Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היכן ניתן להשיג מגב+ספוג כמו שיש בתחנות דלק?

שימו לב! השרשור הזה בן 1954 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא זכור לי מתי הייתה הפעם האחרונה שמצאתי מגב+ספוג בתחנות דלק במצב תקין, כמעט תמיד הגומי של המגב הרוס. הייתי רוצה להשאיר לי אחד כזה בתא המטען כדי שאוכל לנקות את השמשות בזמן התידלוק או להיפטר מהג'יפה של הגשם הראשון או נסיעה מאחורי משאית בחורף.

חיפשתי כבר בכמה מקומות כמו החנויות נוחות בתחנות הדלק או בהום-סנטר ודומיו אבל בשום מקום לא מצאתי את זה.

מישהו אולי יודע היכן ניתן להשיג אותו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל על הכסף. אין לך הרי דלי מוכן עם מים וסבון לטבול את הספוג ואז לנגב.

אני מחזיק רק מגב בשקל תשעים מרשת שקר כלשהי, ומנגב את השמשה מהטל / לחות של הלילה כל בוקר.

מגב כמו שאתה מחפש זרוק לי במחסן איפשהו, ללא שימוש אמיתי.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.autostore.co.il/%D7%9E%D7%92%D7%91-%D7%95%D7%9E%D7%91%D7%A8%D7%A9%D7%AA-%D7%A2%D7%9D-%D7%99%D7%93%D7%99%D7%AA-%D7%9C%D7%A9%D7%9E%D7%A9%D7%95%D7%AA-SM-Arnold.html

באמת שאין שימוש לדבר הזה, שמור לך באוטו בקבוק מים כדי לשטוף את השמשה מלכלוך קשה וספריי חלונות לרכב עם 2 מטליות

הנה תראה איך גרג מכימיקל עושה את זה מצויין עם שמשה מלוכלכת בהחלט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל על הכסף. אין לך הרי דלי מוכן עם מים וסבון לטבול את הספוג ואז לנגב.

אני מחזיק רק מגב בשקל תשעים מרשת שקר כלשהי, ומנגב את השמשה מהטל / לחות של הלילה כל בוקר.

מגב כמו שאתה מחפש זרוק לי במחסן איפשהו, ללא שימוש אמיתי.

הוא רוצה להשתמש במגב כשהוא בתחנות דלק.

איפה שכבר יש דלי עם סבון ומים פשוט 99 אחוז מהזמן המגב גמור ובלוי ולא באמת עושה עבודה טובה.

אז הוא רוצה שיהיה לו אחד משלו.

שימושי מאוד.

יש כמעט בכל סופר אישית ראיתי בשופרסל ומחסני השוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא רוצה להשתמש במגב כשהוא בתחנות דלק.

איפה שכבר יש דלי עם סבון ומים פשוט 99 אחוז מהזמן המגב גמור ובלוי ולא באמת עושה עבודה טובה.

אז הוא רוצה שיהיה לו אחד משלו.

שימושי מאוד.

יש כמעט בכל סופר אישית ראיתי בשופרסל ומחסני השוק.

בדיוק, לוקח לא מעט זמן למלא 40+ ליטר ואני מעדיף לנקות חלונות במקום לבהות בשקלים המצטברים:wink:

תודה על העצה, בכל מקרה אבדוק מחר בסופר ליד העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

טוב, אז מצאתי (בטמבורייה ליד העבודה). אלא מה, מתוך החבילה התלויה שם רק אחד היה עם גומי תקין וכל השאר (חדשים לחלוטין ובנילונים!) סבלו מהקמט המרגיז הזה במרכז.

פעם חשבתי כי המגבים בתחנות דלק מתקלקלים משימוש לא נכון, כנראה ככה הם מגיעים כחדשים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1954 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...