Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתי יביאו ניסאן מיקרה החדשה?

me5000
שימו לב! השרשור הזה בן 1908 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מאמין שאחרי שייגמר המלאי של הדגם הישן.

לא חדש שאצלינו מאחרים בשיווק דגמים, בדגם הזה מדובר באוטוטו שנתיים,

אך יש דגמים אחרים שהגיעו לארץ באיחור די מוגזם, כמו המיצובישי ASX למשל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הישנה נראית פתטית לעומת החדשה אבל משום מה בארץ יש רק את הישנה...

כי ״החדשה״ (במרכאות כי היא כבר כמעט בת

שנתיים...) נראית כמו אוטו, והישנה (בת 8) נראית כמו צעצוע...

בכל אופן, אין קשר למלאי. לחדשה אין גרסה אוטומטית, ולכן טרם נמכרת מחוץ לאירופה. אני מניח שמתישהו בקרוב זה ישתנה כי כמה זמן הם יוכלו למשוך את הדגם הקודם.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנוט נמכרת כרגע רק ביפן וצפון אמריקה.

המיקרה החדשה מחליפה את הנוט גם באירופה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנן כמה אפשרויות בנוגע לעתידה של המיקרה בארץ.

*יכולים לא להביא בכלל(בניגוד לדגמים אחרים שקרסו הביאו לבדיקה ובסוף לא שיווקו כמו המגאן 5 דלתות והפולסאר, את המיקרה אפילו לצרכים האלה לא טרחו).

*אם ניסן בחול יחליטו לעשות כפי שעשו עם הקשקאי(יחידת ההינע הלא מוצלחת מבחינת ביצועים של 1.2 עם גיר רציף פינתה את מקומה לטובת ה1.3 החדש שפותח בשיתוף עם מרצדס משודך לגיר רובוטי כפול מצמדים) אז יש סיכוי שהיא תגיע בצורה דומה עם גיר רובוטי חד מצמדי או כפול מצמדי.

*המיקרה תאמץ את יחידת ההינע ההיברידית שתוצג לראשונה בדור החמישי של הקליאו שהולך וקרב וכרגע אין עליה הרבה פרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני ראיתי במאי את המיקרה החדשה בקפריסין.

אבל לגבי השאלה שלך, מציע לך לבדוק כמה עובדות:

-כמה זמן אחרי ההשקה באירופה הגיעה לארץ הקליאו החדשה.

-וכמה זמן אחרי ההשקה באירופה הגיעו הקשקאי והאקס-טרייל הנוכחיים.

-כמה זמן לקח למגאן סטיישן הנוכחית להגיע?

-וכמה זמן לקח לנוט להגיע אחרי שהשיקו אותה באירופה?

תגלה שקרסו אוהבים לפגר בזמנים.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, אם אין גירסא שתתאים לשוק המקומי(והשוק המקומי יעדיף את הגירסא ההודית המיושן במקום להפעיל את רגל שמאל בכל רגע נתון) אין סיבה להביא את המיקרה החדשה - זה לקבור את הדגם בארץ.

אפילו דאצ׳יה שהגיעו לפה בקול קורא של גיר ידני התהפכו לאט לאט לאוטומט בלבד.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים, המיקרה דור קודם נמכרת פה בכמויות במבצעים שונים ובמחיר שראוי לרכב הזה (בתחילת השיווק האוטומטי נמכר בקרוב ל 100K). אכן אין שום קשר בין הדור החדש לקודם. ראיתי את החדשה וישבתי בה באיזו תערוכה, מרגיש כמו רנו קליאו מבחינת המימדים ולא בכדי. קצת מבאסת מבחינת הגודל. דווקא אהבתי שהדור הקודם הציע משהו בין מיני לסופרמיני מבחינת מימדים, כמו הסוזוקי ספלאש עליה השלום. הסופר מיני מתחילות לקבל מימדים של משפחתיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1908 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...