Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכשיר לסאונד של רכב ספורטיבי לרמקולים בתא הנוסעים, יש חיה כזאת?

AsafRS
שימו לב! השרשור הזה בן 2010 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני שומע בהרבה מבחני רכב לאחרונה שיצרנים מזייפים רעש של רכב ספורטיבי לרמקולים בתא הנוסעים... יש דבר כזה שאפשר לקנות או מישהו שעושה דבר כזה? כמובן שאפשר להפעיל סרטון ביוטיוב אבל אני מחפש משהו שמשתנה ביחס לסל״ד/לחיצה על דוושת הגז.

חשוב, אני לא מעוניין להשמיע את הרעש הלא מעניין שיוצא מהאגזוז של השברולט ספארק שלי, אלא לשמוע בתא הנוסעים כאילו אני נוהג בלמבורגיני :)

בעבר חשבתי להחליף מערכת פליטה אבל בחייאת... זאת שברולט ספארק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו שברולט ספארק, לכן אתה לא מעוניין בסאונד מעניין יותר שתתן מערכת פליטה, אלא מעוניין בסאונד של למבורגיני מזוייפת, שתבקע מרמקולים מקוריים באיכות של רמקול בלוטוס.

מותר לך לעשות הכל, אבל איפה הקשר?

תשקיע במערכת פליטה מגניבה, תוסיף סופית אגזוז שתבלוט ותאמין לי אנשים יאמינו שרעש המנוע אמיתי.

ככה עשו אלפי בעלי מכוניות שנתון 90+ בייחוד מתוצרת הונדה ואף אחד לא פקפק בהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2010 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...