לא הצלחת לחדש?

פרט לסדקים, נדיר שאי אפשר לשחזר אפילו אם מדובר בפתיחת הפנס (אפשר למנף לעיצוב הפנס מבפנים אפילו).

בנוגע לפירוק והרכבה, אין שם שום דבר מסובך במיוחד

רק להקפיד להחזיר הכל כראוי ולכוון את התאורה פעם אחת כראוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון - אני ממש לא מתלהב להחליף. אין לי לראש להזמנה מחו"ל וממש לא בא לי לפרק את הרכב בלי סיבה. ניסיתי לחדש את הפנסים 3 פעמים ולא באופן עצמאי אלא אצל בעלי מקצוע. ואחד מהם אפילו דייטלר. גורנישט! הפנסים גמורים. במיוחד החלק השרוף בפינה העליונה (נדמה לי שהוא בקרב אחד מול אחד עם השמש ולא נראה שיש לו ממש סיכוי).

מצ"ב צילום. אם יש עוד סיכוי? סקפטי. אבל אשמח להתבדות.IMG_20181104_145812-768x1024.jpegIMG_20181104_145806-768x1024.jpeg

נ.ב - בחלק השרוף, הנזק הוא פנימי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון - אני ממש לא מתלהב להחליף. אין לי לראש להזמנה מחו"ל וממש לא בא לי לפרק את הרכב בלי סיבה. ניסיתי לחדש את הפנסים 3 פעמים ולא באופן עצמאי אלא אצל בעלי מקצוע. ואחד מהם אפילו דייטלר. גורנישט! הפנסים גמורים. במיוחד החלק השרוף בפינה העליונה (נדמה לי שהוא בקרב אחד מול אחד עם השמש ולא נראה שיש לו ממש סיכוי).

מצ"ב צילום. אם יש עוד סיכוי? סקפטי. אבל אשמח להתבדות.[ATTACH]511856[/ATTACH][ATTACH]511857[/ATTACH]

נ.ב - בחלק השרוף, הנזק הוא פנימי.

מישהו ניסה לפתוח את הפנס?

נראה באמת שיש הרבה לכלוכים והרבה "אבקת חשמל" בפנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהזמנת פנסים מאנגליה חשוב לשים לב שהפנסים מיועדים לרכבים בעלי הגה שמאלי (LHD), ולא הגה ימני (RHD) המקובל בבריטניה. פנסי RHD שונים באפשרויות הכיוון שלהם, ולא יעברו טסט בארץ.

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עוד רעיון. ברשותי זוג פנסים מקוריים שרכשתי מרכב לאחר תאונה בסכום זעום. אממה, לאחד מהם חסרה אוזן. יש מצב אולי לחתוך מהפנס הישן את האוזן החסרה ולהדביק באחר?

בפנס אחד רואים את האוזן ובשני היא שבורה. קצת קשה לראות... גם אני לא ראיתי בזמן הקניה :)IMG_20181104_195512.jpegIMG_20181104_195520.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו הדגם שאני מעוניין להזמין:

https://m.buycarparts.co.uk/johns/7937182

יוצא בערך אלפייה כולל משלוח. מיסים אמורים להסתכם ב 400-600 ש"ח נוספים כך שזה באמצע בין חליפיים למקוריים בארץ.

שלחת קישור לTYC שנמכר בארץ ב450 ש"ח לפנס. כפי שאמרתי, לא משתלם להזמין מחול.

אחרי שיוף טוב ופוליש לסיום אפשר להגיע לתוצאה טובה (שוב, מנסיון על הפנסים האלו בדיוק). בעלי מקצוע בארץ יודעים בעיקר רק למרוח שכבה שמחדשת את הפנסים (רובם), הם לא טורחים ללטש את הפנס, שזו הדרך היחידה לתקן את המצב.

הפנסים האלו בעייתיים וגם אצלי יש להם את הלכלוך הצהוב מבפנים(יותר מזה, זה נראה כמו פלסטיק שנשרף). שיוף ופוליש כבר לא יעזרו נגד הכתמים האלו.

אני ממליץ לך לקנות זוג פה בארץ או לפרק את ה"אוזן" מהפנס שלך ולהדביק בפנס השני. אפשר גם להדפיס את החלק שאתה צריך במדפסת 3D ואז לא תצטרך לשבור חלק מהפנס הישן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה, יש מקום שיפרק לי אותם וייתן לי זמן לקחת ולהדביק כל עוד נרכב נשאר אצלו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלחת קישור לTYC שנמכר בארץ ב450 ש"ח לפנס. כפי שאמרתי, לא משתלם להזמין מחול.

אחרי שיוף טוב ופוליש לסיום אפשר להגיע לתוצאה טובה (שוב, מנסיון על הפנסים האלו בדיוק). בעלי מקצוע בארץ יודעים בעיקר רק למרוח שכבה שמחדשת את הפנסים (רובם), הם לא טורחים ללטש את הפנס, שזו הדרך היחידה לתקן את המצב.

הפנסים האלו בעייתיים וגם אצלי יש להם את הלכלוך הצהוב מבפנים(יותר מזה, זה נראה כמו פלסטיק שנשרף). שיוף ופוליש כבר לא יעזרו נגד הכתמים האלו.

אני ממליץ לך לקנות זוג פה בארץ או לפרק את ה"אוזן" מהפנס שלך ולהדביק בפנס השני. אפשר גם להדפיס את החלק שאתה צריך במדפסת 3D ואז לא תצטרך לשבור חלק מהפנס הישן.

ודבר נוסף, היכן אני יכול להשיג פנסים כמו בקישור שצירפתי (כהים, ומאותו יצרן) בארץ? יש לך דגם\טלפון\לינק?

שוב תודה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1987 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...