Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הורכבו פנסי ערפל ל VW פולו אבל הפלסטיקה לא תואמת

שימו לב! השרשור הזה בן 1984 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אשמח להסתייע באנשי הפורום, כאחד שאוהב תוספות אלקטרוניות וקוסמטיות לרכבים. בעיקר בתוספות "מקור".

התקנתי לאחרונה קיט פנסי ערפל לפולו שלי, יחד עם גריל תחתון כסוף.

העניין הוא שהחלק של כיסוי הפנים לא אוטם את כל איזור הפנס ונשאר מעיין "מרווח".

כיצד ניתן ל"מלא" את האיזור הריק?

אציין שיש לי את הגריל הקודם, זה שהיה ללא כיסוי פנסי ערפל, כך שאולי ניתן לבצע "פתחים" בו?

מצ"ב תמונות

Fog1.jpeg

Fog2.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם חיזקת הכל כראוי?

נראה כאילו אחד הקליפסים לא יושב כראוי במקום.

היי מקס, אכן כך נאמר לי.

המתקין אמר לי שבגלל שמדובר בקיט לא מקורי, לכן קיימת הבעיה הזו. שהבעיה היא בפלסטיקה.

אינני יודע אם אקח "סיכון" וארכוש פלסטיקים מקוריים מפירוק, הבעיה באמת תפתר, כי ראיתי עבודות קודמות שלו ופתאום שמתי לב שגם בהם היה "מרווח".

לטענתו זה רק הקיט הזה ואני לא מבין יותר מדי...

לכן, מנסה לבקש עזרה מעוד מומחים בתחום שאולי יוכלו לסייע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. באמת תנסה קודם לבד.

ב. ייתכן מאוד שהקיט לא 100%, לי הייתה את אותה הבעיה אז לקחתי את הפלסטיק המקורי, יצרתי בו את החורים הדרושים לפנס בצורה מדוייקת וזהו.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. באמת תנסה קודם לבד.

ב. ייתכן מאוד שהקיט לא 100%, לי הייתה את אותה הבעיה אז לקחתי את הפלסטיק המקורי, יצרתי בו את החורים הדרושים לפנס בצורה מדוייקת וזהו.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

היי,

אין לי את הכלים לבצע את הפתחים. תוכל להפנות אותי למישהו שיכול לעשות/עשה זאת בצורה מקצועית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו גם אני הזמנתי את הקיט הזה.

החלק הזה היה יחסית פחות גמיש (מבחינת אלסטיות של ההתאמה לפגוש עצמו) וזה גם היה כמו שאתה מתאר.

תנסה אולי לעקל (מלשון עיקול) את זה ותראה מה קורה בהרכבה נוספת.

פעם בהתחלה זה היה מפריע לי, היום כבר פחות.

123213123.jpeg

עריכה אחרונה על ידי gozal

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו גם אני הזמנתי את הקיט הזה.

החלק הזה היה יחסית פחות גמיש (מבחינת אלסטיות של ההתאמה לפגוש עצמו) וזה גם היה כמו שאתה מתאר.

תנסה אולי לעקל (מלשון עיקול) את זה ותראה מה קורה בהרכבה נוספת.

פעם בהתחלה זה היה מפריע לי, היום כבר פחות.

מציק בעין:|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 1984 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...