Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

|אוף טופיק| מנהלי תפוז פורשים מניהול

el presidente
שימו לב! השרשור הזה בן 6940 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פורום אופנועים במערכת תפוז.

הודעת התפטרות, כניראה עקב חילוקי דעות עם הנהלת תפוז.

הנשיא..מודה להם מפה על השירות..ומזמין אותם לכאן באופן קבוע..

מה איכפת לי..פורום שלי?!

ראש הממשלה: " לא נשחרר בוטנים עם מלח על הידיים!!!" :onfire::screwy:

"חכה לי רק רגע," היא אמרה בקול גדול, "אני בהריון" בואינג! התערבות על מתנדבת התפתחה לכלל אסון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני חושב שזו שעת כושר מצויינת להביא משם כלמיני מעלי-רמה (45degrees, dlx), ולרוקן את הפורום ההוא מתוכן באופן סופי, בדיוק כפי שקם הפורום הזה (carsforum) מחורבות פורום YNET, וכו'.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל, היה פעם לפורום טוב

אבל אני מרוצה מהפורום הנוכחי שלנו, מ"הראש" ומהרוח הכללית

הנושבת בין האשכולות השונים.דוגרי? ולמרות שאני לא אובייקטיבי.? נעים לי

בפורום שלנו

:)

לא כ-ל כ-ך כואב לי על פורום 8 - כבר מזמן הפנמתי

שהאווירה שהייתה בו בעבר כבר לא תחזור לשרור בו שוב

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשרשור קודם שאלתי את סקוטר מה זה פורום 8

האמת שאני חוזר להתעניין בתחום אחרי תקופת ניתוק, וכשחפשתי פורומים מצאתי את תפוז(לא ידעתי שהוא מכונה גם 8) כמובן ולמרות שבחיפושים מצאתי חומרמועיל, האוירה הכללית היתה "רועשת" לי מדי. אולי בעבר היה שם נחמד אבל לא הייתי אז:roll: ככה שלא יודע. בכול מקרה כשהמשכתי לחפש מצאתי את המקום הזה, ואכן נחמד פה ויש פה "ראש" טוב כהגדרת כרובי....מקווה שימשך כך.....:mm_yeah: :mm_yeah: :mm_yeah::biglaugh:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל, היה פעם לפורום טוב

אבל אני מרוצה מהפורום הנוכחי שלנו, מ"הראש" ומהרוח הכללית

הנושבת בין האשכולות השונים.דוגרי? ולמרות שאני לא אובייקטיבי.? נעים לי

בפורום שלנו

לא כ-ל כ-ך כואב לי על פורום 8 - כבר מזמן הפנמתי

שהאווירה שהייתה בו בעבר כבר לא תחזור לשרור בו שוב

:cry:

אחרי שנתיים שם... מהצעדים הראשונים שלי בעולם הדו"ג, ממש קשה להודות, אבל נראה שהפורום הגיע לשפל המדרגה! חבל, אבל היה פורום טוב ומקצועי פעם ונהיה במה ליציאות מטומטמות של חוכמולוגים למיניהם, רוע, וזלזול ברוכבים אחרים..

JoyRider בתפוז... :turn-l:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורום תפוז היה פעם פורום מצליח...

גם MOTOBIKE היה פעם לפורום מאוד מצליח.. בתקופה שהיה קיים שם מומחה אמיתי שהיה עונה לשם COLT, לדעתי מאוחר יותר הוא אף הפך למנהל פורום תפוז אך איני בטוח..

כרגע, מבחינת המקצועיות והרצינות והרצון לעזור, מבחינתי, אין על הפורום הזה.

רק חסר לי משו אחד, לדעתי צריך לגרום פה יותר תחושה של משפחה..:)

בעליו החדש של HONDA CR 125!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם MOTOBIKE היה פעם לפורום מאוד מצליח.. בתקופה שהיה קיים שם מומחה אמיתי שהיה עונה לשם COLT, לדעתי מאוחר יותר הוא אף הפך למנהל פורום תפוז אך איני בטוח..

לא בכוח, ולא להחפז... זה יגיע

כל דבר בזמנו שלו

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נתחיל לארגן מפגשי אופנועים כל שבוע ביום שישי באזור של המפגש ברמת גן.

תמונות של הבובה http://Ami18.pic.co.il :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחצי שנה האחרונה פורום 8 תיפקד בעיקר כבמה למריבות/קללות/השפלות ולעג לכל מי ששונה או בעל דעות שונות .המנהלים בעלי ידע רב לא שלטו בפורום ו"כל מיני" פרחו וצמחו שם .אני מעדיף שה "כל מיני

" הללו לו יחשבו על הפורום הזה כתחליף.לפי דעתי עדיף לשמור על הפורום הזה בצורתו הנוכחית (ואולי אפילו להכשיח חלק מן החוקים).כדי שגם כאן לא יתפתחו שירשורי "לך ***** אתה ו הGS שלך ".

או "איפה אני קונה DT/RMX אפשרי גם גנוב" .

ואני מאוד רוצה לחשוב שההנהלה פה תתיחס למשתמשים והמנהלים הרצינים בצורה יותר רצינית והוגנת.

והדרך היחידה שהפורום הזה יהפוך ליותר "משפחתי" היא שהרוכבים היותר ותיקים יחלקו את הידע ,ויזמינו ללמוד לא רק דרך המסך אלה גם דרך העיניים,הגלגלים,הטיולים,התיקונים והרצון לעזור גם מחוץ לסביבה הממוחשבת.

Dead but dreaming

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני מאוד רוצה לחשוב שההנהלה פה תתיחס למשתמשים והמנהלים הרצינים בצורה יותר רצינית והוגנת.

.

לא הבנתי - אתה טוען שאני לא רציני מספיק?

הכרובלוג

מחירון אופנועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכמובן הגרלות לחברי הפורום והטבות... מה לא טוב? :wink:

ובכל מקרה כרוב, תמשיך פה עם ההנהלה הדיקטטורית שלך! בהתחלה חשבתי שאתה מגזים

אבל ללא ספק זה עושה רק טוב!

ובאמת שכל אחד פה ייתן כמה בצעות לשיפור בשביל שהפורום יהיה יותר כמו משפחה, ואז הכל יהיה פשוט מושלם..!

בעליו החדש של HONDA CR 125!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6940 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...