Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי מהאחים עדיף טיגואן 1.4 קומפורטליין /קארוק 1.5 אקסלוסיב/ אטקה1.4 אקסלנס או אקסלנס+

hezi508
שימו לב! השרשור הזה בן 1920 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפי מה שאני יודע אין 2 ליטר בנזין בקארוק יש רק 1.0 ליטר או 1.5 ליטר

בדיזל יש 1.6 או 2.0 אני מעדיף את השני ליטר בגלל הרמת גימור אקסלוסיב (יש בה עוד לא מעט מערכות בטיחות שאשמח שיהיו לי ברכב)

מבחינתי הדיזל זו פשרה כי אין כרגע בנזין במלאי או פנוי לבהזמנה הקרובה,

על 2.0 ליטר מחיר מחירון בגדול זה 200K על הבנזין 1.5 ברותה רמת גימור זה 185K בשניהם יש את אותה הנחה של כמה אלפי שקלים בסגירה,

האמת שאני נוסע הרוב המוחלט 80-85% מהקילומטראז' שלי מחוץ לעיר אם לא יותר מזה,

אף פעם לא היה לי רכב דיזל בעבר, מאנשים מסביב אני יודע שהיה יותר יקר לתחזק את הדיזל,

מבחינת ביצועים הפער הוא ממש שולי בין הדיזל עירונית/בינעירונית ל100 ק"מ 4.9/5.7 לבנזין 5/6.8 גם אני נוסע הכל עירוני זה פער של 100-150 שקל בחודש

אם גם התחזוקה יקרה יותר וגם מחיר הקניה גבוהה יותר אולי כדאי לי לחכות עוד חודשיים שלושה להזמנה הבאה או לחפש רכב אחר כמו שכתבתי קודם ראיתי שפז'ו 3008 התחדשה במנועים אולי זה יכול להיות מעניין.

אם היצעת כבר נסיעת מבחן בסקודה אני מציע לך ללכת לבצע נסיעת מבחן ב3008 ותחזור עם הרשמים שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערה : הסקודיאק דיזל נמכרת כעת במבצעי שקר קרוב ל 175 . 200K זה המחירון לתצוגה בלבד . מסכים שעדיין יקר אבל החבילה תחרותית מאד. אם לא דרוש לך המומנט בהחלט אפשר לחסוך קצת לקנות את הדיזל הצרפתי .

כמו שכתבתי קודם : נסיעת מבחן תכריע פה.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה ששואלים אם דיזל או בנזין שואלים מיד אח"כ כמה אתה נוסע בשנה? אני חושב ששוחחנו פה בעבר שהיום אין הבדל בעלות הטיפול, טסט, ומחיר רכב דיזל בהשוואה לבנזין. אז אם סולר עולה טיפה פחות ועל כל ליטר סולר נוסעים יותר מליטר בנזין ברוב המקרים ודיזל מראה אמינות טובה אז למה בכלל לא דיזל. בתוך העיר מיחוץ לעיר גם זה שאלה מוזרה. בארופה עד לא מיזמן רוב המכוניות היו דיזל מכל הסוגים מהקטנים ועד הגדולים הם דיזל. ולא כולים נוסעים "רק מחוץ לעיר" אז מה הם יודעים שאנחנו רק עכשו מגלים? הקיצור ממליץ על דיזל.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

כי זה לא רק מה שהמנוע נותן.

קודם כל למרות הבידוד המוצלח והמנועים המודרניים הדיזלים עדיין רועשים יותר. אחר כך לדיזלים יש בעיה של סתימת מסנן חלקיקים אם הנסיעות שלך בעיקר קצרות והוא לא מגיע לטמפ' עבודה למספיק זמן ולסיום המנוע כבד יותר וזה משפיע על ההתנהגות של הרכב.

לסיום למנועי דיזל יש אופי שונה. הם נותנים מומנט עדיף כבר בסל"ד נמוך אבל מאבדים נשימה מהר יותר בסלד גבוה. בגלל זה אתה רואה מנועים עם מומנט מאוד בריא והספק נמוך יחסית.

נכון שאלה דברים קטנים אבל אם אתה לא צריך את מה שהוא נותן למה לשלם את מה שהוא לוקח?

• מעניין 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדובר בהנחה מיוחדת, המחיר המלא של הדיזל הבסיסי הוא 180K.

במחירון החדש של סקודה כבר מופיע קודיאק בנזין 1.5 במחיר התחלתי של 183K, אם אני זוכר נכון גם פרסמו מחירי מבצע לימי המכירות הקרובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

שוב שלום,

בגדול עזרתם לי ובחרתי בקארוק אקסלוסיב 1.5 בנזין,

אבל בגלל אילוצים שלי וזמינות של הרכב עד לפני שבועיים לא הזמנתי וחבר המליץ לי לחכות לראות את הטויוטה ראב 4

ראיתי אותו היום במילה אחת WOW! הרבה יותר מושך מהקארוק.

השאלה האם עדיף משאר הבחינות?

בראב 4 בגדול זה מערכת היברידית 2.5 ליטר בנזין ומנוע חשמלי

אף פעם לא נהגתי על היברידית לא יודע להשוות את הנתונים של המנוע ההיברידי לטורבו בנזין של הקארוק אשמח לעזרה בנושא,

אני נוסע הרבה בינעירוני כולל עליות לירושלים כמה ההיברידי באמת יעיל עבורי?

הראב 4 יותר גדול מהקארוק בכל המידות רוחב אורך גבוה,

לראב 4 אין סנרוף כמו בקארוק

הרמות גימור הרלוונטיות עבורי הן E-XPERIENCE איזור 180K ו- E-MOTION (היותר יקרה) איזור 195K

ההבדל בינהן במערכות בטיחות זיהוי רכבים חוצים מאחור (לא בולמת כמו בקארוק) וזיהוי רכבים בשטח מת

באבזור הנוסף כסא נהג חשמלי בלי זכרונות (בקארוק יש 3 זכרונות),

ריפודי דמוי עור משולבים עם בד עם חימום (בקארוק עור אלקנטרה אבל בלי חיומום),

פתיחה חשמלית של תא מטען בבעיטה,

חישוקים גדולים יותר,

צבע בשני גוונים (שחור ועוד אחד)

אם אני מסכם את זה מבחינת מראה הראב 4 הרבה יותר משך אותי,

מבחינת מחיר הגרסאות היקרות כמעט אותו מחיר,

מה שנשאר לברר האם הראב 4 באמת יהיה יותר חסכוני עבורי?

האם המערכת בקרת שיוט אדפטיבית שלו מתאימה גם לפקקים כמו בקארוק?

חפרתי מספיק :-)

תודה על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

בטוח לגבי הזכרונות בכסא?

בראב ההיברידי היוצא יש 2 זכרונות.

הלכתי היום שוב לבדוק את הרכב וצדקתי לדגם החדש בגרסה היקרה אין זכרונות לסא החשמלי.

אין מרורוינג לטלפון הנייד

צג המכוונים חצי דיגיטלי (רק באמצע יש מסך)

אין חניה אוטומטית

אין פנסים עוקבי פניה

אין עצירה אוטומטית כשהנהג לא מגיב

אין בלימה אוטומטית כשמזהה רכב חוצה מאחור

אבל הצורה של הרכב יפהפיה

מה עושים?

יום חמישי מתוכננת נסיעת מבחן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחליט על איזה אבזור אתה לא מוכן להתפשר , יתרונות וחסרונות מול הדגמים האחרים ששקלת.

עוד אופציה היא לחכות שיתחיל ייבוא מקביל (מניח שכן, טויוטה זה המותג הכי פופלרי לאחרונה בייבוא מקביל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1920 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...