Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחירי סולר עברו את מחירי הבנזין

glmn180
שימו לב! השרשור הזה בן 1958 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא זכור לי שמחיר הסולר עבר אי פעם את מחירי הבנזין..בבדיקה אקראית במספר תחנות דלק המחירים של הסולר גבוהים יותר. .משהו השתנה בחישובי המיסים?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא. פשוט אין פיקוח . למרות זאת קל למצוא תחנות שבהן הסולר זול מבנזין .

לדוגמה :בתחנה שתדלקתי השבוע המחיר היה ₪15 לליטר סולר ואחרי דיבור קצר עם המתדלק שהעביר את הכרטיס שלו ויצא ₪6.29 לליטר.

בתחנה אחרת עלה ₪6.59 לליטר ובכביש החוף ₪7.56 (עברתי ביעף).

פשוט תעקוב אחרי מוניות כדי לדעת איפה לקנות.

ככה זה כבר שנים.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. פשוט אין פיקוח . למרות זאת קל למצוא תחנות שבהן הסולר זול מבנזין .

לדוגמה :בתחנה שתדלקתי השבוע המחיר היה ₪15 לליטר סולר ואחרי דיבור קצר עם המתדלק שהעביר את הכרטיס שלו ויצא ₪6.29 לליטר.

בתחנה אחרת עלה ₪6.59 לליטר ובכביש החוף ₪7.56 (עברתי ביעף).

פשוט תעקוב אחרי מוניות כדי לדעת איפה לקנות.

ככה זה כבר שנים.

לא הייתי ממהר להמליץ לעקוב אחרי נהגי מוניות. אלה מחפשים תמיד את התחנות הזולות ביותר (כאלה שנראות כמו תחנות למכירת סמים ולא דלק) בשביל לחסוך כמה גרושים, ושם הסולר באיכות ירודה מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי ממהר להמליץ לעקוב אחרי נהגי מוניות. אלה מחפשים תמיד את התחנות הזולות ביותר (כאלה שנראות כמו תחנות למכירת סמים ולא דלק) בשביל לחסוך כמה גרושים, ושם הסולר באיכות ירודה מאוד.
בשביל נהג מונית רכב מושבת זה הפסד של מאות רבות עד אלפי שקלים ביום. בנוסף זה קהילה מגובשת עם תקשורת פנימית, מה שלנהג רגיל אין עם סביבתו. משתי הסיבות הללו, תחנה שסומנה כגרועה, איש מהם לא יתקרב אליה. דווקא במקרה הזה אני הייתי סומך על נהגי המוניות בעיניים עצומות.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתפלא כמה נהגי מוניות נוהגים ברכב בדעה שלמוסך הם ייכנסו רק כשהרכב לא במצב נסיעה. יש הרבה נהגים שלא "יבזבזו" זמן בכניסה למוסך על כל פיפס כי למעשה הם מפסידים זמן עבודה, ויגיעו למוסך רק כאשר הרכב כבר לא נוסע. כאלה נהגים, ששורפים סולר בכמויות, יחפשו את הכי זול, גם אם זה אומר לתדלק סולר באיכות ירודה.

אני בזמנו מצאתי תחנה בה הייתי מרוצה מהסולר ומהמחיר, והייתי מתדלק בה קבוע. לנהגי מוניות אין את היכולת לתדלק תמיד באותה תחנה, בגלל זה הם לא בדיוק בררניים וייכנסו לתחנה הקרובה במקרה הצורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לידיעה - תחנות זולות לסולר:

*מצדה באזה"ת הישן בראשל"צ (הנחה נוספת למחזיקי כרטיס VIP/מוניות)

*תחנת דלק בגבעת כח - כנראה הזול ביותר בכל האזור ברדיוס גדול. (למזומן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל באיכות הסולר בין התחנות הגדולות לקטנות. בקטנות אין תוספים בסולר. תדלקתי כמה חודשים בתחנות קטנות יותר זולות ושילמתי את המחיר בכך שנכשלתי בטסט על זיהום אויר והייתי צריך להוסיף תוסף ולבצע טסט חוזר. אני את הלקח למדתי.

המדינה "חשבה" שהסרת הפיקוח על הסולר תייצר תחרות ותוזיל מחירים, התוצאה בדיוק הפוכה. בכל מקום שאין פיקוח בישראל - המחירים עולים. אני זוכר שנכנסתי פעם לתחנת דלק באילת ושאלתי איך יתכן שמחיר הסולר גבוה מזה שבסנפים שלהם במרכז הארץ? איפה הנחת המע"מ? התשובה של המתדלק היתה: אין פיקוח על מחיר הסולר ואתה בלב המדבר, לך תחפש תחנת דלק. נראה לי שהתשובה הזו אומרת הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי, מה שהיית צריך זה לקנות בקבוק תוסף ריק. לא ממש להוסיף אותו למיכל. היית עובר בטוח. מעניין מה השפעת תוסף על פליטת מזהמים במכונית עם אוריאה ו dpf . רוב המחקרים שקראתי היו בחסות שברון. ואלה שלא טענו לשיפור של 5٪ בפליטת מזהמים תחת 75٪ מאמץ. נשמע כמו טעות מדידה יותר מהצלחה

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סולר זול יש בד"כ היכן שיש מספר תחנות באזור גיאוגרפי מצומצם יחסית. נכון לעכשיו זה אומר סביבות 6.4 ש"ח לליטר. בתחנות שמבודדות קצת יותר מסביבתן (מספיק כמה ק"מ) המחיר כבר קופץ בשקל-שקל ועשרים לערך, זה לרוב גבול ההתחזרות. אני לא עוקב אחר מוניות אלא כבר אינסטינקטיבית מסתכל על שלטי המחיר בכניסה לתחנות הדלק, מתדלק רק ברשתות הגדולות (לרוב טן או דור אלון).

אפשר לבדוק מחירים בפולטאנק או בוויז, אבל צריך לפקוח עין, המידע שמוכנס באופן וולנטרי ע"י משתמשים לא בהכרח עדכני, וכבר נפלתי בפח בפעם אחת. חוץ מזה פולטאנק אפליקציה ששודדת את הסוללה, ראו הוזהרתם.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדווח שלפני שבועיים תדלקתי לראשונה אחרי מלא מוניות בסדש TLV, ולראשונה גם נדלקה לי לסירוגין נורת 'מים בסולר'. לראשונה גם נדלקה לי נורת דלק כבר ב720 קמ (בדכ באיזור ה830-850)

תעשו את החשבון לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זכור לי שמחיר הסולר עבר אי פעם את מחירי הבנזין.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

סימן שאתה צעיר, תיהנה :-)

קרה לא פעם ולא פעמיים בעבר.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1958 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...