Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין קאמרי החדשה, סונטה ואוקטביה 1.8

טורבו1
שימו לב! השרשור הזה בן 2005 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים, אשמח לעזרתכם

צריך להחיף רכב ליסינג, כרגע הגיעו למקצה הגמר 3 רכבים:

ינדאי סונטה - 165000ש"ח

טויוטה קאמרי - 175000 ש"ח

אוקטביה 1.8 - 1550000

הטבת המס בטיוטה וביונדאי שקולה לכ-10000 ש"ח

חשוב לי :

מתלים רכים

אחיזת כביש

מנוע חזק (בעיקר מומנט)

איבזור

פחות חשוב:

תא מטען

צריכת דלק

סחירות

אשמח לשמוע דעתכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש רמות גימור?

את הביצועים הכי טובים תקבל בסקודה, שילוב מנוע גיר חזק יותר ויעיל יותר בהעברת כוח והיא הרבה יותר קלה מהסונטה והקאמרי שהם מקטגוריה מעל.

מאידך, להיבירידיות ובעיקר לקאמרי יש יותר מומנט באופן מובהק.

מבחינת אחיזה, ליונדאי נטייה מורגשת לתת היגוי, המתלים רכים יחסית אבל היא לא ממש אוניה ושיבושים גדולים יורגשו בתא הנוסעים.

האוקטביה קשיחה יחסית למיטב זכרוני, לא יצא לי לנסוע בדגם העדכני.

אבזור קשה לאמוד ללא רמות גימור, אבל ליונדאי גם בגרסת הבסיס יש יחסית הרבה ביחס לקאמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיתלים באוקטביה קשיחים וזה בעוכריה

האם המתלים בקמרי החדשה (2018) רכים וסופגים טוב יותר מאשר הסונטה?

מה לגבי בידוד רעשים בכל אחת מהמכוניות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על בידוד רעשים בסונטה ועוד פרטים תוכל לקרוא במבחן הזה שנערך בפורום.

על הקאמרי מעבר להתרשמות סטטית אין לי הרבה מה לספר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוקטביה בגרסה זו נהנית מהשלדה הטובה ביותר, והיא משמעותית נוחה מהגרסאות החלשות יותר, אבל כשאלו האפשרויות הייתי נוטה מאוד חזק לכיוון הטויוטה.

בכל אופן הכי כדאי לך לקבוע נסיעות מבחן, אלו לא דגמי ליסינג נפוצים מאוד, למעט האוקטביה קשה יהיה לקבל חוות דעת המבוססות ממש על היכרות עמוקה עם הדגם.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זאת הייתה הבחירה שלי, הייתי לוקח את הקאמרי בלי לחשוב אפילו (בהנחה וזה אותו מחיר).

רכב שתי קטגוריות מעל אוקטביה, וקטגוריה מעל סונטה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זאת תחושתך הסובייקטיבית אז אין ויכוח, אבל אובייקטיבית קאמרי וסונטה באותה קטגוריה (משפחתית גדולה/מנהלים) ומעל האוקטביה (משפחתית) בדיוק בקטגוריה אחת.

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקאמרי האמריקאית בעלת מתלים רכים ונוחות נסיעה טובה,מרווח פנים גדול,בקיצור רכב אמריקאי של פעם עם סמל של טויוטה,ע"פ הדרישות שלך לדעתי זה הרכב שיתאים לך,האוקטביה זריזה אבל היא ממש לא באותה הליגה,הסונטה לא רעה אבל היא לא מגובשת כמו הטויוטה או האוקטביה כרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסונטה מרגישה דור קדימה לעומת הקאמרי למרות שהטויוטה חדישה יותר.

ליונדאי יש יתרון באבזור ובהנדסת האנוש ובעיני היא נוחה יותר. לא השוויתי ביצועים אבל אופי יחידת ההנעה של היונדאי נעים יותר מאשר בטויוטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב שתי קטגוריות מעל אוקטביה, וקטגוריה מעל סונטה.

אתה מתבלבל עם טויוטה אבאלון (יבוא מקביל?).

כמו שכתב Ozb, סונטה וקאמרי בדיוק באותה קטגוריה D. אלו הם רכבים באותו גודל בדיוק ובאותו טווח מחירים.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר 30K עם אוקטביה 1.8 שהחליפה סונטה.

הסונטה הייתה ברשותי רק כמה חודשים כיוון שלא התאימה לי לחלוטין ( גדולה , כבדה ומסורבלת )

הסונטה נוחה שקטה מרווחת וחסכונית. אין מה לדבר על איזה שהוא כייף בנהיגה, עדיף להימנע מכבישים מפותלים , בעליות לירושליים היו מתרוקנים לי המצברים מה שהצריך למשוך את המנוע לסלד גבוהה ששם הוא מרעיש ולא נעים.

האוקטביה פחות נוחה מהסונטה , אבל המיתלים ב 1.8 שונים לגמרי מהאוקטביות 1.0 1.2 ו 1.4 הבדל ענק בניהוג ובנוחות. בדיגמי 2018 ה 1.8 קיבלה איזה שהוא ריכוך במיתלים ( חבל לדעתי ) והנוחות שלה גבוהה יחסית. היא מהירה מהסונטה ללא שום השוואה, הגיר והמנוע מעולים, הרבה יותר כייפית ומתגמלת בכבישים נהיגה אמיתיים ( הכל יחסית כמובן ) היא מרווחת ותא המטען שלה הרבה יותר שימושי מזה של הסונטה.

הסונטה מרשימה בגלל השקט הנוחות וצריכת דלק נמוכה,מתאימה לשיוט בכבישים מהירים, לחובבי נהיגה ההמלצה שלי להתרחק במיוחד עם יש אפשרות לאוקטביה 1.8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתבלבל עם טויוטה אבאלון (יבוא מקביל?).

כמו שכתב Ozb, סונטה וקאמרי בדיוק באותה קטגוריה D. אלו הם רכבים באותו גודל בדיוק ובאותו טווח מחירים.

לפי מה שהבנתי, קאמרי שייכת לסגמנט E באירופה, אלא אם הקטינו את הדגם החדש (ראיתי אותו, קטן הוא ממש לא).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2005 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...