Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח משומר דרך על...עקיפה מימין?

שימו לב! השרשור הזה בן 1986 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לנקמיצ'י

מצלמות מיקומם קבוע , לכן לידם יסעו כמו ילד טוב ירושלים ומיד לאחר מכן ככל העולה על רוחם. ככה הרי הנוהל ליד מצלמות המהירות.

שוטר נוסע ונייד צייד אותו עם מצלמה שתתעד את הפושעים וככה תהיה הרתעה.

מכשיר הממל"ז יכול לבוא מצוייד במצלמה שתצלם את הרכב שנקלט. למה לא מצטיידת המשטרה במכשיר ה"משוכלל" הזה.

כמה פעמים רק כאן בפורום , מועלית הטענה שלא תפסו אותי אלא את זה שבדיוק עקף אותי.

כנראה שמחפשים את הפתרונות הקלים שעולים אפס או קצת פחות מזה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 90
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ברוסיה כל בן אדם עשירי - שוטר.

עזר להם לפתור את העבריינות? לא. זה הפך אותם למדינת משטרה, שכל אזרח מפחד מהשוטרים שמחפשים על מה להעניש את האזרחים. זה מה שנקרא מדינת משטרה.

ההתנהגות הזאת בכבישים מגיעה מחינוך ועצבים וגידול בכמות השוטרים לא יעזור פה הרבה, רק יעביר את העצבים למקומות אחרים.

הנהג ש"מתפרע" בכבישים, אלה אנשים שהוזנחו על ידי המדינה עשרות שנים. אני מדבר על ספורט מוטורי.

אז הם ימשיכו להתפרע בכבישים כל עוד לא נותנים להם יחס ראוי.

ניכר ממש שלא היית מימייך ברוסיה. לגבי אכיפה אלקטרונית - בעוד כמה שנים, המקום היחיד שלא יהיה מצולם זה השירותים בביתך. וזה המצב בכל העולם.ואם אין לך מה להסתיר ואתה לא עבריין, מה יש לך לפחד מכך?

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניכר ממש שלא היית מימייך ברוסיה. לגבי אכיפה אלקטרונית - בעוד כמה שנים, המקום היחיד שלא יהיה מצולם זה השירותים בביתך. וזה המצב בכל העולם.ואם אין לך מה להסתיר ואתה לא עבריין, מה יש לך לפחד מכך?

האם כל מה שיש לבן אדם להסתיר בהכרח הופך אותו לעבריין?

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתנהגות הזאת בכבישים מגיעה מחינוך ועצבים וגידול בכמות השוטרים לא יעזור פה הרבה, רק יעביר את העצבים למקומות אחרים.

הנהג ש"מתפרע" בכבישים, אלה אנשים שהוזנחו על ידי המדינה עשרות שנים. אני מדבר על ספורט מוטורי.

אז הם ימשיכו להתפרע בכבישים כל עוד לא נותנים להם יחס ראוי.

עכשיו תורי לצחוק צחוק לבנטיני ארוך

דווקא אנשי הספורט המוטורי הם הנהגים הטובים יותר על הכביש. הם נוהגים בשיקול דעת מובהק בניגוד לשאר הצמיגים שלא הכי מנופחים בכביש שלא מבינים מהו רכב מהם הכוחות הפועלים על הרכב ואיך להתמודד אתם. אנשים שהם מתרבות ה"אכלו לי שתו לי" ומסדר ה "אני, שלי, כאן ועכשיו".

מסכים רק לכך שהפתרון הנכון מורכב מ: חינוך, חינוך, תשתית, אכיפה איכותיתוענישה מתאימה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת בדיוק השאלה ששואלים המשטרים האפלים.

לך אני אענה בפירוש, זה לא עיניינך מר.פאטבוי. תתעסק בחיים שלך ואל תכנס לחיים של אנשים אחרים, כל עוד זה לא נוגע לך ישירות.

אני משלם את המסים כדי שיגנו עלי ויעשו סדר בצורה מקצועית ושקופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשי ספורט מוטורי? אין כאלה בארץ כמעט. הספורט הזה לא היה חוקי עד לפני לא מזמן.

אני מדבר על אנשים שרוצים אבל לא יכולים להיות אנשי ספורט מוטורי ובגלל זה המקום היחיד שהם יכולים לנהוג בצורה ספורטיבית, אלה כבישים הציבורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשי ספורט מוטורי? אין כאלה בארץ כמעט. הספורט הזה לא היה חוקי עד לפני לא מזמן.

אני מדבר על אנשים שרוצים אבל לא יכולים להיות אנשי ספורט מוטורי ובגלל זה המקום היחיד שהם יכולים לנהוג בצורה ספורטיבית, אלה כבישים הציבורים.

נכון מאוד!! וכל מי שרוצה להיות מתאגרף ואין לו מקום להתאמן בקרבת הבית, פשוט ילך ברחוב ויתן סנוקרת לאנשים אקראיים.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אזכיר שעד לפני שנה או שנתיים לא היו בכלל מסלולים חוקיים בארץ. כל מסלול שהיה קם, הגיע דחפור ממשלתי והרס את המסלול. מפה מגיע החוסר אונים. רק בשנה אחורנה הקימו זוג מסלולים בדרום, על איזה אנשי ספורט מוטורי מדברים? אלה שהיו פעמיים במסלולים האלה? פשוט בדיחה.

מועדון אגרוף אפשר להקים בכל מקום, זה חוקי לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום קשר בין המסלולי מירוץ והספורט המוטורי למה שרשמת.

ישה - מצלמות אפשר גם להזיז. די בפשטות.

המשטרה עושה את זה כבר עכשיו עם המצלמות לאיתור נהגים שמסמסים בצידי הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה שפעולות אכיפה וענישה משפרות בטיחות של כולנו אז ככל שיש למשטרה רשת אמצעי אכיפה רחבה יותר, כך ייתפסו יותר עבריינים וחברה בכללותה תרוויח. במסגרת הנחה זו דיווח למשטרה זה פעולה אתית שמעלה איכות החיים של כולנו, כמובן כשהמשטרה עושה על סמך דיווח פעולות אכיפה באופן יעיל. אבל אם חברי כנסת קוראים אחד לשני "שטינקר", מה כבר לצפות מאזרח פשוט.

דיון יותר רחב הוא האם ההנחה הזאת נכונה? אולי אפשר לבנות חברה ללא פעולות אכיפה מצד מדינה, אבל אף אחד לא יודע איך. חברה כזאת מידרדרת לאנרכיה.

עריכה אחרונה על ידי vladday
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
דני, נניח שאתה נוסע בכביש בנתיב הימני במהירות 90 קמ"ש, משיג רכב שנוסע בנתיב השמאל במהירות של 70 קמ"ש. אז אתה לא ממשיך לנסוע כמו שנסעת? אתה מוריד את המהירות ל 60 קמ"ש כדי לא לעקוף אותו מימין ותוקע את כל התנוע? ברור שתמשיך כמו שנסעת.

.

אני מקוה שהטקסט שאני כותב ייראה היטב כי אני לא בטוח בכיווניות של התגובה ועל כך אני מתנצל מראש.

לפני הרבה שנים (2003) הייתי בקורס נהיגה מונעת ושם נשאלה בדיוק השאלה שאתה שואל.

תשובת המדריך: במקרה כזה אני מאט ולא עוקף עד שמגיע רכב מאחורי. אז זהו מצב של גודש תנועה. ולפי החוק ,במצב זה עקיפה מימין מותרת.

אני חייב להגיד שהתשובה נראתה לי אז וגם היום מאולצת. לדעתי לא זה מה שהתכוון מחוקק במילים "גודש תנועה (פקק)" אבל זו התשובה שקיבלנו בקורס.

מכיון שסביר שפותח השירשור צולם מאחור, כלומר היה עוד רכב מאחוריו , הוא יכול לטעון לגודש תנועה ולעקיפה מותרת. שוב בלי סירטון קשה לדעת את הנסיבות המדויקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא גודש תנועה. בדוגמא הוא נוסע 70 קמ"ש איפה שמותר 90 קמ"ש.

אפשר לעקוף מימין בכל מצב שבו יש רכבים שנוסעים צמוד בפקק, ונתיב אחד מתקדם מהר יותר מנתיב אחר.

בדוגמא שלי, מי שנסע ב70 קמ"ש בשמאלי הוא לא בסדר אבל זה לא גודש תנועה. הוא פשוט נוסע לאט יותר מהמהירות המותרת המקסימלית, שזה לגיטימי בשמאלי לזמן קצר, ואז הוא צריך לחזור לימני.

אם הוא לא עובר לימני, אז הוא עושה עבירה, ובשביל זה צריך להיות שם שוטר שיתן לו דוח על זה. מכוון שזה לא קורה, אז כולם ממשיכים לעשות את זה (למרות שבזמן אחרון יש שיפור), במקום זה נותנים דוח על עקיפה מימין וזה לא הוגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע איפה אתם נוהגים.

אני גר בצפון, ופה, כולם בשמאלי ועוקפים מהימני. כנראה כולם כאן אנגלים.

זה גם לא יעזור אם יתנו ל-100 איש שנוסעים בשמאלי בלי לחזור לימני דו"ח. זה מתחיל ונגמר בתרבות של "אם צריך לעשות ככה, נעשה הפוך, נדפוק את כולם ונראה מה יקרה... אבל העיקר שנדפוק את כולם".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנת תעבורה 47ג:

בלי לפגוע בהוראות תקנת משנה (א) ותקנה 35, בכביש חד-סטרי שיש בו שני נתיבים או יותר באותו כיוון נסיעה, אשר מחמת צפיפות התנועה נעים בו כלי רכב בטורים בכל נתיב, לא יראו כעקיפה את תנועתם של כלי רכב הנעים בנתיב אחד והנוסעים במהירות העולה על המהירות שבה נוסעים כלי הרכב שבנתיב האחר, ובלבד שהדבר לא יגרום הפרעה או סיכון לתנועה.

בדוגמא שהובאה, סע בנתיב הימני במהירות 70 קמ"ש במקביל לרכב שבשמאלי עד שיצמד אליך רכב אחר מאחור (2 כלי רכב= לשון רבים=טורים) ואז תן גז וסע לשלום. תוכל לעבור לשמאלי לאחר כברת דרך וזה לא ייחשב כעקיפה.

בלי כל קשר ובלי לראות את הסרטון, צריך צרוף גורמים אחרים, לדעתי, כדי שיירשם דוח.

הגורמים האחרים יכולים להתבטא כנהיגה מסוכנת במובן של: לא היה איתות, הסטייה לשמאל הייתה חזקה ו/או פראית ו/או מסוכנת או מסכנת משתמשי דרך אחרים, וגם החזרה לשמאל.

בכל מקרה אחר, הדוח לא היה מחוייב המציאות. היה אפשר להסתפק בשליחת מכתב יידוע לבעל הרכב.

עריכה אחרונה על ידי אביG
היד מהירה מהעין...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1986 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...