Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתנה יפה לצוות רפואי - מה קונים?

Max.M
שימו לב! השרשור הזה בן 2008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 59
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הדבר הכי מכובד/יפה לתת לבית חולים בתור הוקרה, זה לאו דווקא היקר ביותר.

תמונה מעוצבת קטנה עם רישום יפה של שמות הצוות, ושמות הנותנים. זה משהו שתולים על הקיר ונשאר שם לתזכורת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שבארץ זה מקובל.

זה מנהג סובייטי יותר.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תספר את זה לידיד שלי ( מנתח במקצועו), שלא יודע מה לעשות עם ארגזי שתייה חריפה ( הוא שותה כוס יין פעם בשבוע ). בגלל שהשם מסגיר את מוצאו, שולחים לו בקבוקים ( ואין אפשרות להחזיר ). אז מה שנשאר, זה שאשתו מכינה עוגות עם קוניאק ב 2000₪ וכל הצוות חושש מהתמכרות לאלכוהול

לך תבין אנשים...

לפותח השרשור - תביא קופסת שוקולדים איכותיים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תספר את זה לידיד שלי ( מנתח במקצועו), שלא יודע מה לעשות עם ארגזי שתייה חריפה ( הוא שותה כוס יין פעם בשבוע ). בגלל שהשם מסגיר את מוצאו, שולחים לו בקבוקים ( ואין אפשרות להחזיר ).

ריבוי מטופלים יוצאי חבר העמים?

שוב פעם, זה מנהג שהגיע משם. אצל ילידי הארץ לא שמעתי שמביאים מתנות לרופאים.

למקס - תביא שוקולדים או עוגה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

מזל טוב מקס!!

סלסלה יפה של גז פלפל ושאר אמצעי הגנה עצמית יהיה סבבה.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב.

אם הולכים על שימושיות אני עם איתי ואם הולכים על תודה אז תמונה מהחידה עם ברכה לתלייה במחלקה. בכל מקרה אתה הולך לקלל אותם בחודשים הקרובים לא מעט בגלל שעות השינה והקריזות של האישה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מידע פנימי: בעיקרון אסור לתת מתנות לצוות הרפואי, זה אפילו מעוגן בחוק.

לגבי האופן שבו אפשר "להתגמש" עם החוק - זה כבר תלוי

במדיניות של בית החולים ושל המחלקה, אני ממליץ שתרימו טלפון לאחת המחלקות הרלוונטיות (יילודים/יולדות) ולשאול.

סתם בתור דוגמה (רק מחלקה מסוימת בבי"ח מסוים, כן? בכל מקום זה שונה) - יש מקומות שבהם תקציב הקפה/תה/סוכר נופל על האחיות עצמן והן ישמחו ל"חידוש מלאי" שלא ייצא מכיסן הפרטי.

מכתבי תודה - אין בעיה כמובן.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב

במקרה של לידה רגילה וחלקה, והשהות במחלקה היא יומיים שלושה, לא נהוג לתת מתנה ולא כלום. אולי צלחת פטיפורים וכד', מקסימום.

במקרים מסובכים יותר של אשפוז ארוך חלילה (מכיר מקרים שהאם היתה מאושפזת 3 חודשים לפני הלידה, והילוד עוד 3 חודשים אחרי, מה שמביא לשהות מצטברת של חצי שנה ושיחות נפש עם הצוות כולל ברמת איש האבטחה בכניסה למחלקה או המנקה) כבר צריך להתחיל לחשוב יצירתי.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...