Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ ברכישת ג'יפון חדש לזוג מבוגר 2018-2019

מאיה2009
שימו לב! השרשור הזה בן 2007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

הורי בשנות ה 70, מחפשים רכב גבוה, נוח על הכביש בעיר מתלים טובים, אמין, (כמה שפחות ביקורים במוסך)...

חשבו בכיוון של סיאט אטקה, פיגו 3008 בגלל הנוחות, קצת מדאיג השם הרע שיש למכוניות האירופאיות בארץ.

אשמח לשמוע חוות דעת גם על קיה נרו ועוד הצעות.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מבחר עצום של דגמים שיענו על הדרישות. אם הם רוצים משהו לא הרפתקני מאזדה CX-3 יכולה להיות בחירה טובה.

3008 וקיה נירו גם כן אופציות מצוינות. לקיה נירו יתרון בצורת מפרט בטיחותי מקורי מלא במחיר נוח יחסית.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ההורים שלי בשנות השבעים לחייהם ומרוצים מאוד מה3008, כמו גם עוד שני זוגות חברים שלהם.

למעשה, מתוך לא פחות מאחד עשרה בעלים של הרכב (משפחה, חברים, הורים של חברים וכו׳), אני לא מכיר אחד לא מרוצה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי שיעשו סיבוב אם הם מכוונים ל3008 יש לי קולגה שהוריו קנו כזאת אבא שלו מת על הרכב. אמא שלו מעדיפה לקחת בשושו את היומדאי אקסנט שלו כי ה3008 קשה לה לתפעול.

(הכול דיגיטלי אין כמעט מקשים)

לגבי אמינות מנוע הדיזל ותיק ומאוד אמין וגם תיבת ההילוכים הרכב עצמו לא ידוע כבעייתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שסיבוב קצר עם הרכב יעזור מבחינה זו, אלא אם כן ממש ישנאו את תפעול המסך מהרגע הראשון.

לכל דבר לוקח זמן להתרגל. במערכת של ולוו למשל לקח לי כמה ימים טובים להבין אותה בXC90 החדשה כשהיתה אצלי שבועיים, ובXC60 החדשה השלושה ימים שהיתה אצלי לא ממש הספיקו לי כדי להתרגל או ללמוד אותה (את מה שלמדתי מהXC90 שנתיים קודם כבר שכחתי...).

בכל אופן, אם זו אינדיקציה כלשהיא אז אבא שלי שהוא טכנופוב גמור, התרגל ל3008 יופי. גם אם מדי פעם אני נאלץ להסביר לו שוב איך להחליף את התצוגה הדיגיטלית כשהוא שינה אותה בטעות...

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...