Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופל קרוסלנד - מבחן דרך

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2003 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אופל קרוסלנד עושה מיש-מש די מוצלח בין הפלטפורמה ויחידת ההנעה של פיג'ו-סיטרואן לבין חומרים ועיצוב אופל-יים. האם "די מוצלח" יהי מספיק טוב בשביל שהוא יצליח או שהוא נידון לבינוניות?

כל התשובות במבחן.

HOME.jpgאופל-קרוסלנד-09.jpgאופל-קרוסלנד-12.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את המבחן דרך ואני מסכים עם מה שנאמר.

אחת הסיבות שחשבתי לרכוש אחד היה בזכות האבזור, אופל מביאים את הרכב עם מערכות בטיחות מקוריות.

אבל המחיר יקר מאוד לרכב כזה, ואין אפילו תאורת לד כאור דרך,דבר שיש בחו"ל.

גם כשבדקתי הצעות מחיר לביטוח ראיתי שכולם דורשים איתורן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו בעיצוב של הפיג׳ופל 2008 הזאת, להבדיל מהגרנלנד המגובשת וההורמונית, נראה כאילו המעצב הראשי פרש באמצע ואיזה סטאז׳ר השלים את האחוריים. גם אם בשם השימושיות, היה אפשר להצליח יותר.

אני בעלים של רכב עם שילוב הגיר/מנוע הזה ונהגתי עוד בכמה רכבים עם השילוב הזה ומלבד מעט רעידות בעמידה, בחלק פחות ובחלק יותר, לא נתקלתי ברעידות בזחילה ולא בהעברות לא חלקות.

כנראה שמשהו ברכב המבחן לא תקין עד הסוף.

אני לחלוטין מסכים עם זה שהתמחור גבוה ומי שכבר יבחר להיכנס לאולם התצוגה של אופל וייחפש ג׳יפון, ימצא את המוקה וכמובן הגרנלנד שמעניקים יותר תחושה ״ג׳יפאית״.:lol:

מי שפשוט יחפש יותר רכב (לא ברזל), ימצא את האסטרה.

תודה על המבחן!

עריכה אחרונה על ידי Ozb

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי נקודות.

לא השתתפתי במבחן אבל יצא לי לשבת בקרוסלנד, שני ההבדלים העיקריים בינו לבין תאומו לבית פיג'ו הם שהאופל מרגיש יותר מרווח ופתוח לנוסעים מאחור מאשר בפיג'ו, ומושבים קשים יותר ופחות נוחים בהשוואה אליו.

למרות שלוטוס עשתה את רוב העבודה עליה וייצרה אותה, גם האופל ספידסטר הייתה אוטו לא רע בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא באמת משנה אם הוא טוב, זה רכב מיתר בהיצע המקומי ואולי גם האירופאי. עם המראה הלא מגובש הזה וסמל של אופל? זה די חסר סיכוי. לזכות היבואן יאמר שהם באמת מנסים לשווק את הרכב, אבל חבל על המאמצים. שישקיעו את תקציב הפרסום בגרנדלד X.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מדוע ה3 צילינדר של פיג'ו רועד, וזה של פולקסווגן לא, במבחן של יומיים שלוש ונסיעה ארוכה בכביש מהיר זה עוד סביל, בנסיעה יומיומית של פקקים זה פשוט לא נעים, אתה מרגיש כמו הקוקייה בשעון קיר.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל המשמעותי זה השידוך של מנוע טורבו שלוש צילינדרים לגיר פלנטרי במקום רובוטי, שלמיטב ידיעתי זה של PSA הוא היחיד כרגע שמוצע בשוק.

כל השאר או רובוטים או רציפים שנכון לעכשיו לא עשו עלייה (סוזוקי, הונדה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל למה זה רועד כ"כ, ניסיתי את השילוב הזה הסיטרואן c4, התחושה הייתה כמו של סל"ד נמוך מידי בהילוך גבוה, ממש תחושה מעצבנת, אני לא צריך ללמד את פיג'ו איך לתכנן מנועים, אבל הם צריכים להיות תחרותיים, כרגע במנוע הזה vag לא מרגישים 3 צילינדר, psa מרגישים טוב מאוד

ההבדל המשמעותי זה השידוך של מנוע טורבו שלוש צילינדרים לגיר פלנטרי במקום רובוטי, שלמיטב ידיעתי זה של PSA הוא היחיד כרגע שמוצע בשוק.

כל השאר או רובוטים או רציפים שנכון לעכשיו לא עשו עלייה (סוזוקי, הונדה).

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחן יפה וממצה.

פבל, ברשותי קקטוס עם אותו שילוב חטיבת הכוח, ואכן מורגשות רעידות בזחילה, אבל לא חזקות מאוד אצלי.

כמו כן, תיארת הורדה לא חלקה משלישי לשני תחת בלימה וכן, גם אני מרגיש את זה.

מעבר לכך, לפחות על הקקטוס (לא יצא לי לנהוג בקרוסלנד) המנוע חזק ומושך יפה וללא מאמץ.

התחושה אבל היא לא קלילה או זריזה, אלא "רכה" , ככל הנראה מה שהתכוונת שכינית פלגמטיות

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחן יפה וממצה.

פבל, ברשותי קקטוס עם אותו שילוב חטיבת הכוח, ואכן מורגשות רעידות בזחילה, אבל לא חזקות מאוד אצלי.

כמו כן, תיארת הורדה לא חלקה משלישי לשני תחת בלימה וכן, גם אני מרגיש את זה.

מעבר לכך, לפחות על הקקטוס (לא יצא לי לנהוג בקרוסלנד) המנוע חזק ומושך יפה וללא מאמץ.

התחושה אבל היא לא קלילה או זריזה, אלא "רכה" , ככל הנראה מה שהתכוונת שכינית פלגמטיות

גם אצלי קקטוס, שום רעידות בזחילה ומעבר הילוכים חלק לחלוטין. יש מעט רעידות בעמידה ללא s&s.

עם הזמן מכל התגובות אני מבין שבשילוב הזה צריך גם קצת מזל.

עריכה; לגבי הכוח, בהחלט הקקטוס מושך יפה מאוד ולדעתי ההבדל טמון בהפרש במשקל העצמי של מעל 200 ק״ג.

עריכה אחרונה על ידי Ozb

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי נקודות.

לא השתתפתי במבחן אבל יצא לי לשבת בקרוסלנד, שני ההבדלים העיקריים בינו לבין תאומו לבית פיג'ו הם שהאופל מרגיש יותר מרווח ופתוח לנוסעים מאחור מאשר בפיג'ו, ומושבים קשים יותר ופחות נוחים בהשוואה אליו.

למרות שלוטוס עשתה את רוב העבודה עליה וייצרה אותה, גם האופל ספידסטר הייתה אוטו לא רע בכלל.

לוטוס עובדים כבר שנים עם אופל אבל אני לא מוצא כתבות שהם עבדו גם על זה.

יש לך משהו?

לקח לי זמן להבין מה הקטע של העיצוב הזה עד שעבר לידי הרחוב אופל אדם

opel_15adamrocks3hb1fb_sideview.jpg

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוטוס עובדים כבר שנים עם אופל אבל אני לא מוצא כתבות שהם עבדו גם על זה.

יש לך משהו?

לקח לי זמן להבין מה הקטע של העיצוב הזה עד שעבר לידי הרחוב אופל אדם

[ATTACH=CONFIG]511340[/ATTACH]

יש גם את הלוטוס קרלטון שהייתה גירסא חמה לאופל אומגה.

בכל מקרה אם הייתי צריך לבחור ג'יפון קטן בליסינג(כי פרטי קשה לי עם הקטגוריה) האופל קרוסלנד הייתה בראש - ביחד עם הארונה.

המושב הנוקשה שלה הוא בעיה רגישה מצד שני את אותו מושב נוקשה יש באופל אסטרה ואחרי נהיגה ארוכה עליה באוסטריה לא הרגשתי עייף או כאוב בגב.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך סיכום המבחן -

בשורה התחתונה, אופל קרוסלנד הוא "בסדר גמור". שזה, כמשתמע, בסדר גמור. אבל כשאופל מתחרה מול יצרניות כמו סיאט, שמציעה אבזור בטיחות ומחירים אטרקטיביים; מאזדה, שמצליחה לגרום למכוניות פרימיום להרגיש זולות; ואפילו סיטרואן שמציעה עיצובים שפשוט אי אפשר לדלג עליהם, אופל (והיבואנית שלה) - כתפיסה - חייבת להתחיל להציע מוצרים שאי אפשר לוותר עליהם ולא יכולה יותר להרשות לעצמה להסתפק ב"בסדר"

אני תוהה אם לא נפל שם בלבול קל.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לזה שהיא יוצרה במפעל של לוטוס מלכתחילה לא חסר ידיעות עתיקות ברשת.

דוגמאות

1

2

3

וכמובן בויקיפדיה.

מה זה קשור לקרוסלנד?

חשבתי שאתה מדבר על הקרוסלנד.

חלק גדול מהרכבים של אופל בעשורים האחרונים עברו דרך לוטוס.

מאז האופל מנטה אם לא קודם

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2003 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...