Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משטרה לא מערערת על פסיקת בית המשפט שהמצלמות לא אמינות

kobi_g
שימו לב! השרשור הזה בן 1997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5377192,00.htmlhttps://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5377192,00.html

מה קרה שפתאום משטרת ישראל לא מערערת?

האם הצעקות של הציבור לבדוק מי אשם ששנים היו מצלמות שחלבו את הציבור, מצלמות שמלכתחילה קמו בחטא.

עד עתה המשטרה לא תובעת את מנכ"ל מכון התקנים על "שקר" שאמר שיש תקן למצלמות

עד עתה המשטרה לא חושפת חומר לגבי נוהל קבלת ההחלטות אצלה, ומסתירה מידע של הבכירים שקיבלו את ההחלטות.

אסור לוותר להם.

אולי כעת המשטרה תעשה דברים בשטח וכמות התאונות תרד עוד יותר מלמעלה מ 40% שיש מאז שהופסקו הדוחות מהמצלמות.

זה שהשוטרים על הכביש - עובד ויש תוצאות, המספר הזה שלמעלה מ 40% מראה כמה חיים יכלו להחסך אם לא היתה תאוות בצע כסף מהמצלמות שהפכו למחלבה אדירה.

מישהו שם צריך לשלם בראש שלו (למצוא להדיח אותם, ולתבוע אותם גם על אובדן חיים)

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני נגד המצלמות לא פחות ממך, למשל בגלל הרבה סיבות כמו העובדה שהן גורמות לנהגים להאט ועלולות לגרום לתאונות, וסיבות נוספות.

עם זאת, אני לא רואה שיש שום עדות רצינית לכך שהמצלמות אינן אמינות.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נגד המצלמות לא פחות ממך, למשל בגלל הרבה סיבות כמו העובדה שהן גורמות לנהגים להאט ועלולות לגרום לתאונות, וסיבות נוספות.

עם זאת, אני לא רואה שיש שום עדות רצינית לכך שהמצלמות אינן אמינות.

נתחיל ממה שפורסם לפני שבוע - שני כלי רכב צולמו יחד ואין באפשרות המצלמה לומר מי הרכב שנסע מהר.

השוטרת שמפרשת "בטוחה" שזה הרכב שהיא שלחה לו דו"ח :shock:

השופט חשב אחרת וזיכה את הנהג

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5377192,00.htmlhttps://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5377192,00.html

מה קרה שפתאום משטרת ישראל לא מערערת?

האם הצעקות של הציבור לבדוק מי אשם ששנים היו מצלמות שחלבו את הציבור, מצלמות שמלכתחילה קמו בחטא.

עד עתה המשטרה לא תובעת את מנכ"ל מכון התקנים על "שקר" שאמר שיש תקן למצלמות

עד עתה המשטרה לא חושפת חומר לגבי נוהל קבלת ההחלטות אצלה, ומסתירה מידע של הבכירים שקיבלו את ההחלטות.

אסור לוותר להם.

אולי כעת המשטרה תעשה דברים בשטח וכמות התאונות תרד עוד יותר מלמעלה מ 40% שיש מאז שהופסקו הדוחות מהמצלמות.

זה שהשוטרים על הכביש - עובד ויש תוצאות, המספר הזה שלמעלה מ 40% מראה כמה חיים יכלו להחסך אם לא היתה תאוות בצע כסף מהמצלמות שהפכו למחלבה אדירה.

מישהו שם צריך לשלם בראש שלו (למצוא להדיח אותם, ולתבוע אותם גם על אובדן חיים)

הקישור שפות"ש נתן שגוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היינו חיים בעולמם של המשפטנים/עורכי הדין עדיין היינו מתווכים למי זכויות היוצרים על האש. אין כל בעיה למדוד מהירות ממוצעת של מכונית בשיטה הזו, למעט אולי נושאי כיול אבל גם כאן זה רק עניין של טווח סטייה ולא כל דבר אחר.

הבעיה היא בכלל עם המהות של הפרויקט בצורה הנוכחית שלו. פרויקט שנולד במטרה אחת והיא להכניס כסף לקופת האוצר, זה הכל. כל השאר זה רק הצורך להסביר מדוע הפרויקט קיים בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יורשה לי לעשות מעט סדר (אני מייצג בתיקי תעבורה):

בתיק בעכו לא נקבע שהמצלמות לא אמינות. אלא נקבע שהמשטרה לא הוכיחה את אמינותן בצורה מספקת לצורך הרשעה. או ליתר דיוק שכלל לא הוכיחה את אמינותן. אבל אי הוכחת אמינות אינה הוכחה שהמכשיר לא אמין.

התיק הזה הוא דוגמא להתנהלות רעה מאוד של התביעה המשטרתית. אין דרישה בחוק לתו תקן לציוד כזה אף שברור שזה עוזר להוכחת אמינות המכשיר. נגדיר את זה כמסלול נוח להוכחה.

המשטרה הסתמכה על התו ואז התברר שהוא ניתן בצורה מופקרת, כי נציג מכון התקנים לא היה בניסויים כפי שדיווח. זו תקלה שהיו יכולים להתגבר עליה אבל המשטרה השתהתה עם עדכון בית המשפט בבעיה ולא נקטה במספר מסלולים חלופיים לתקן את המחדל (בעיקר להביא עדים נוספים). אז השופט זיכה.

אבל זה בכלל לא מחייב החלטות כאלו בתיקים אחרים. כי שופט אחר לא כפוף להחלטה הזו ולמשטרה יש אפשרות להוכיח את תקינות המצלמות במשפטים אחרים. והם גם עשו בדיקות נוספות מאז התגלו הבעיות בתקינה ולאחרונה החליטו להמשיך את האכיפה.

את החלטת המשטרה לא לערער אני מכיר מהלינק. זו החלטה הגיונית. הם התנהלו גרוע מאוד ראייתית ואתית. אין להם שום טיעון למחוזי.

התסבוכת הזו יכולה לסייע אולי להסדרים בבית משפט אבל על פניו אני מניח שיהיו החלטות יותר משמעותיות בפעמים הבאות שיבחנו את העניין בבית משפט.

אני פחות בקיא בתיק עם הזיכוי לענין שני הרכבים (ההחלטה של המחוזי טכנית בעיקרה. את הכרעת השלום לא קראתי). אני מניח שזה דומה בהיבט שהזיכוי הינו כי המשטרה לא הוכיחה את האמינות ש המכשיר בהיבט שעלה שם ולא שנקבע שהמכשיר לא אמין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שאמר רזי , המשטרה רק יכולה להפסיד מערעור על המשפט בעכו.בעקרון החלטה של בית משפט שלום , לא יכולה להיות הלכה מנחה למשפט אחר. אם המשטרה היתה מערערת, קרוב לוודאי שהייתה מפסידה ואז זה היה הופך להלכה מנחה וכל מי שיערער יוכל להשתמש בתוצאות המשפט לטובתו. לכן תיקנה את הלקוי (לדעתה ) והתחילה אכיפה מחדש. עד הפעם הבאה שיתאגדו מספר נהגים ושוב תאלץ להוכיח את אמינות המכשיר. ללא הגיבנת של המשפט בעכו.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרויקט שנולד במטרה אחת והיא להכניס כסף לקופת האוצר, זה הכל. כל השאר זה רק הצורך להסביר מדוע הפרויקט קיים בכלל.

דיברנו על זה מספר פעמים, וזה לא נכון.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזיקה בין מהירות הנסיעה הממוצעת לבין כמות הנפגעים וכמות ההתנגשויות מבוססת מאוד במחקר.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזיקה בין מהירות הנסיעה הממוצעת לבין כמות הנפגעים וכמות ההתנגשויות מבוססת מאוד במחקר.
אני מציע לפזר פסי האטה בכבישים, הם יורידו את המהירות הממוצעת (שקר החן, הבל הממוצע..) בצורה יעילה יותר והעלות שלהם זעומה..

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי המשטרה משיגה יותר דוחות באמצעות דבורות וממל״זים מאשר ממצלמות מהירות.

איך שהתחיל הסיפור עם המצלמות הם ישר יצאו לרחובות להוריד נהגים.

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...