Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופר מיני /משפחתית קומפקטית סביב 60K לנסיעות של 90 ק"מ ביום

itamarg
שימו לב! השרשור הזה בן 1989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 84
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קומפורט.

אגב איך אני יודע אם ההתראה על אי שמירת מרחק עובדת והבלימה האוטונומית מבלי לקחת סיכון כמובן? ההתראה על סטייה מנתיב וזיהוי תמרורים עובדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציני?.

טוב, היום היה יום ארוך וצריך ללמוד עכשיו את המערכת מולטימדיה ואיך לתפעל את כל הכפתורים.

מחר יום חדש.

טסט לשנה יש, צריך לעשות טיפול כמה שיותר מהר להחליף ברקסים, צמיגים וכיוון פרונט ונקווה ב"ה שהרכב ישרת אותנו להמון שנים ויציג אמינות טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת מזל טוב! קיבלת את מה שרצית - רכב אמין, חסכוני, בטיחותי ולא גדול מדי, בלי לחרוג מהתקציב.

את התאוצה החזקה תשאיר לרכב הבא.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קומפורט.

אגב איך אני יודע אם ההתראה על אי שמירת מרחק עובדת והבלימה האוטונומית מבלי לקחת סיכון כמובן? ההתראה על סטייה מנתיב וזיהוי תמרורים עובדים.

הרכב בלם אותי פעמיים, פעם מול שמש חזקה וכנראה המצלמה הסתנוורה, ופעם התחלתי לנסוע מול מחסום עם שני חלקים שלא סיים להתרומם עד הסוף , בשניהם לא הייתה ממש סכנה.

אז הבלימה אמורה עקרונית לעבוד.

מה שכן, זה בתנאים מאד מסוימים.אל תבנה עליה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לי.

אני לא בונה עליה פשוט הרכב עדיין באחריות יבואן לשבוע הקרוב ואם משהו לא עובד אז אני רוצה לפנות אליהם שיתקנו על חשבון האחריות.

כנ"ל מערכת start -stop שלא ראיתי שהיא עובדת והכפתור שמבטל אותה לא לחוץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב ביטוח סגרתי בסוכנות מאיר רמות של "מאיר" יבואן הונדה.

אחלה מחיר ותנאים!!!

3730 לחובה ומקיף לכל נהג מגיל 30, כולל פנזים ומראות (עם תביעה אחת בשנה האחרונה) רק כדי לסבר את האוזן חברות אחרות רצו 4100-6000 ש"ח.

חברה אחת רצתה 3200 אבל פוליסה על הפנים וקראתי עליהם חוות דעת לא טובות.

בקיצור, שלא נזדקק!!!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לי.

אני לא בונה עליה פשוט הרכב עדיין באחריות יבואן לשבוע הקרוב ואם משהו לא עובד אז אני רוצה לפנות אליהם שיתקנו על חשבון האחריות.

כנ"ל מערכת start -stop שלא ראיתי שהיא עובדת והכפתור שמבטל אותה לא לחוץ.

אצלי ה start & stop עובד יפה.

כשאתה עוצר הרכב אמור לתת לך הודעה של push breaks harder בשעון שנמצא בצד ימין ב Dashboard .

תלחץ את הברקס עד הרצפה , הרכב אמור או להכבות או לתת לך אייקון של מצבר , שאומר שהמערכת לא מוכנה.

אם הרכב עדיין באחריות הייתי שוקל לשדרג את הגרסה במסך המולטימדיה. יש שם הרבה באגים בתכנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על העצה,הרכב באחריות יצרן לעוד כמה ימים ואני באמת רציתי לגשת למוסך מורשה הונדה לבצע טיפול ושיבדקו את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...