Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מלון מומלץ ללילה בתל אביב

SurfHigh
שימו לב! השרשור הזה בן 2001 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז מדי פעם אני ואשתי שמים את הילדים אצל ההורים ונוסעים ללילה בתל אביב. הלילה בין שישי לשבת. מדובר על אמצע נובמבר.

עד עכשיו היינו מספר פעמים במלון דיאגליב ברחוב מאז"ה. מלון קצת מיושן, אבל חדרים גדולים (דירות קטנות אפשר להגיד, יש סלון וחדר שינה נפרדים), אפשר למצוא חניה ברחוב, ובמרחק הליכה יש את שדרות רוטשילד, מסעדות וכו'.

חשבנו לשנות קצת הפעם וכאן אני מבקש את עזרתכם. מה חשוב?

שהחדר יהיה מפנק ולא קטן על גבול הקלאסטרופובי.

שיהיה שקט.

עלות סבירה, כלומר סביב ה 800-1200 ש"ח.

אפשרות חניה סבירה, אפשר ברחוב, אפשר בחניון קרוב במחיר סביר.

שיהיה מה לעשות באיזור המלון, פאבים, מסעדות, ספסל נחמד לשבת עליו, ואפשר להגיע בהליכה.

זהו בערך.

תודה מראש למומחים.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוטשילד 22 תל אביב . אחלה מלון. חדרים יפים והכל במרחק הליכה . מדרחוב נחלת בנימין , הים , שוק הכרמל , נוה צדק , כרם התימנים וכו

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי לא בערים הכי יקרות, אבל זה בערך מה ששילמתי ללילה במלון 4 כוכבים בוונקובר, בלי ארוחת בוקר.

אבל בוונקובר אין מס רבנות.

גאריכו - לא צריך לספר לך שמלונות ישראליים יקרים במיוחד. הפיצוי היחיד הוא ארוחת הבוקר, בכל מלון 3 כוכבים תקבל ארוחה שתבייש לא מעט מלונות פאר בעולם.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם המילקי זול יותר בגרמניה... זה מה יש .

למה לילה בתל אביב דווקא?

למה לא צימר מבודד?

מה יש לעשות בצימר מבודד?

אני לא מסוגל להיות במקומות מבודדים.

על רוטשילד יש כמה מלונות בוטיק, היתרון של מלונות בוטיק שאין חדר אוכל כשר שזה מוריד את המחיר

גם רוב המלונות של תל אביב נבנו לפני איזה 50 שנה ולא שופצו מאז, מלונות בוטיק הם חדשים ברובם.

יש לך עוד אופציה, חצי תל אביב נמצאת ב AirBNB .

יש ביניינים בעיר שכל הבניין בבעלות אחת ונמצאים באתר.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיים לא אבין את תיירות המלונות המקומיים אבל נו :-)

לא יודע לגבי המחירים, אבל רוטשילד 22 ברמה טובה עם לאונג'/לאונג'ים נאים ושקטים. מבחינת קרבה - כבר ענו לך. בקומות הגבוהות יש גם נוף ראוי.

Airbnb בת"א זה לרוב סתם אוסף דירות משפוצות בתוך או לי בניין מתפורר. טוב, בעצם בזה הרגע הגדרתי את כל מרכז תל אביב... :shock: פרקטי באותה מידה מבחינת קרבה,

החווייה פחות מעניינת לדעתי, סתם דירות עם נוף לפח הסמוך.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל מי שענה. כדי להתכנס, האפשרויות הם כאלו:

1. דיאגילב - קצת ישן, חדרים מרווחים, קרוב לרוטשילד

2. רוטשילד 65 - ממש על השדרה, נראה טוב, לא היינו

3. NYX - מחיר טוב, קצת רחוק מרוטשילד, לא יודע איך האיזור

4. דריסקו - יקר מכולם, נמצא ליד מתחם התחנה, לא מכיר את האיזור

5. משהו אחר לגמרי - יותר באיזור הצפון/נמל?

רוטשילד 22 ירד כי כרגע הוא יקר יותר מכל שאר המלונות בסביבה. אולי המלון עצמו שווה את זה, אבל ממילא המלון פחות חשוב והסביבה יותר.

צימר לא מדבר אלינו.

AirBnB - זאת אופציה טובה, אבל אני מניח שעלולות להיות הפתעות במלון. בכל אופן, לא הפעם.

נ.ב

כמו כן המלצות למקומות עם אוכל טוב יתקבלו בברכה. לא חובה מסעדות, אפשר גם בר נחמד עם אווירה טובה.

נ.ב 2

איך הלחמניות של NUNUNU?

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מלון NYX אני הרבה מסתובב באזור ומשם לרוטשילד לא רחוק יחסית

רגלית משהו כמו 10 דקות ברגל.

האזור קרוב למסגר/מנחם בגין לא רחוק מעזריאלי.

על הלחמניות שמעתי דברים טובים מחברים אבל לא יצא לי לנסות.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני סנט שני סנט:

ממליץ על מלון West בתל אביב.

אמנם לא קרוב למקומות סואנים אבל שקט יחסית מטופח וחדרים גדולים.

גם ארוחת הבוקר לא רעה בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

AIRBNB: אפשר לישון באחד מהמגדלים בתל אביב באיזה 100-150 דולר ללילה.

באחד הביקורים שלי בקונסוליה של ארה"ב בתל אביב לקחתי לילה באיזה בניין בירקון. בבוקר כשאני בא ללכת לקונסוליה מסתבר שהבניין נמצא ממש מול, לקח לי דקה הליכה להגיע לפגישה שלי.

פשוט תענוג

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מלון NYX אני הרבה מסתובב באזור

כנ״ל, אין שם כלום חוץ מעבודות על הרכבת הקלה/תחתית, אבל תוך 8 דקות הליכה אתה ברוטשילד.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נ.ב

כמו כן המלצות למקומות עם אוכל טוב יתקבלו בברכה. לא חובה מסעדות, אפשר גם בר נחמד עם אווירה טובה.

נ.ב 2

איך הלחמניות של NUNUNU?

אני אתחיל מזה שאני לא באיזור שם מעל 3 שנים - א ב ל - המוזנר זה מקום מעולה - אווירה , שתיה ואוכל ומנוהל על ידי חבר טוב. בהחלט שווה לקפוץ לדרינק.

לבוקר / צהריים - הוטל מונטיפיורי - ולהזמין מקום מראש. (מסעדה)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...