Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה ה-SUV המשומש הכי מרווח, חזק ונוח עד 200 אלף?

MJ23
שימו לב! השרשור הזה בן 2011 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז לאור התרחבות המשפחה והרצון לשדרג למשהו קצת יותר מפנק החלטנו לחפש רכב יד שניה, עד 200 אלף ש״ח (והיתי מאוד שמח אם ייסגר גם ב-170-180), בן 2-3 פלוס מינוס (לא מעוניינים לספוג את רוב ירידת הערך של רכב חדש, זה מה שקרה לנו עם הרכב הנוכחי והאמת קצת מבאס) מה שאומר שאולי נקבל דגמים קצת יותר ישנים ופחות מערכות בטיחות.

חשוב לנו מאוד שהרכב יהיה מאוד מרווח, חזק ככל האפשר ונוח בנסיעה עירונית ובין עירונית. צריכת דלק פחות מעניינת שכן הרכב יעשה סביב 10 אלף בשנה, אפילו פחות ולכן גם פחות נוראי עלות טיפולים שוטפים. רואה את העניין הזה כדיי זניח לעומת ירידת ערך דיי גבוהה ברכבים מהסוג הזה. לעומת זאת היינו שמחים לאמינות טובה, לא חושב שיש רוכש רכב שהיה רוצה אחרת. מנסיון עם הרכבים האחרים במשפחה, אני תמיד מצליח להזמין חלקים מקוריים מחו״ל ולחסוך אלפי שקלים ככה שלא רואה סיבה לא לנהוג ככה גם עם הרכב החדש.

הכי חשוב - ללא מושבי עור. טעות חיינו ברכב הנוכחי. לכן נפסלה CX5, בדקתי בסוכנות ונאמר לי שמגיעה רק עם מושבי עור.

אז עלו כמועמדים:

סקודה קודיאק - אפשר לקנות גם חדש בתקציב אבל כמו שאמרתי, לא רואה סיבה הגיונית שוב לקנות רכב חדש.

אודי Q5 (לא יודע אם אפשר למצוא את ה 2.0 בתקציב, יש בכלל אופציה ללא מושבי עור?)

אאוטלנדר (WHAT?!)

פיג׳ו 3008 - אישית מאוד אוהב, אשתי קצת פחות התחברה. מצד שני היא התלהבה מסוזוקי קרוסאובר שראינו ליד הבית.

אם לא היינו מפחדים מבלתמים רציניים אולי היינו שוקלים איזו GLC או X3 אבל שמעתי סיפורי אימה ולכן מעדיף לא להכנס להרפתקה שאצטרך להוציא פתאום סכומים גבוהים.

הקנייה אמורה להתבצע איפשהו בתחילת 2019, אם זה משנה משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מושבי עור לא הכי מתאימים לאקלים הישראלי,אלא אם כן הם מגיעים מאווררים/מקוררים שזו אופציה במעט מאוד רכבים פה (בעיקר באמריקאיות).

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שאתה חפץ בsuv מפנק, אמין ומרווח.

למה שלא תחפש לך לקסוס rx350 2014-15.

רכב אמין מאוד, נוח ומרווח.

אמנם תמצא עור ברכב אבל ממה שזכור לי הוא איכותי, נושם ואף מחורר בחלק מהגרסאות.

אמריקה באריזה יפנית.

אם לא מדבר אלייך אז בחן ג.צ'ירוקי, קאדילק srx...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Cx5 מגיעה עם מושבי עור רק ברמת גימור הגבוהה.

ברמת גימור executive המושבים הם בד ככה שאתה יכול בהחלט להוסיף אותו כאופציה.

כל רמות הגימור מגיעות עם מושבי עור. ניתן בהזמנה מיוחדת להזמין ריפודי בד, לך תמצא כזו יד שניה ושכל התנאים יהיו האחרים יתאימו.

מה הבעיה עם מושבי העור אם אפשר לשאול?

לגבי השאלה מדוע לא מושבי עור? דיי הסבירו, באקלים הישראלי במידה והרכב חונה בשמש זה סיוט לא נורמלי. להכניס שני ילדים לרכב דורש הקדמה של 5 דקות שאחד מאיתנו מניע את הרכב ומחכה שהמזגן יקרר את האוטו הרותח. לא כייף. אגב מדובר במושבי עור של מאזדה, נושמים ומאווררים הם לא.

נשמע שאתה חפץ בsuv מפנק, אמין ומרווח.

למה שלא תחפש לך לקסוס rx350 2014-15.

הלקסוס אכן אופציה מעניינת ולא יודע למה לא הכנסתי אותה לרשימה. ראיתי שה NX נמכרות במחירים דיי גבוהים מה שאומר שהשוק אחלה וכנראה יש סיבה. קצת יפריע לנו לרדת 5 שנים אחורה, אבל ברכבים עם אמינות גבוהה ומציאת אקזמפלר שמור זה אולי שווה את זה.

אני נוטה להוריד את ה q5, נראה לי הרבה פוזה ומותג לכסף ופחות תמורה. מחכה (ואולי מקווה?) שמישהו כאן ישכנע אותי אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמדומני גם ה-5008 נחשבת SUV. רכב מרווח ונוח, חפש את גרסת הדיזל עם מנוע 2.0 HDi.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי לקסוס NX, המושבי עור לא מתחממים (אני גר באילת) כי הם מחוררים ובאיכות טובה, לגבי שוק השוק שלה מטורף, אמינות 3 וחצי שנים היתה אצלי 0 תקלות.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש, גדול חזק ונוח, משומש, במחירים שציינת פורד אדג' זו הבחירה הטבעית לדעתי. חלק מהדגמים שציינת קטנים לעומתו באופן משמעותי.

Kia Sportage Premium 2023

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרווח זה טראוורס , פורד אדג' וכדומה ולא 3008. ממליץ לחפש קיה סורנטו או יונדאי סנטה פה ברמת גמור בלי עור.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוצא לי לנהוג בהרבה ג׳יפים גדולים במסגרת העבודה - 5008, grand cheeroke , ford explorer בעיקר. האקספלורר הכי מפנק אבל מרגיש קצת יותר גדול ממה שהוא, והוא גדול.

חפש בפייסבוק sea & car ראיתי שהם מוכרים וולבו xc40 משומשת מכמה חודשים. היא לוקחת את כל המתחרות פה בלי ספק מכל בחינה. חדשה מהניילון עולה 240K אז יש מצב שהיא תכנס לך בתקציב.

עריכה אחרונה על ידי AsafRS
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.הם רוצים 245 על הרכב הספציפי הזה בSea & Car.

לא צריך להיכנס לפייסבוק. יש להם אתר, והם מפרסמים ביד2.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שהאופציה על הפורד אדג׳ נראית לי מאוד ריאלית. ממה שאני רואה הוא מאוד חזק ומרווח, על נוחות הנסיעה יש קצת חילוקי דעות. שווה לבדוק את זה. האקספלורר לטעמי גדול מדי ומגושם מדי. לא אהבתי את הסנטה פה והסורנטו.

הלקסוס כרגע נופלת בגלל שנתון נמוך מדי, לא נפסלת לחלוטין אבל.

הוולבו רחוקה מהתקציב. אמנם נראית לי קטנה מהאדג׳ אבל נראית מעולה. הבעיה שהיא חדשהולפיכך יקרה מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2011 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...