Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופר מיני /משפחתית קומפקטית סביב 60K לנסיעות של 90 ק"מ ביום

itamarg
שימו לב! השרשור הזה בן 1988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אנחנו זוג + 2 ילדים קטנים מחפשים לרכוש בחודש/חודשיים הקרובים סופר מיני או משפחתית קומפקטית כמה שיותר חדשה (לא סדאן ולא סטיישן, כמה שיותר קצר עקב מצוקת חניה בעיר שלנו) אוטומטית לנסיעות של כ 100 ק"מ ביום (בערך 70 ק"מ מחוץ לעיר והשאר בתוך העיר).

דרישות עיקריות:

1. בטיחות - הכי חשוב 5 כוכבי בטיחות/ציון גבוה במבחני ה IIHS. אם אפשר בלימה אוטונומית זה בונוס אבל לא דיל ברייקר.

2. חסכון בדלק.

3. מרווח פנים סביר (2 כסאות בטיחות לילדים מאחור).

4. תא מטען סביר שיכול להכיל טיולון.

5. נוחות ונסיעה שקטה עד כמה שניתן.

6. אמינות וזמינות חלקי חילוף.

7. מחירי ביטוח סבירים.

חשבנו על:

מאזדה 2 החדשה, הונדה ג'אז הצורה החדשה (ראיתי אחת דגם מפואר 2017 שמבקשים עליה 77K, אז אולי אפשר להסתדר קצת במחיר) , עלתה גם המאזדה 3 החדשה האצ'בק והונדה סיויק האצ'בק שאפשר למצוא באחלה מחירים אבל מצד שני עניין החסכון בדלק לא יושג כ"כ.

התקציב הינו 60K יש אפשרות לגמישות של כ- 20K אך רק אם מדובר ברכב חדש מהחברה/ליסינג 0 ק"מ.

אשמח לקבל הצעות נוספות.

תודה רבה,

איתמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תשקול גם פג'ו 208 בת שנה-שנתיים, יש אפילו אחת למכירה כאן בפורום.

תקבל רכב במחיר מעולה, אמין, חזק ומאוד נוח (גם חסכוני בדלק).

והיתרון המרכזי הוא - בגלל שזה פג'ו, המחירון שלה צונח ותוכל לקנות בזול יחסית (גם למכור בזול).

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הונדה ג'אז החל מ 2015 (צורה חדשה) ברמת גימור קומפורט עונה על רוב הדרישות. בשביל מכונית שמורה כדאי קצת לעלות את התקציב.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאיזו צריכת דלק אני יכול להגיע עם הג'אז לדעתך בתוואי נסיעות שלי? אם היונדאי I20 2009 הייתי מגיע בערך ל 1:13.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת דלק של הונדה בכ- 20% יותר טובה משל I20.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רצית רכב יותר חסכוני מאשר יונדאי? וגם עם מערכת בטיחות אקטיבית?

מאזדה 3 בתקציב שלך לא נותנת מענה לשתי הבקשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מערכת בטיחות אקטיבית מבחינתי היא בונוס.

יותר חשוב 5 וכבי בטיחות או ציון גבוה במבחנים של iihs .

היונדאי לא הי חסכונית. בעיר מגיעה ל 1:9 וממוצע כמו שכתבתי 1:13 ולפעמים אפילו 1:12.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה לא תיתן תוצאות יותר טובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוריס היברידית זה ראיון מצויין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב לכולם,

התחלתי בחיפושים

עכשיו אני מתחיל להבין למה אנשים רצים לקנות רכב חדש מהחברה.

אנשים ביד 2 וגם בחברות הליסינג/מגרשים של היבואנים פשוט עפים על עצמם!

למשל: טויוטה אוריס הייבריד 2014, עם ק"מ נמוך מתומחרת בטויוטה סלקט באיזה 90000 שקל, וגם ביד 2 אנשים דורשים לא רחוק מהסכום הזה. ואוריס סטיישן הייבריד חדשה ליסינג 0 ק"מ נמכרת ב 119K. זה הגיוני?.

התקשרתי לכמה בעלי מאזדה 3 מנוע 1.5 שנת 2015, רוצים קרוב ל 90K (דיברתי עם אחת שהרכב שלה עם ק"מ נמוך ועבר תאונה קלה, והיא "מתגמשת" על מחיר מחירון, בחייאת...), חדשה נמכרת ב 111K ליסינג 0 ק"מ ועוד עם מנוע 2000.

איפה אנשים חיים אני לא מבין?.

האמת, שאני מתחיל לפזול לכיוון האיביזה, אבל אני קצת מפחד מה DSG.

אם ידני היה בא בחשבון, לא הייתי חושב פעמיים ומוציא איביזה חדשה מהחברה.

עריכה אחרונה על ידי itamarg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיתרון לבעיה הספציפית שלך נמצא במולדת הבאגט והקרואסון. שם, 50% ממחיר רכב חדש אחרי 3 שנים זו לא מילה גסה.

או בקיצור, 308 (אפשר גם סטיישן).

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא שאני לא רוצה רכב ארוך מדי, בעיר שלי יש מצוקה קשה של חנייה ורכב קצר זה יתרון.

האם המנוע והגיר ב 308 זהים לאלו שב 208?.

אגב משיטוט ביד 2 אני רואה שה 208 נמכרות במחירי שחיטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...