Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה ותמונות - ריפודי GTR קרבון של H R

שימו לב! השרשור הזה בן 1984 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא מצאתי שרשור מרוכז שעוסק בכיסויי מושבים, אם יש תאחדו בבקשה.

כבר מאז שקניתי את הרכב התבאסתי על המושבים האפורים המשעממים שלו (באמת, אפילו בגטס היה יותר צבע). עם זאת הם נוחים ומפנקים, שוטטתי באינטרנט כל כמה חודשים במשך שעות ולא מצאתי שום מוצר שמספק אותי.

על חומר אחד הביקורות לא טובות, על מוצר אחר הגדלים מזעזעים, עד שמצאתי משהו שעונה על שני הקודמים, הכיסוי למשענות מודבק עם סקוצ בצורה מגוכחת... אמרתי נואש עד שנתקלתי בריפודי GTR של הדר רוזן ברכב של חבר, ואו, הם יפיפיהים!

מסתבר גם שהם מגיעים עם אופציה לקיפול מושבים, ובנוסף יש להם כיסים קטנים בצדדים שעוזרים כשהתא בגב המושב מתבטל.

ביררתי במספר חנויות לגבי מחירים, נע בין 500 ל700 שח.

החלטתי שאם כבר אני משקיע, רצוי שיצא טוב.

אז הזמנתי, בוצעה הזמנה אישית לפי הרכב והיום הגיע המשלוח של המוצר הנ"ל.

באמת שלא יכולתי לחכות לאור יום אז החנתי את הרכב בבית והתחלתי במושב הנהג.

המושב הראשון לקח קרוב לשעה, המתיחה יצאה לטעמי כמעט מושלמת, כמובן במקומות שרק אני אשים לב אליהם. התוצאה הויזואלית מדהימה.

ניה לי קל להגיע עם קרסי המתיחה לתחתית המושב מאחר ומושב הנהג מתכוונן לגובה, אך לא כך הדבר במושב הנוסע, לכן פירקתי אותו וביצעתי את העבודה מחוץ לרכב.

החומר מרגיש איכותי, נאלצתי כמובן לגזור את הכיסוי בחיבורי המשענות ובכל זאת נתקלתי במעט קושי בגזירה.

ממה שנראה הכיסויים מתנקים בקלות, בגלל שנשענו במהלך ההתקנה הם התמלאו באבק, שירד בויש אחד עם היד.

בנוסף, הריפודים מצויידים בספוגים לכן הם ישארו מתוחים בחיבור הספוג בלי קימוטים מיותרים.

את המושבים האחוריים אמשיך בעוד מספר ימים, וכמובן אחרי החפירה הזו הנה התמונות:

IMG_20181022_001633.jpegIMG_20181022_000118.jpegIMG_20181021_234925.jpegIMG_20181021_234854.jpegIMG_20181021_234849.jpegIMG_20181021_224818.jpegIMG-20181021-WA0137.jpegIMG_20181022_003059.jpegIMG_20181021_234811.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רואים שזו עבודה יסודית. להוציא כיסאות? לא לכל אחד יש סבלנות.

כל הכבוד על ההשקעה,גם נראה יפה.

אין שרשורים דומים, מה שיש זה המלצות שלי על "טופ קאר" - מחבב את המוצרים שלהם.

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?584218-%D7%A8%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%93-%D7%9E%D7%95%D7%A9%D7%91%D7%99%D7%9D-%D7%AA%D7%A4%D7%95%D7%A8-%D7%9C%D7%A8%D7%9B%D7%91-%D7%9E%D7%97%D7%99%D7%A8-%D7%95%D7%9B%D7%93%D7%90%D7%99%D7%95%D7%AA&highlight=%D7%A8%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%93%D7%99%D7%9D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא להוציא יותר קל מלהתכופף.. זה בסהכ 2 אומים ו2 ברגים, ועוד קצת קונקטורים וקליפס אחד שמחזיק אותם.

מה שכן, הכרית בגב מוסיפה עובי למושב שגורם לי לישיבה לא נוחה ממש, מחפש כל מיני תנוחות שירגישו נוח יותר.

בנוסף הכיסוי מחמם ממש, אני חושב על פתרון יצירתי לזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע, עשיתי את זה כמה פעמים על כמה רכבים. (שלי ושל חברים)

בכל זאת להתכופף זה לא הכי כיף. (היו גם רכבים שהיה לי קשה לפרק)

אם הייתה שואל לפני, הייתי אומר לך ללכת על בד אלקנטרה. נוח, יפה,איכותי,עמיד ולא מחמם. (מעט יקר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1984 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...