Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי אשם בתאונה?

שימו לב! השרשור הזה בן 2002 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוי, איזה שטות. הרבה שטויות שמעתי בפורום אבל זו בין הגדולות שבהם.

זה שהם לא דוברים עברית מעיד שהם לא צלולים והנהג לא בודק את המראות.. ואם אני לא דובר ספרדית ונוהג בספרד אז אני בהכרח לא צלול לשיטתך? אני ממש מצטרף להמלצות כאן. לא כדאי לך להגיע לביהמ"ש עם הסרטון הזה והטיעונים האינפנטילים האלו.

לא, אבל זה שהנהג בן 74 ולא מסוגל אפילו להבין מה הסיטואציה ברגע שעצרנו להחליף פרטים כן מעידה על כך שאינו צלול או כשיר לנהיגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הפוסט שלך, בו שקישרת חוסר ידע בשפה לצלילות של אדם, רק חיזק את ההערה שלי לגבי גזענות.

לגבי התגובה שלו, אני משער שעל רק תאונה ופניה אגרסיבית שלך (אותה אגרסיביות בה אתה נוקט כאן, צודק ב-100% והיתר) וודאי לא תגרום לו להגיב אחרת.

דרך ארץ קדמה לתורה, אצלך דומה שאין לא את זה ולא את זה.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטער, אבל אין לי מושג על איזו גזענות אתה מדבר. סך הכל ציינתי את העובדה שמדובר בזוג רוסים מבוגרים שלא יודעים עברית כהוכחה לכך שהנהג אינו צלול מספיק כדי להתרכז בנהיגה ולבדוק את המראות. לכן, לא הופתעתי כשראיתי מי היה ברכב. זה שאמרתי להם שיש לי סרטון זו גם עובדה שציינתי היות והנושא המדובר נמצא בפורום משפטי. לכן חשבתי שזו עובדה חיונית לייעוץ במקרה וירצו לתבוע אותי.

זה שאני נוהג במהירות (או לפי מיולתיך בצורה "תוקפנית") לא אומר שאני לא בוחן את המתרחש סביבי. להפך, אני יכול להגיד לך שנמענתי מכל כך הרבה תאונות בחיי כשנהגתי מהר ולא נהגתי לאט כי אז אתה מתמודד עם אנשים ואתה פגיע יותר. אני מעדיף "לברוח" מהסכנות.

...

ואני יודע שאני צודק ב-100%.

בחור - אין לך מושג ירוק.

נתחיל בגזענות - פגשתי רוסים בני 90+ שאינם דוברים מילה עברית, אבל יכסחו אותך בהורדת ידיים - גם פיזית וגם קוגניטיבית. דרך אגב, גם כמה מרוקאים ועוד כמה כאלה שאיני יודע מהיכן הגיעו.

אולי יראה לך מוזר, אבל בשביל לנהוג בתוקפנות לא צריך לנהוג מהר, לפעמים מספיקה דחיפה ב-3 קמ"ש, ומצד שני אפשר לנהוג נהיגה מגננתית ב-120. זה תלוי בנסיבות. והנהיגה שלך כאן תוקפנית מאד, אתה מסתער על הנתיב כאילו זו חוליית מחבלים, לא כביש שבו יש עוד נהגים שרוצים לחזור הביתה בשלום. אתה נדחף בכוח בין ההונדה לאי התנועה, בלי שום התיחסות לסביבתך. ההבדל בין נהג זהיר לבין נהג תוקפני הוא בין מי שמבין מה קורה סביבו ומהיכן עלולה לצוץ צרה, לבין מי שיוצר אותה במתכוון.

ולגבי צדקתך - אני מתחנן, הגש תביעה, ואל תשכך להעלות לכאן את פסק הדין. אתה חי באיזה יקום מקביל שבו אתה צודק והאחרים משעממים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה מקרה קצת דומה. הנהגת של הרכב שמנע את מעבר רכב אחר לנתיב פניה קיבלה הצעה נדיבה לשלם רק 80% מהנזק.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי להביא את המקרה הזה, אבל הם לא מספיק דומים (עמידה מול נסיעה, שני נתיב פניה מול אחד, הדחפות לפקק מול מעבר לצורך עקיפה), ואין מה לעשות במקרה של תאונות כאלה אלוהים נמצא בפרטים הקטנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2002 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...