Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עסק לחלונות כהים הציע להסיר לי את החלונות תמורת זיכוי מלא. בסוף החזיר רק חלק מהסכום.

שימו לב! השרשור הזה בן 1991 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתביעה בבית משפט לתביעות קטנות אתה "חושש"

מתביעה כנגדך על לשון הרע אינך חושש?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובלי שום קשר, 2500 ש"ח להשחרה במדקות?

רק לפי המחיר אני יכול לשער מי בית העסק המפורסם, אבל אלו רק השערות.

לגבי מסע ההפחדות שלהם,

כל עוד תיצמד לעובדות לא רואה בעיה בפרסום המקרה.

אני משער שזה ניסיון להפחיד אותך. עשו שיטת מצליח ועבד להם.

זה ממש אבסורד ש"כל ביקורת עליהם ברשת תגרור תביעה". יש לך זכות להביע ביקורת על כולם.

מכעיס? כן.

האם שווה להיכנס לזה? לדעתי לא.

הייתי משחרר וממשיך הלאה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסקרן אותי שם בית העסק בכדי ללכת אליו ולבצע אצלו עבודה.

הגישה העסקית שלו נכונה ובריאה, להוציא את סיפור סוללת עורכי הדין.

גם אני בעל עסק, ומוכר עגלות לתינוקות וכסאות רכב וכו'. נניח שלקוח מגיע אלי אחרי שרכש כסא יקר עם מערכת איזופיקס והכסא זז קצת במקום, כמו שצריך להיות איזופיקס אמריקאי, וזה לא מוצא חן בעניו, אציע לו אחרים, יקרים או זולים יותר, ואם הוא פרפקציוניסט אסביר לו שאני יכול לבטל את העסקא ולהחזיר לו את הכסף (לא זיכוי), וזאת משום שאני לא מחפש כאבי ראש ולקוחות כאלו. אין לי פתרון אמיתי ללקוח כזה. ב-80% מהמקרים הלקוח ייכנע וישלים עם מה שיש, והיתר יקבלו את כספם גם אם אני מפסיד פה ירידת ערך של מוצר פתוח.

יתרה מזאת, בית העסק הנ"ל לא מוכר, כמוני, מוצר של עלות + X% רווח, אלא עיקר התשלום הוא על העבודה, דהיינו הוא מפסיד ממש. אני מעריך שהוא שיער שהלקוח יירד מהעץ ויישאר עם ההשחרה, אך זה לא מה שקרה. אמנם היה צריך להחתים אותו ולהסביר לו בדיוק על גובה ההחזר טרם ביצוע ההסרה, אך לדעתי הוא יצא כאן גבר ופות"ש צריך לנשק לו את החלון....

וזה עוד לפני ששמענו את הצד השני.

גילוי נאות: אני לא סובל השחרות לא מקוריות מכל סוג שהוא, ולכן לא אלך באמת לבית העסק הנ"ל בכדי לבצע השחרה....

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מבין שכיסא של תינוק זה לא משהו שאפשר להשוות למדבקות של חלונות - שברגע שאתה מוריד אותן, אפשר לזרוק אותן לפח, וכך גם את הזמן שהושקע בלהדביק אותן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה פה שהוא אמר משהו אחד ועשה משהו אחר.

אם הוא היא אומר לפות"ש אני אזכה אותך, אבל אחייב אותך על X על ביצוע ההסרה לא הייתה פה בעיה.

ועוד משהו, אם פות"ש היה שואל אותם מה קורה אם העבודה לא תהיה לטעמו עוד לפני שהתחילה העבודה, זה היה פותר המון בעיות.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שתוהה, לא פרסמתי את שם העסק בגלל שהשאלה שלי הייתה התייעצות משפטית ולכן גם פרסמתי אותה פה, ולא כפוסט בעניין חוות דעת על בית עסק... אולי אפרסם גם שם בפוסט שכבר יש על העסק הזה

מסקרן אותי שם בית העסק בכדי ללכת אליו ולבצע אצלו עבודה.

הגישה העסקית שלו נכונה ובריאה, להוציא את סיפור סוללת עורכי הדין.

גם אני בעל עסק, ומוכר עגלות לתינוקות וכסאות רכב וכו'. נניח שלקוח מגיע אלי אחרי שרכש כסא יקר עם מערכת איזופיקס והכסא זז קצת במקום, כמו שצריך להיות איזופיקס אמריקאי, וזה לא מוצא חן בעניו, אציע לו אחרים, יקרים או זולים יותר, ואם הוא פרפקציוניסט אסביר לו שאני יכול לבטל את העסקא ולהחזיר לו את הכסף (לא זיכוי), וזאת משום שאני לא מחפש כאבי ראש ולקוחות כאלו. אין לי פתרון אמיתי ללקוח כזה. ב-80% מהמקרים הלקוח ייכנע וישלים עם מה שיש, והיתר יקבלו את כספם גם אם אני מפסיד פה ירידת ערך של מוצר פתוח.

יתרה מזאת, בית העסק הנ"ל לא מוכר, כמוני, מוצר של עלות + X% רווח, אלא עיקר התשלום הוא על העבודה, דהיינו הוא מפסיד ממש. אני מעריך שהוא שיער שהלקוח יירד מהעץ ויישאר עם ההשחרה, אך זה לא מה שקרה. אמנם היה צריך להחתים אותו ולהסביר לו בדיוק על גובה ההחזר טרם ביצוע ההסרה, אך לדעתי הוא יצא כאן גבר ופות"ש צריך לנשק לו את החלון....

וזה עוד לפני ששמענו את הצד השני.

גילוי נאות: אני לא סובל השחרות לא מקוריות מכל סוג שהוא, ולכן לא אלך באמת לבית העסק הנ"ל בכדי לבצע השחרה....

נראה לי שהמודגש אומר הכל לא?

אני לא זה שביקש הסרה תמורת זיכוי, אני ביקשתי פתרון. הם אלה שהציעו לי לבוא, להסיר את החלונות ולקבל החזר כספי מלא

הבעיה פה שהוא אמר משהו אחד ועשה משהו אחר.

אם הוא היא אומר לפות"ש אני אזכה אותך, אבל אחייב אותך על X על ביצוע ההסרה לא הייתה פה בעיה.

ועוד משהו, אם פות"ש היה שואל אותם מה קורה אם העבודה לא תהיה לטעמו עוד לפני שהתחילה העבודה, זה היה פותר המון בעיות.

נכון, זה כנראה נבלע בין הסיורים שעשו לי בכל מחלקות הסדנא, זה שהבטיחו לי ש"אוי ואבוי לנו אם תהיה עבודה פחות ממושלמת ותצא לא מרוצה, אין מצב כזה בחיים" וזה שבעלי מכוניות שעולות מיליונים עומדים להם עם פנס מתחת לאוטו לראות את המתיחה של הציפויים. אז כנראה שוכנעתי יותר מדי. ואני מוסיף את זה שאם הייתי מבקש מהם קודם את הכסף ואז רק שיתחילו להסיר את החלונות כנראה שזה לא היה קורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחומר השקוף של ג'ונסון יש באמת צבע ירקרק וסגול לפעמים בשמש. בחומר של לומר יש תמיד שינוי גוון כחול אפור קבוע והרבה יותר נעים וקביל. גם לאיכות החומר יש תפקיד. אין חומר נאנו שלא משנה גוון.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולמרות זאת הבטיחו לו שלא יהיו שינוי גוונים כלל, לפי דבריו.

לא שמענו את הצד השני, כי ג'וני קוקרן לא מרשה לאף אחד לחשוף אותם.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1991 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...