Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות לגבי מגבר מונו

Meir69
שימו לב! השרשור הזה בן 2010 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מותקן על הרכב סאב של SunDown דגם לא ידוע לי, אבל בעל הספק של עד 600 RMS בערך, כרגע הסאב עומד על 2 אום.

יש לי התלבטות בין שתי מגברי מונו אחד של HERTZ השני של AUDISON.

רציתי לדעת מה הכי מומלץ, מבחינת ביצועים עמידה בעומס.

WhatsApp Image 2018-10-22 at 09.18.16.jpgWhatsApp Image 2018-10-22 at 09.18.15.jpgWhatsApp Image 2018-10-22 at 09.43.02.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשני המגברים נתונים טובים מואד - ההרץ טוב יותר לדעתי בכל פרמטר מהאודיסון למעט העובדה שהוא גדול יותר פיסית.

אם אין לך בעיה של מקום תלך על ההרץ, הסאן דאון אודיו הזה הוא נבלה צמאה וזקוק להרבה מאוד ריסון ושליטה - אני הייתי בוחר בהרץ.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי כנראה בדק נתונים של ה-SR 1D ולא ה-SR 1DK, בהתייחס לגודל הפיזי.

בתמונות שצורפו של הנתונים, ההרץ דווקא קטן יותר פיזית.

אין לי חוות דעת אישית בנושא, אך רק אפנה תשומת הלב לכך שעל פי הנתונים היבשים -

ההרץ "נקי" יותר.

ההרץ מעט חזק יותר ב-4 ו-2 אוהם.

לאודיסון דמפינג פקטור מעט גבוה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן.

בהנחה שבשני המגברים נתון הדאמפינג נמדד בתדר 100 הרץ כל נתון מעל 80 מעיד כבר על מגבר עם יכולת ריסון טובה - זה לפי מידע שנכתב ע"י אחד מבוני המגברים הטובים ביותר - סטפן מנץ.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן.

בהנחה שבשני המגברים נתון הדאמפינג נמדד בתדר 100 הרץ כל נתון מעל 80 מעיד כבר על מגבר עם יכולת ריסון טובה - זה לפי מידע שנכתב ע"י אחד מבוני המגברים הטובים ביותר - סטפן מנץ.

לפי דעתך איזה מהם עדיף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בשני מגברים שהם מעל ומעבר עבור הסאב הזה גם ברמת ההספקים וגם ברמת האיכות.

לבחור בניהם .? תזרוק מטבע. אישית הייתי לוקח את הזול מבניהם.

או אפילו ממליץ לך לשנמך את הבחירה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מהם עדיף - שאלה של שיקולים

אם אתה מעוניין במגבר הטוב יותר מבין השניים לפי נתונים - ההרץ עדיף - הנתונים שלו פשוט טובים יותר.

אבל כמו שאודיו קינג כבר ציין - יש עוד שיקולים.

מחיר, גודל פיסי גם מאוד משחקים תפקיד.

וגם אם זה אובר קיל - אני לא רואה שום דבר רע בלקנות מגבר חזק יותר ממה שאתה באמת צריך. זו ערובה מבחינת ההגברה לשקט מרעשים וניקיון אות.

תחליט אתה איזה מהם עדיף - עבורך!

מי מהם מגבר עדיף בפני כל אחד לעצמו - עניתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2010 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...