Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מהו גלגל תנופה?

The Delusion
שימו לב! השרשור הזה בן 6968 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גלגל בעל מסה כבדה יחסית לשאר החלקים הנעים במנוע.

נותן סיבוב "חלק" יותר של המנוע.

גלעד

אז כל מה שהדבר הזה עושה זה נותן שהמנוע יסתובב חלק יותר ?

אפשר להיסתדר ולנסוע בלעדיו ?

וכמה חלק כזה צריך לעלות בערך ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גלגל תנופה תפקידו להתגבר על הנקודות המתות של המנוע ...

הריי לכל מנוע בעל ארבע צילנדרים או 6 או 8 לא משנה כמה , יש נקודה מתה שאין אף בוכנה שנותנת עבודה , ולכן גלגל התנופה מפצה על חוסר העבודה הזאת ( חוק כוח צנטרפוגלי ) .

תפקיד שני שיש לגלגל התנופה הוא לחבר בין המצמד לבין המנוע , המצמד מחובר לתיבת ההליוכים ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גלגל תנופה תפקידו להתגבר על הנקודות המתות של המנוע ...

הריי לכל מנוע בעל ארבע צילנדרים או 6 או 8 לא משנה כמה , יש נקודה מתה שאין אף בוכנה שנותנת עבודה , ולכן גלגל התנופה מפצה על חוסר העבודה הזאת ( חוק כוח צנטרפוגלי ) .

תפקיד שני שיש לגלגל התנופה הוא לחבר בין המצמד לבין המנוע , המצמד מחובר לתיבת ההליוכים ...

**********עריכה - אם אתה רוצה להמשיך לכתוב בפורום , תשמור את הסגנון הזה לעצמך , או - אם אתה מוכרח , להודעות פרטיות. גם אם אתה צודק , זה לא מצדיק שימוש בסגנון הזה******

אם כבר, יש כאן עניין של שימור תנע זויתי, אבל אין צורך לבלבל סתם עם מושגים את מי שלא מבין.....

לעניין:

ניתן תיאורטית לבנות מנוע ללא גל תנופה. המנוע ירעד, פעולתו לא תהייה חלקה ואף אחד לא יקנה את המנוע.

בברכה,

גלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסלח לי מאוד אחי *****עריכה - חילוקי דיעות בין אחים פותרים בבית מסביב לשולחן**********

אם יש חילוקי דעות אתה מוזמן לפנות אלי ...

והנסיון שלי והתואר הנדסאי רכב שלי מקנה לי את הזכות לענות תשובות נכנות ומי שלא מבין יבקש הזבר....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6968 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...